Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dziki "grały" na boisku w Zebrzydowej
~al niezalogowany
17 grudnia 2014r. o 23:28
no teraz zebrzydowa ma radną p. Bochenek ,która się odgrażała że zrobi porządek. Teraz ma okazję!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były kopacz gminny :) niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 0:04
Zebrzydowa miała ogrodzenie i ktoś to zaniedbał. Pamiętam jak jeszcze grałem w piłkę kilka lat temu to po wybiciu piłki trzeba było skakać przez ogrodzenie bądź przez zamkniętą bramkę iść po piłkę. Trzeba po prostu za bramką naprawić zniszczoną siatkę. Nie piszę tego złośliwie tylko wg mnie osoby z klubu również powinny lekko pomóc sobie.

Z drugiej strony jednak sport w naszej gminie nie jest ważny. Stąd też poczynania burmistrza i pani E. są jakie są. Później dziwią się dlaczego są problemy z młodzieżą. Nie chcą oni uprawiać sportu gdyż ludzi takich się nie szanuję. Przed wyborami objeżdża się wszystkie boiska a tak to ani słychu ani widu. Mam nadzieję że zmieni się to na + w całej gminie, ale niestety wątpie w to... :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 8:04
Relich jest dziadowskim gospodarzem Gminy Nowogrodziec którą sukcesywnie niszczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~217 niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 11:45
Czasy się zmieniły i ...wyglada to strasznie ! Nie wiem kto tam teraz rzadzi w tym LZS ale do dupy z takimi "prezesami"
Pan Baszyński ,który przy poparciu władz gromadzkich (tak ,drodzy obecni radni...była taka instytucja w Zebrzydowej Stacyjnej...w grobie się zapewne przewraca ...Pan Stanisław Kubiak przez nastepne 20 parę lat zarządzał LZSem i nikomu nie przychodziło do głowy by wyciagać łape po pieniadze mieszkańców a jeśli juz to robiło się zabawy i dancingi i z tego utrzymywało sie klub...pózniej było już róznie ale jeszcze faktycznie Z.Mitera cos próbował ...ot najmłodszy nasz kolega z dawnej ZMW i LZS... ;) A teraz nie ma w Zebrzydowej Stacyjnej nic ... ;( Jeszcze Wam ośrodek zdrowia zlikwiduja i będziecie na poziomie Bieńca (ale Oni maja chociaz swieze powietrze a Wy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolega Darka i burmistrza niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 12:44
~al napisał(a): no teraz zebrzydowa ma radną p. Bochenek ,która się odgrażała że zrobi porządek. Teraz ma okazję!


Tak, zrobi pożądek z dzikami. Pomyśl co piszesz. Włodarze klubu powinni się starać o pozyskanie środków na naprwę ogrodzenia, jak znam życię to pewnie nie będzię kasy w budżecie na takie inwestycję. Ważniejsze są garnki, fontanny i pensja burmistrza.

foto. bolec.info[img=1418903043_bj5uo4i.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 12:52
Bo jakby sztucera prezesowi nie zabrali to by porządek z dzikami zaprowadził, a tak...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 13:26
Do cholery ...weżcie to w swoje rece i zróbcie jakis czyn społeczny czy podobną sprawę ... :P Przestańcie liczyć ,że ktoś za Was coś zrobi ... Do roboty ! młodziezy zebrzydowiecka bo wstyd mi ,że tylko płaczecie ! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 13:41
~ napisał(a): Do cholery ...weżcie to w swoje rece i zróbcie jakis czyn społeczny czy podobną sprawę ... :P Przestańcie liczyć ,że ktoś za Was coś zrobi ... Do roboty ! młodziezy zebrzydowiecka bo wstyd mi ,że tylko płaczecie ! :P


przepraszam a pan burmistrz w trzecią kadencje wchodzi spolecznie w burmistrzowanie czy od podwyżki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza