Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co dalej z DH "Mieszko"?
~ niezalogowany
24 lipca 2014r. o 18:35
~majętny Stef napisał(a): Nie liczcie na makdonaldy i kejefsi. Oni mają określone wymogi - we wioskach poniżej 50 tysięcy mieszkańców się nie lokują.
A teraz zbudujcie sobie drugą galerię obok, bo bogato je we wiosce.

Jak ktoś zauważył - nie ma już miejsca na parking, nie ma tam miejsca na dostawę towaru do sklepów.
Miasto samo zaniżyło cenę nieruchomości stawiając obok galerię.
Właśnie w miejscu Mieszko idealnie nadawałby się Polomarket, ale zrobiono go w galerii aby ją trochę zagęścić klientami.

Mieszko ma już cenę ziemi w centrum miasta plus koszta rozbiórki.

Rozebrac jak najszybciej i oddac plac Muzeum na wyeksponowanie rzezb poplenerowych.Marketow i Galerii mamy dosyć .

Zmoderowano 24.07.2014 godz.20:13 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
24 lipca 2014r. o 18:40
~ napisał(a): A ja bym zrobił łącznik i powiększył BCC. Coś na podobieństwie Piastów w Legnicy.


Wiem,ze ludzie mają fantazję ,ale az tak ? :P
Zrobić łacznik z minigalerią ? Pewnie kosmiczne koszty przebudowy i adaptacji obecnej galerki !!
Ale pomarzyć można :)
Albo pójdźmy po bandzie :P Zrobić wjazd ,w środku wyburzyc ,odpowiednio przebudowac i zrobić 3 poziomowy parking dla aut :D
A na serio: jakby ktos z tego chciał zrobić jakąś galerke to widział bym z chęcią Empik - muza,prasa,ksiązki,bilety na koncerty,gadżety, i inne to co jest w Empiku ,bardzo szeroki asortyment i wszystko było by na miejscu :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
24 lipca 2014r. o 18:43
Przydała by się w końcu jakaś herbaciarnia w Bolesławcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
24 lipca 2014r. o 18:52
Przydał to by się w końcu jakiś dom kultury w którym można pograć na instrumentach lub młodzieżowy klub gier -- BEZ PIWSKA i WÓDY!!!
Na razie mamy "międzynarodowe" przybudówki dla urzędasów i propagandy.

Miejsce na to jest idealne. Nawet nie trzeba specjalnie tego remontować aby służyło młodzieży.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beata niezalogowany
24 lipca 2014r. o 19:17
A ja na miejscu naszego kochanego miasta zrobiłabym tam kręgielnię (świetne warunki) i jakąś kawiarnię, bar etc.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pomysłodawca??? niezalogowany
24 lipca 2014r. o 20:01
A zrobić parking piętrowy i kaska będzie i ludzie nie będą narzekać że brak miejsc parkingowych w centrum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
24 lipca 2014r. o 20:11
hemi napisał(a):
~ napisał(a): A ja bym zrobił łącznik i powiększył BCC. Coś na podobieństwie Piastów w Legnicy.


Wiem,ze ludzie mają fantazję ,ale az tak ? :P
Zrobić łacznik z minigalerią ? Pewnie kosmiczne koszty przebudowy i adaptacji obecnej galerki !!
Ale pomarzyć można :)
Albo pójdźmy po bandzie :P Zrobić wjazd ,w środku wyburzyc ,odpowiednio przebudowac i zrobić 3 poziomowy parking dla aut :D
A na serio: jakby ktos z tego chciał zrobić jakąś galerke to widział bym z chęcią Empik - muza,prasa,ksiązki,bilety na koncerty,gadżety, i inne to co jest w Empiku ,bardzo szeroki
asortyment i wszystko było by na miejscu :)
Parking dla aut powiadasz ?? a może jeszcze frytki do tego ?? po co ci w parku parking poziomowy ??. Raczej łączyć z byle galerią Center nie ma sensu i tak by trza było cały park przekopać i przy tym drzewa wycinać które są pod ochroną. Dla mnie to może być konkurencja ale w Bolesławcu miało być z 5 galerii handlowych :D teraz jeszcze to ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2014r. o 20:11
Z parkingiem to hemi był pierwszy. :/ :/Trzypoziomowym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.