Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Rwa kulszowa

~Dominik niezalogowany
13 czerwca 2014r. o 12:21
polecam gabinet rehabilitacji fizjonik na łokietka 10a!
przeszedłem tam całościową rehabilitacje kęgosłupa, dokuczła mi również mędzy innymi rwa kulszowa, po której dzięki pani mgr ostrowskiej, zostały juz tylko wspomnienia. fantastyczne podejście do pacjenta oraz ogromna wiedza sprawiła, że darzę tę panią ogromnym zaufaniem i szczerze polecam wszystkim którzy mają podobne problemy:)
pozdrawiam

Zmoderowano 13.06.2014 godz.19:09 - powód: caps lock (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
13 czerwca 2014r. o 12:34
~Kaśka napisał(a): Witajcie, gdzie szukać pomocy ;( ból nie do zniesienia, tabletki, zastrzyki nie przynoszą ulgi. Macie jakieś doświadczenia z tą przypadłością ? Pozdrawiam.


napisz do mnie a priv, cierpiałam przez 2 lata - wyleczył mnie lekarz ze Zgorzelca, zlecił odpowiednie badanie we Wrocku, potem zalecił fizjoteriapię, korzystałam w Provicie... Po m-cu od zabiegów do dzisiaj - jestem zdrowa! :) nic mi nie dolega od tamtej pory, a wtedy ból był nie do zniesienia i powtarzał się codziennie...
Niestety dr. Chmielewski skasował mnie za lesery, które rzekomo miały mi pomóc, niestety nasiliłby ból - dla mnie to nie fachowiec. Zaś dr. Borowski to pomyłka całkowita.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
13 czerwca 2014r. o 12:35
Zapominałam maila podać: [email protected] pozdrawiam

Zmoderowano 13.06.2014 godz.19:09 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~=cec= niezalogowany
13 czerwca 2014r. o 17:58
Prądy tens załatwiły moją rwe kulszową.A teraz co roku profilaktycznie biorę te prądy.życzę zdrowia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2014r. o 22:07
Osteopata Marek Mularczyk
Wrocław
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2014r. o 8:55
mój tato ma rwe kulszową i jedynie można ją złagodzić nie ma możliwości pozbyć się tego dziadostwa szkoda kasy na lekarzy prawde mówiąc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8698
#felekglina nieaktywny
14 czerwca 2014r. o 12:10
operacja w Nowej Soli dwa implanty i skończy się rwa kulszowa, ale może być i poprawka tak czasami bywa z kręgosłupem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Art niezalogowany
14 czerwca 2014r. o 16:30
Każdy pacjent jest inny ,podstawa to prześwietlenie ,rezonans lub tomograf i dopiero dobry mgr rehabilitacji po konsultacji z dr od ruchu coś wymyśli.Ale osobiście polecam p. Olgę z provity.Jest świetna książka rakowskiego i słobodzianowej o,, życiu bez bólu,, znajduję po tej lekturze pozycje które po kilku ćwiczeniach na parę miesięcy dają mi komfort bez bólu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza