Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

OBÓZ DLA UCHODZCOW

~ niezalogowany
6 września 2015r. o 18:20
gasina49 napisał(a):
falco napisał(a): ale papież prosi -hehe-kościoły klasztory ,parafie o przyjęcie pod dach chociaż dwóch uchodźców...nie posłuchać ? :D co na to Terlikowski? :D

To niech sobie zaprosi do Watykanu i karmi, ma tam wolne apartamenty.
Podobno do Watykanu zaprosił, ale ja już widzę jak w naszych klasztorach ich przyjmują.
Dlaczego uchodźcy nie chcą wziąć wody w zgrzewkach i czegoś tam w paczkach, jak widać na filmie? Przecież każdy nasz podróżny by to przyjął, a przynajmniej by nie niszczył.
Dlaczego jest tylu mężczyzn i to nie wyglądających wcale jak głodne ofiary wojny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
6 września 2015r. o 18:24
https://video.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hvideo-xlf1/v/t42.1790-2/11960609_913027762066300_750610964_n.mp4?efg=eyJybHIiOjU5MCwicmxhIjo1MTJ9&rl=590&vabr=328&oh=f42ffa2818f6b5435f81b70f2cdf3c30&oe=55EC7FCE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gosia123 niezalogowany
6 września 2015r. o 18:42
Gdy pracowałam w Niemczech jako opiekunka,
słyszałam i widziałam wypowiedzi polityków :
jaką ogromną pomyłką było sprowadzenie Turków do Niemiec. Mieli pracować, uczyć się ....
niewielki procent tak postąpiło.... większość niestety, jak już ktoś wcześniej napisał ...machnęło sobie kilkoro dzieci....
i nie muszą pracować, żyją z socjalu i kindergeld....
a tu teraz niby się cieszą na nową falę uchodzców ???
Ja się boję !!!.
My musimy ciężko pracować, na mieszkanie, nasze dzieci mają na nie marne szanse.... a tu mamy powitać ludzi - dać im mieszkania, pieniądze, służbę zdrowia.... JA SIĘ NIE ZGADZAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 września 2015r. o 20:23
Osobiście uważam , że ta nowoczesna " wędrówka Ludów " zaplanowana, finansowana i sterowana przez żydostwo w strukturach CIA , to Piąta Kolumna. Siedemdziesiąt procent koczowników na węgierskich dworcach , to islamskie mięcho armatnie , młodzi , silni , wyszkoleni w prowadzeniu dywersji. Myślę sobie , że bandytom rządzącym tą nieszczęśliwą cywilizacją nie udało się wywołać Trzeciej Światowej na Ukrainie i w Syrii również , to w obliczu połączenia interesów Zachodu i Wschodu ( eurokołchoz i Ruskie ) trzeba jednego z sojuszników na kolana posłać . Z Ruskimi ciężka sprawa , bo mają ostre kły , no to pozostaje eurokołchoz. Wszystkie chwyty dozwolone :D Szczególnie te poniżej pasa :D Miałem zaszczyt znać swego czasu kilku wspaniałych Arabów wyznania Mahometa , ale ta tłuszcza z islamem nie ma nic wspólnego , to bandyci finansowani przez jeszcze większych bandytów. Skołowana Skopaczówna , która ni w ząb nie rozumie tego , co się dzieje , dostanie zapewne jakiej histerii ( oby :D ) , ale widać wyraźnie , jak w imię europejskiej solidarności , pozbawieni zostaliśmy suwerenności. Dziwi jednak fakt , że Piękna Angela ględzi coś o likwidacji strefy Schengen ... czyżby polska pomoc domowa i opiekunka osób starszych jej się znudziła ? ... i chce zatrudnić młodego , jurnego Muzułmanina ? :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 września 2015r. o 20:34
~ napisał(a): Musimy coś zrobić, jakiś ogólnopolski protest, te Muzuły są strasznie agresywne już teraz, a co będzie jak już dostaną azyl i będą legalnie. Strach się bać, w d.. mam takie miłosierdzie. Jak już te 2000 musi być to niech ich obowiązkowo zweryfikują i przyjmą tylko chrześcijan. Specjalnie niszczą dokumenty, bo mają w nich wpisane wyznanie religijne. Wystarczy dać im świńskie mięsko do jedzenia i już wiadomo kto jest kto.

Taaa,najprostszy test...na kolanka,paciorek micha boczku i wp...j .Nie? to spier....j Bo normalny człowiek nawet jak nie lubi to zje dla świętego spokoju nawet jak by miał zwymiotować a Ojcze nasz...nawet ten niepraktykujący powie bez zająknięcia bo we wszystkich chrześcijańskich wyzwaniach brzmi on identycznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 września 2015r. o 20:53
Mozna ich umiescic w szczytnicy, tam jest jak podczas wojny, beda sie czuli jak u siebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koral niezalogowany
6 września 2015r. o 20:54
Polska powinna pomóc w sprawie uchodźców.

Na dzień dzisiejszy, powinniśmy zamknąć ich w zamkniętych obozach, oddzielić kobiety i dzieci, i ludzi starszych, przeprowadzić rozmowy i określić cele. Kto chce zostać w naszym kraju i przyjąć nasze obywatelstwo a kto chce wyjechać dalej na zachód. Jeżeli ktoś chce u nas zostać, musi przyjąć wiarę rzymskokatolicką i wtedy można myśleć co dalej z nimi robić.

Uważam, że żaden z nich nie chce na stałe zostać w Polsce, bo gdybyśmy mogli to sami wyemigrowalibyśmy z Polski, bo ten nasz kraj to raj dla urzędników, budżetówki i innych cwaniaków, normalny człowiek, który nic nie kręci na boku jest zwykłym robolem i biedakiem.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 września 2015r. o 20:59
~gosia123 napisał(a): Gdy pracowałam w Niemczech jako opiekunka,
słyszałam i widziałam wypowiedzi polityków :
jaką ogromną pomyłką było sprowadzenie Turków do Niemiec. Mieli pracować, uczyć się ....
niewielki procent tak postąpiło.... większość niestety, jak już ktoś wcześniej napisał ...machnęło sobie kilkoro dzieci....
i nie muszą pracować, żyją z socjalu i kindergeld....
a tu teraz niby się cieszą na nową falę uchodzców ???
Ja się boję !!!.
My musimy ciężko pracować, na mieszkanie, nasze dzieci mają na nie marne szanse.... a tu mamy powitać ludzi - dać im mieszkania, pieniądze, służbę zdrowia.... JA SIĘ NIE ZGADZAMA ile Polakow wyjechalo do Niemiec zeby tam godnie zarabiac i brac kindergeld???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza