Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czarna Procesja Glinoludów z kukłą Piotra Romana
2900
#falco nieaktywny
24 sierpnia 2015r. o 19:29
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kots niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 19:40
~Marek napisał(a):
45 tys. za pomalowanie się gliną i przejście w pochodzie to zdecydowanie za dużo. Niektórzy zarabiają tyle rocznie.

Nikt ci nie kazał być BIEDNYM.
Rzuć Badera i weź się jak prawdziwy mężczyzna za jakąś robotę dzięki której rodzina nie będzie cie miała za niudacznika. Tym czasem nie próbuj na forum pozbywać się kompleksów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do Rzecznika UM niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 20:37
jak do tego ma się POWAGA URZĘDU PREZYDENTA?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 20:39
(...) i ta szczena Romana ... masakra.

Mnie też, już od lat gęba Romana się nie podoba!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 20:39
(...) i ta szczena Romana ... masakra.

Mnie też, już od lat gęba Romana się nie podoba!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 20:57
~do Rzecznika UM napisał(a): jak do tego ma się POWAGA URZĘDU PREZYDENTA?


Powazny prezydent jedna i godzi srodowiska a nie je antagonizuje i skloca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 sierpnia 2015r. o 21:12
ciekawe że prezydent Słupska ma niezłe notowania... ;)
może u nas czas na zmiany?... ;)
wiem ...wiem... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 21:56
~se napisał(a): już się tak od pewnego czasu zastanawiam ,czy to bolesławiec i jego mieszkańcy nie mogą się obejść bez gliniady ,czy glinoludy bez bolesławca.nie widzę aby wśród mieszkańców było jakieś większe parcie na tego typu "coś" atrakcyjnego.gliniada chce to robi ,nie chce to nie robi więc o co ten pseudo manifest....by coś,kogoś wskazać palcem?równie dobrze mogłiby przejść piłkarze bks,koło kucharek miejskich,miłośnicy wielkiej stopy,związek zawodowy tatuażystów afrykańskich.każdym brakuję środków finansowych otrzymywanych z budżetu miasta,lub budżetu święta ceramiki.nie ma gliniady ,bo komuś mało ...to nie,koniec tematu.piłkarze grają dalej mimo trudności finansowych.dlatego mam wrażenie że nie chodzi tu o paradę dla parady,tylko o czyjeś ambicje,głosy,zaczyty i chwałę.mimo ciekawego pomysłu,bo nie wątpliwie jest to fajne i dobrze ,to tego nie mało bo 15.000 to nie jest 40.000.no i na końcu ten nasz bolesławiec ma się w dupie.


:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.