Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Zielonożółta Fasola niezalogowany
11 kwietnia 2018r. o 15:09
Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump napisał tuż przed godziną 13:00 na twitterze, żeby Rosjanie w Syrii się szykowali, bo wkrótce nadlecą w ich stronę amerykańskie pociski. Po tak bezpośredniej zapowiedzi eskalacji konfliktu z Rosją na terenie Syrii rynek finansowy wpadł w popłoch. Traci na wartości rubel, oraz akcje na europejskich giełdach, oberwał także nasz WIG20. Jak zwykle w takich sytuacjach, podrożała ropa naftowa.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 kwietnia 2018r. o 20:50
~~Zielonożółta Fasola napisał(a): Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump napisał tuż przed godziną 13:00 na twitterze, żeby Rosjanie w Syrii się szykowali, bo wkrótce nadlecą w ich stronę amerykańskie pociski. Po tak bezpośredniej zapowiedzi eskalacji konfliktu z Rosją na terenie Syrii rynek finansowy wpadł w popłoch. Traci na wartości rubel, oraz akcje na europejskich giełdach, oberwał także nasz WIG20. Jak zwykle w takich sytuacjach, podrożała ropa naftowa.



No patrz pan , jaka nowość ... zaś hamerykańskie , albo izraelskie rakiety w obronie demokracji i ludu Syrii przed dyktatorem i mordercą Assadem . A propaganda głosi , że to Putler ma imperialne zapędy :D

Pamiętam , jak gnoje zabiły Ben Ladena , Kadafiego i Hussaina . Nie to żebym był skrytym islamistą , ale wqurwia mnie kiedy demokrację szerzy się na czubkach rakiet. Pozostaje nam się modlić , żeby jajogłowe , polskojęzyczne żydki w rządzie PIS-u nie wpadły na pomysł ruszyć na Ukrainę ... wraz z sowicie opłacaną , hamerykańską " bracią ". Bo ta banda przygłupów z PIS-u nie dba o interes narodowy , a jedynie o swój własny interes ... z reguły prawą dłonią.

I proszę mnie nie oskarżać o sympatię do POpaprańców , nie ja wymyśliłem slogan " Ryży Olsen " :D Ale często stosowałem :).

Nie jest dobrze ... wprawdzie prorocy twierdzą , że Polsce nic się nie stanie , to jednak ruskie Iskandery gotowe są do lotu , a Patrioty dopiero są produkowane :D

A jakie mają wspaniałe radary :D ... za ciężką kasę z naszych podatków.

Mój wnuk Wojtuś , jak dorośnie , będzie zdziwiony , że Polacy tak się dali oszwabić. :D O ile będzie miał możliwość dorosnąć . ...

Qurcze , mierzi mnie jeszcze postawa nowego ministra łod finansów :



Miłego wieczoru myślącym ... i nie myślącym też :)


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kobaltowy Miłek niezalogowany
11 kwietnia 2018r. o 20:57
Skończ już te pierdy dur_niu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morski Narcyz niezalogowany
11 kwietnia 2018r. o 21:07
Brawo Panna , ja tak jak ty uważam Putina za męża stanu ,polityka miłującego pokój ,wielkiego demokratę ,człowieka o wielkim sercu i czystych rękach .Rosja to od wieków największa demokracja w świecie ,Jankesi do domu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółta Kolczurka niezalogowany
11 kwietnia 2018r. o 21:40
jaja sobie robicie.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 kwietnia 2018r. o 22:12
Nie robimy sobie jaj. My Mądrzy wiemy , że ... " kłamstwo powtórzone tysiąckrotnie staje się prawdą "

Józek Gebels :)

Jankesi goł hom ... do rodzin , zostawcie Rosję , Syberię i nasze bogactwa naturalne w spokoju .

Jeśli ostatni Polak sprzeda ziemię Przodków ... za świecidełka , jak Indianie Ameryki Północnej .... i za ognistą wodę ... to nie warto było żyć ....

Nie robimy sobie jaj . Mówimy jak jest.

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienisty Fasolnik niezalogowany
12 kwietnia 2018r. o 15:16
Pannazdzieckiem napisał(a): Nie robimy sobie jaj. My Mądrzy wiemy , że ... " kłamstwo powtórzone tysiąckrotnie staje się prawdą "

Józek Gebels :)

Jankesi goł hom ... do rodzin , zostawcie Rosję , Syberię i nasze bogactwa naturalne w spokoju .

Jeśli ostatni Polak sprzeda ziemię Przodków ... za świecidełka , jak Indianie Ameryki Północnej .... i za ognistą wodę ... to nie warto było żyć ....

Nie robimy sobie jaj . Mówimy jak jest.

Dobranoc :)



Panna , w tych dniach rocznica zbrodni w Katyniu . Zachodni Starowiercy i Jankesi chcieli zbrodnie przypisać naszym rosyjskim braciom . Pewnie wzorowali się na Gebelsie .
Prawda nas wyzwoli ,my z Rosją powinniśmy trzymać się razem .Może na powrót tak jak za Gierka powinien do Moskwy kursować pociąg przyjaźni ,moglibyśmy się z Rosjanami lepiej poznać .Putin rządzi jak piszesz demokratycznie , powinniśmy się poznawać ,powinniśmy się odwiedzać.
Amerykanie do domu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Brodia niezalogowany
12 kwietnia 2018r. o 15:33
taaa powinniśmy się odwiedzać....... jak ruska swołocz teraz odwiedza ukrainców i Krym

poj...bało was całkowicie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.