Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Park i pałac w Skale
~Anonim niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 9:32
Fajne miejsce na spacer, mi sie podobało :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 10:55
mam pytanko ....
jak tam dojechac z b-c? znaczy się w jakiej m, trzeba skręcić...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 11:22
~ napisał(a): mam pytanko ....
jak tam dojechac z b-c? znaczy się w jakiej m, trzeba skręcić...



Jeśli będziesz jechac/jechała z Bolesławca przez Suszki to w Żerkowicach po lewej stronie jest droga na Skałe (nie pamiętam czy na znaku jest Skała czy Gaszów). Można jeszcze zaraz za Bolesławcem skręcic na Żeliszow, Ustronie i póżniej zjeżdząc z góry między drzewami jest droga na Gaszów, a pózniej Skała. Osobiście polecam tą trasę przez Suszki i Włodzice (lepsza droga). Mam nadzieję, że pomogłam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 15:10
A już w Skale gdzie znajduje się ten zamek? W której części miejscowości lub gdzie dalej skręcić czy może jest oznaczone gdzie znajdują się ruiny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 15:18
~ napisał(a): A już w Skale gdzie znajduje się ten zamek? W której części miejscowości lub gdzie dalej skręcić czy może jest oznaczone gdzie znajdują się ruiny?



Od strony Zerkowic po lewej stronie na wzniesieniu między drzewami w wiosce, chyba nawet widac ruiny z drogi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 19:16
link do mapy google, na której wszystko widać:
https://www.google.pl/maps/@51.1586763,15.5908545,207m/data=!3m1!1e3
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Henryk niezalogowany
14 września 2024r. o 12:34
Pałac w skale jest mocno remontowany jest zakas wstępu ma powstać chotel i sala koncertowa restauracja jak kiedyś może konie będą ale efekty już widać w środku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza