Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czarna Procesja Glinoludów z kukłą Piotra Romana
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 0:20
~ napisał(a):
~ napisał(a): "Czarna" parada to żałosny gniot żałosnego pajaca :P


Odkryj się tchórzu to zobaczymy jaki z ciebie gniot :-)


Zabolało? Trudno, prawda często jest bolesna. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 0:39
To Nowak jest współwłaścicielem tego portalu? Od trzech dni próbujecie zaklinać rzeczywistość w obronie Nowaka. Tego nie da się obronić. Żenada i wstyd.
Został tylko "smród" i niesmak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 1:03
I właśnie dlatego Nowak przegrywa z Romanem. Z tego powodu, że nie potrafi opanować swojej nienawiści i irytacji. Osobiście wiedziałem, że Mim nie odpuści, nie wytrzyma ciśnienia... i niczym dziecko weźmie się do próby skompromitowania święta ceramiki. Gdyby choć trochę rozumiał, że jego postępowanie jest "miodem na serce" jego oponenta, z którym sromotnie przegrał wybory prezydenckie.
Osobiście nie mogę pojąć tych 45 000 zł jakie zażyczył sobie nasz papa.
Skoro wiem, że glinoludy są w końcu tak popularne, tak znane na całym świecie! w USA, Francji, Chinach, RPA i zapewne jeszcze w Mongolii, Australii i co tu dużo gadać - we wszechświecie, galaktyce. Ludzie ze wszystkich miejsc na Ziemii wyczekują święta Glinoludów. Biorą urlopy w różnych zakątkach świata, przepustki w wojsku, zaciągają kredyty... wszystko tylko po to by znowu wytaplać się w bolesławieckiej glinie. Zatem skoro już wiemy że jest to tak wypasiona impreza to może by tak starać się pozyskać środki od prywatnych sponsorów. Oni pewnie już są, trzeba tylko grzecznie poprosić i unieść się dumą i udowodnić prezydentowi, że można bez jego 15 tysiączków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do pani Rzecznik UM niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 7:27
zapewnianie udzielania odpowiedzi na krytykę i interwencję prasową, prowadzenie dokumentacji związanej z krytyką prasową, - to część zadań pani rzecznik
Czy UM ma coś do powiedzenia w tej sprawie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 10:58
~ napisał(a): I właśnie dlatego Nowak przegrywa z Romanem. Z tego powodu, że nie potrafi opanować swojej nienawiści i irytacji. Osobiście wiedziałem, że Mim nie odpuści, nie wytrzyma ciśnienia... i niczym dziecko weźmie się do próby skompromitowania święta ceramiki. Gdyby choć trochę rozumiał, że jego postępowanie jest "miodem na serce" jego oponenta, z którym sromotnie przegrał wybory prezydenckie.
Osobiście nie mogę pojąć tych 45 000 zł jakie zażyczył sobie nasz papa.
Skoro wiem, że glinoludy są w końcu tak popularne, tak znane na całym świecie! w USA, Francji, Chinach, RPA i zapewne jeszcze w Mongolii, Australii i co tu dużo gadać - we wszechświecie, galaktyce. Ludzie ze wszystkich miejsc na Ziemii wyczekują święta Glinoludów. Biorą urlopy w różnych zakątkach świata, przepustki w wojsku, zaciągają kredyty... wszystko tylko po to by znowu wytaplać się w bolesławieckiej glinie. Zatem skoro już wiemy że jest to tak wypasiona impreza to może by tak starać się pozyskać środki od prywatnych sponsorów. Oni pewnie już są, trzeba tylko grzecznie poprosić i unieść się dumą i udowodnić prezydentowi, że można bez jego 15 tysiączków.


Czyś Ty zgłupiał do reszty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do rzecznik UM niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 15:14
zero reakcji ze strony Ratusza ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 15:37
~do rzecznik UM napisał(a): zero reakcji ze strony Ratusza ?


Pimpusiu udaj się do UM albo wyślij swoje pytania do konkretnej osoby a nie krzyczysz na bolcu rogu ostatniej ulicy miasta i myślisz że wszyscy Ci słyszą Słodziaku Anonimku buziolki :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 15:43
~ napisał(a): I właśnie dlatego Nowak przegrywa z Romanem. Z tego powodu, że nie potrafi opanować swojej nienawiści i irytacji. Osobiście wiedziałem, że Mim nie odpuści, nie wytrzyma ciśnienia... i niczym dziecko weźmie się do próby skompromitowania święta ceramiki. Gdyby choć trochę rozumiał, że jego postępowanie jest "miodem na serce" jego oponenta, z którym sromotnie przegrał wybory prezydenckie.
Osobiście nie mogę pojąć tych 45 000 zł jakie zażyczył sobie nasz papa.
Skoro wiem, że glinoludy są w końcu tak popularne, tak znane na całym świecie! w USA, Francji, Chinach, RPA i zapewne jeszcze w Mongolii, Australii i co tu dużo gadać - we wszechświecie, galaktyce. Ludzie ze wszystkich miejsc na Ziemii wyczekują święta Glinoludów. Biorą urlopy w różnych zakątkach świata, przepustki w wojsku, zaciągają kredyty... wszystko tylko po to by znowu wytaplać się w bolesławieckiej glinie. Zatem skoro już wiemy że jest to tak wypasiona impreza to może by tak starać się pozyskać środki od prywatnych sponsorów. Oni pewnie już są, trzeba tylko grzecznie poprosić i unieść się dumą i udowodnić prezydentowi, że można bez jego 15 tysiączków.


Kwiatuszku i Ty masz rację ktoś chciał z BŚC zrobić pogrzeb i teraz ma pretensje że mieszkańcy i przyjezdni się dobrze bawili buziolki :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.