Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bogdan Nowak: Gliniada 2016? Jestem na tak!
~Anonim niezalogowany
2 września 2015r. o 12:43

Gliniada taka „wspaniała” impreza…panie Nowak zrób sobie ją pan w innym terminie i daj nam wszystkim spokój , zlituj się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2015r. o 12:50
nikt nie wyłączył gliniady sam pan dałeś focha .cieka we co nato wszystko urząd skarbowy!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2015r. o 12:55
kłamca , kłamca, kłamca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sylwek niezalogowany
2 września 2015r. o 13:02
Pan Kazimierz wspaniale robił za statyw do mikrofonu. Zadnego pytania, zadej kontry do wypowiedzi pana Bogdana, a bylo mnostwo okazji i niescislosci. Zero przygotowania dziennikarskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2015r. o 13:04
ja po tych wypocinach czuje się obrażony i z całym szacunkiem nie wezmę więcej udziału w gliniadzie sorry ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ula niezalogowany
2 września 2015r. o 13:07
Do wszystkich ratuszowych szczekaczy. Pamiętajcie, skoro się nie podpisujecie to wasz pan i władca nie wie kogo chwalić i komu dać premię :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
2 września 2015r. o 13:12
Nowak ma rację, wszystko kosztuje. Parada powinna być dla turystów i na tym mieszkańcy mają zarabiać.

Trzeba mieć wizję, prawdziwą wizję, a Nowak ją ma. Boją się go i dlatego to co on robi dobrego torpedują!

Jak czytam niektóre komentarze to też to czuję. Dlaczego niektórzy są tak zawistni? Nie mogę pojąć.

Taki to nasz grajdoł jest i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2015r. o 13:17
nie może tak być żeby ktoś od tak sobie zmieniał dni ceramiki w dni glino -ludów mnie osobiście dni ceramiki bardzo się podobały i czekam na nie co roku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.