Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

211
skorn
6 listopada 2018r. o 17:45
https://superhistoria.pl/druga-wojna-swiatowa/43992/3/Okupacja-Wysp-Normandzkich-Jak-Anglicy-wydawali-Zydow.html

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 listopada 2018r. o 20:33
Nie wiem czy pamiętasz , Droga Kc jak szukałem Balda w jego rozprawce o aluminium . Pomogłaś wtedy . Pamiętam :) Intencje Wędrowców są niezmienne :)
Dzisiaj Bald ględzi o ogniwach i wolnej energii . Myślę , że warto posłuchać. Niewiele z tego rozumiem , ale się staram :D

Jak dla mnie każda forma Energii nie powinna być na sprzedaż. Miłość trzeba dać . Tak właśnie czyni najwyższa Forma Energii , czyli Stwórca.

No to teraz Bald TV , miłej lektury :



Poproszę Cię oczywiście o komentarz :) Czas , gdy zechcesz komentować , Ty wybierasz . mi się nie spieszy , testosteron w krwi opadł był do pułapu zerowego , nikt oprócz Stwórcy mnie nie kocha , a przyszłość wciąż ... jest powrotem do Źródła Miłości :) Uczę się właśnie , jak Stwórca , kochać wszystkie Istoty Stworzone.

Wracając do Balda , łebski facet , uczę się od Mądrych Ludzi i głupi umrę , ale Stwórca da mi następną możliwość nauczenia się ... na tym właśnie polega Miłość . Na możliwości uczenia się , kto kogo kocha , Stwórcę , czy Satanę ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądza Tibuchina niezalogowany
8 listopada 2018r. o 20:51
Pannazdzieckiem napisał(a): Nie wiem czy pamiętasz , Droga Kc jak szukałem Balda w jego rozprawce o aluminium . Pomogłaś wtedy .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowa Bakopa niezalogowany
8 listopada 2018r. o 20:57
falco znów fajda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
11 listopada 2018r. o 11:57
https://historia.org.pl/2017/12/27/nowa-ksiega-zakazanej-archeologii-tajemnicze-znaleziska-od-a-do-z-l-burgin-recenzja/

o
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 listopada 2018r. o 12:13
no proszę ...
wchodzę po link a tu ''suprajsik''
ktoś nie może o mnie zapomnieć ...hahahaha

serdecznie pozdrawiam :]


Dopisane 11.11.2018r. o godz. 12:13:

DP napisał(a): https://historia.org.pl/2017/12/27/nowa-ksiega-zakazanej-archeologii-tajemnicze-znaleziska-od-a-do-z-l-burgin-recenzja/

o


ciekawe ...
pokuszę się o poszukanie tej książki tym bardziej że wiesz jaki jest mój stosunek do historii ;)
jakiś czas temu oglądałem film o tej kryształowej czaszce ...
ciekawe tym bardziej że pewien Chińczyk -jak zwykle te małe chińskie rączki :]- zrobił identyczną ...
Inkowie Aztekowie czy Toltekowie to historia pełna ciekawostek ...
a piramida Chefrena jako ówczesna ''elektrownia '' to kit czy prawda?
a słynny już pas Oriona ?...historia jest piękna tylko należy ją odpowiednio czytać ...;)

myślę że książka warta uwagi

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwony Tojeść niezalogowany
11 listopada 2018r. o 14:34


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
11 listopada 2018r. o 14:37
https://nt.interia.pl/raporty/raport-sztuczna-inteligencja/strona-glowna/news-cyfrowy-prezenter-czyta-informacje-poczatek-konca-telewizyjn,nId,2658528
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMAMrowka zaprasza