Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy w Boleslawcu jest praca dla programistow Java/C++ ?

~~1234 niezalogowany
15 marca 2016r. o 8:57
W Jeleniej kolego znajdziesz robotę za dobrą kasę. 50km dojazd, ale sie raczej oplaci:)

Jak jesteś programistą to i z google się dogadasz i znajdziesz to co mam na mysli..

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2016r. o 19:24
Mam podobne pytanie - jak jest w Bolesławcu teraz z pracą dla doświadczonych programistów znających Javę i inne języki z rodziny C? Czy jest jakaś szansa na zatrudnienie i normalną pensję (od 4k netto wzwyż), czy pozostają tylko różnorakie januszsofty (jak ten z osiedla kwiatowego) i firmy krzaki, gdzie płacą grosze?
Teraz mieszkam w dużym mieście i zaczyna mnie męczyć tłok i pośpiech. Z chęcią bym się przeprowadził do Bolesławca, ale poniżej pewnej kwoty zejść nie mogę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15435
#AlexS nieaktywny
21 stycznia 2017r. o 20:34
https://img.buzzfeed.com/buzzfeed-static/static/enhanced/webdr03/2013/7/25/5/enhanced-buzz-24241-1374744303-26.jpg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zmierzwioonaa niezalogowany
21 stycznia 2017r. o 21:03
Nudzisz Alex
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 kwietnia 2017r. o 12:24
Czy z pracą coś się zmieniło? Jestem po studiach i mam 2 lata doświadczenia jak backendowiec. Są jakieś szanse na godną płace w Bolesławcu, czy lepiej zostac w dużym mieście? Różnice w zarobkach na pewno są, ale jak jest w ogóle z ofertami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
21 kwietnia 2017r. o 18:27
Lepiej zostać w dużym mieście. Nie tylko z powodu zarobków.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jasiu niezalogowany
21 kwietnia 2017r. o 18:31
Zostań stary w wielkim mieście...co będziesz się męczył w zaściankowej dziurze skoro jestes super progamistą to stać Cie na życie w prestiżowej dzielnicy. Po co sie zamartwiacie,że w Bolcu płacą słabo zamiast korzystać z życia i super płac w metropoliach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 kwietnia 2017r. o 18:39
Gdy jesteś młody, to fakt - duże miasto kusi, później coraz mniej , aż w końcu chętnie z niego uciekasz....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.