Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
2900
#falco nieaktywny
27 września 2014r. o 20:26
ależ pierdoły pan tu wpisuje
:D
i jeszcze to straszenie jakąś tam odpowiedzialnością... :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2014r. o 20:29
falco napisał(a): ależ pierdoły pan tu wpisuje
:D
i jeszcze to straszenie jakąś tam odpowiedzialnością... :>


Jak nigdy mi się podoba co piszesz :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joko niezalogowany
27 września 2014r. o 22:46
PanM napisał(a): Program KWW Wasza Rada do drastyczne oszczędności wydatków samorządu Bolesławiec.

Niestety niektórych pieniędzy podatnika puszczonych przez " odbyty " nie da się uratować

Pytanie - ile kosztowały cateringi w muzeum ceramiki , na otwarcie Orła oraz salki kameralnej na 49 osób ?

Przykład idzie z góry -- minister Sikorski je kolacje za 1500 na koszt podatnika to lokalne władze czują się usprawiedliwione za " skromny catering " [img=1411838703_grk3xjc.jpg]


"Maksymalne" obniżenie podatków oznacza tylko jedno - podatki równe zero!. W głupocie politycznej panaM może przebić tylko on sam. Nie ma się co jednak jego pierdołami przejmować bo życie samo likwiduje takie marginesy.
"Twój Ruch", z nazwy, miał być niby nasz i ta "Wasza Rada" też niby, ma być nasza. Chociaż nie słyszałem żeby komukolwiek, poza panemM, była ona potrzebna. Obydwa te meteory polityczne skończą tak samo. TR już praktycznie nie istnieje a po wyborach nikt nie będzie pamiętał że byłą jakaś "Wasza Rada". Zresztą na razie i tak nikt jej nie widział ani nie słyszał. Przewija się tylko w tekstach jakiegoś pana. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2014r. o 23:26
[img=1411853210_iidi0lh.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2014r. o 23:32
"Pan kopiuj/wklej M" w swoim żywiole! Każdy musi mieć trochę radości z życia! :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
28 września 2014r. o 15:09
Tak jak wspominałem w wywiadzie Azart-sat - oprócz KWW Wasza Rada nie ma w tej chwili komitetu skłonnego zadziałać w interesie mieszkańców Bolesławca .

Toczą się zakulisowe przepychanki kto tu kto tam.

Nikt nie wspomina o programie dla po pierwsze mieszkańców.
Miasto to przede wszystkim ludzie i w pierwszej kolejności trzeba zabezpieczyć ich interesy oraz usuwać ich problemy.

To pierwsze wolne wybory i po raz pierwszy mieszkańcy mogą i powinni zadbać o swoje .Obojętnie kto będzie w ratuszu , byle by działał na korzyść społeczności lokalnej.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
28 września 2014r. o 15:31
PanM napisał(a):
~ napisał(a): Wystarczy wprowadzić odpowiedzialność za decyzje polityków i urzedników. :] :]


Odpowiedzialność za decyzje oraz za efekty rządzenia .

Kobieta awansuje na ministra z upadłej kolei i dostaje pół miliona odprawy zamiast kary.

Nie możemy dale pozwalać na rozkradanie i demontaż Polski.


póki tego nie ma nikomu po wyborach się już nie chce i nie może, mimo wcześniejszych najszczerszych chęci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 września 2014r. o 17:46
który z kandydatów-może pan ''em''? ;) podpisze ''papier'' że w razie udowodnionego przekrętu,udowodnionej ''szkody społecznej'' zostanie mu zajęty majątek na poczet pokrycia szkód a sam jako winny pójdzie w ''kajdany'' :D

gwarantuję że żaden z kandydatów tego nie zrobi bo idą tm by robić a nie oddawać kasę..
mam uwierzyć w pieprzenie bzdur że'' idę tam by coś zrobić dla miasta,dla mieszkańców''
są tacy co będą chcieli w to uwierzyć -ja nie :P

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza