Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~joko niezalogowany
28 września 2014r. o 18:47
PanM napisał(a): Tak jak wspominałem w wywiadzie Azart-sat - oprócz KWW Wasza Rada nie ma w tej chwili komitetu skłonnego zadziałać w interesie mieszkańców Bolesławca .



Nikt nie widział ani nie słyszał o składzie takiego komitetu. Taki anonimowy twór może obiecywać co tylko chce i ma to takie samo znaczenie jak pierdnięcie krasnoludka.
Ja osobiście żądam aby taki twór trzymał się jak najdalej od moich interesów. :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
28 września 2014r. o 20:00
falco napisał(a): który z kandydatów-może pan ''em''? ;) podpisze ''papier'' że w razie udowodnionego przekrętu,udowodnionej ''szkody społecznej'' zostanie mu zajęty majątek na poczet pokrycia szkód a sam jako winny pójdzie w ''kajdany'' :D

gwarantuję że żaden z kandydatów tego nie zrobi bo idą tm by robić a nie oddawać kasę..
mam uwierzyć w pieprzenie bzdur że'' idę tam by coś zrobić dla miasta,dla mieszkańców''
są tacy co będą chcieli w to uwierzyć -ja nie :P [/c

Ja bez strachu mogę taki glejt podpisać

Nasz program zakłada jedynie maksymalne oszczędności i redukcje w administracji.
Potem spłata długu a jako trzeci krok obniżki obciążeń ludności Bolesławca.
Trzy proste kroki , jasna transparentna polityka władzy .
Nagrodą będzie sam fakt piastowania urzędniczego stanowiska.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2014r. o 22:30
Nikt nie widział ani nie słyszał o składzie takiego komitetu. Taki anonimowy twór może obiecywać co tylko chce i ma to takie samo znaczenie jak pierdnięcie krasnoludka.
Ja osobiście żądam aby taki twór trzymał się jak najdalej od moich interesów. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tłumacz niezalogowany
29 września 2014r. o 7:21
~ napisał(a): Nikt nie widział ani nie słyszał o składzie takiego komitetu. Taki anonimowy twór może obiecywać co tylko chce i ma to takie samo znaczenie jak pierdnięcie krasnoludka.
Ja osobiście żądam aby taki twór trzymał się jak najdalej od moich interesów. :P


To wybory w jednomandatowych okręgach.Kazdy kandydat odpowiada za siebie .Komitet go tylko zglasza.Czy to takie trudne do zrozumienia.KWW Wasza Rada To nie zadna partia to mieszkancy Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Komentarz do PanaM niezalogowany
29 września 2014r. o 11:20
~Tłumacz napisał(a):
To wybory w jednomandatowych okręgach.Kazdy kandydat odpowiada za siebie .Komitet go tylko zglasza.Czy to takie trudne do zrozumienia.KWW Wasza Rada To nie zadna partia to mieszkancy Bolesławca.


Wasza Rada to PanM, a jeśli ktoś jest z partii Palikota, reprezentuje partię Palikota i od zawsze wypowiada się w imieniu partii Palikota, tzn. jest partyjniakiem od Palikota. A że się przemalował na Waszą Radę, to raczej zabawne, wstydzi się wystartować pod szyldem Palikota?

Ciekawe kto jeszcze zdecyduje się wystartować pod szyldem Palikota z PanemM, jest to obecnie największa tajemnica tej partii w mieście :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2014r. o 11:34
~Komentarz do PanaM napisał(a):
~Tłumacz napisał(a):
To wybory w jednomandatowych okręgach.Kazdy kandydat odpowiada za siebie .Komitet go tylko zglasza.Czy to takie trudne do zrozumienia.KWW Wasza Rada To nie zadna partia to mieszkancy Bolesławca.


Wasza Rada to PanM, a jeśli ktoś jest z partii Palikota, reprezentuje partię Palikota i od zawsze wypowiada się w imieniu partii Palikota, tzn. jest partyjniakiem od Palikota. A że się przemalował na Waszą Radę, to raczej zabawne, wstydzi się wystartować pod szyldem Palikota?

Ciekawe kto jeszcze zdecyduje się wystartować pod szyldem Palikota z PanemM, jest to obecnie największa tajemnica tej partii w mieście :-)


A może po prostu nie mogą znaleźć chętnych ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2014r. o 11:46
~ napisał(a):
A może po prostu nie mogą znaleźć chętnych ;-)


Raczej ludzie walą drzwiami i oknami, przez co ciężko wybrać ;-)

Z drugiej strony każda kampania powinna mieć swojego populistę, takiego Leppera, którzy rzuci kilka ogólnikowych haseł - ograniczymy administrację, obniżymy podatki, a poza tymi ogólnikami nic więcej nie jest w stanie powiedzieć. Ile pytań o konkrety zadano tu na forum i na żadne nie było odpowiedzi. Nie jest to zbyt poważne traktowanie mieszkańców.

Patrząc po wrzucanych tu "plakatach" PanaM i jego trupy, jego program wyborczy powinien raczej brzmieć w rytm piosenki:

Kiełbasa, browary i inne towary
narodzie kochany, ja Tobie dam
opiekę lekarską i rentę wysoką
tylko mnie wybierz na prezydenta

Laj laj laj laj lalaj
Laj laj laj laj lalaj

Kokosy, banany, narodzie kochany
a zamiast pracy taniec i śpiew
i każden będzie miał, co tylko będzie chciał
tylko mnie wybierz na prezydenta

Ja obiecuję wam, ja obiecuję wam
ja obiecuję wam, ja obiecuję wam
ja obiecuję wam, ja obiecuję wam
ja obiecuję wam, ja obiecuję wam, laj lala lalala
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Super piosenka niezalogowany
29 września 2014r. o 14:08
Co jeszcze ? Nie ma cie pomysłu od siebie ? Żałosne[img=1411992513_9v2d2l6.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza