Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy bolesławianie są tolerancyjni?
~kurvinox niezalogowany
11 października 2015r. o 15:35
Artykuł zatytułowany jest "sprawy bolesławian" co jest kłamstwem.
W Bolesławcu nie ma problemu muzułmanów ale są inne problemy, o których Bolec nie wspomina i wspomnieć nie chce - służba zdrowia, niskie pensje, bezrobocie, podatki, politykierzy którzy chowają łeb w piasek itd.

Bolec serwuje nam problemy bolesławian - mohery, brak tolerancji, kogo popiera w wyborach Stasik i Kwaśniewski, muzułmanie, dym z kominów, zasłonięty znak przez żywopłot...

Dlaczego nie zrobicie wywiadu z Kwaśniewskim i Czarkiem co oni myślą w temacie muzułmanów?
Chcą ich nam tu sprowadzić i nawet nie próbują się wytłumaczyć gdzie po co i za ile.
Mam wrażenie że pewne sprawy Bolec specjalnie przemilcza a inne bierze na siebie aby nikt nie pytał miernych powiatowych aby im nie szkodzono przed wyborami, czy to są trzy lata czy rok przed głosowaniem.

Udają zatroskanych o dzieci i dają tematy na czerwono aby pomagać chociaż wiedzą kogo to wina że rodzice tych dzieci muszą żebrać po portalach a sami najlepiej dawali by z moich podatków na nierobów i przyklaskują muzułmanom.

Jeżeli ktoś jest dziennikarzem i widzi na co dzień w TV ciężkie tematy nurtujące ludzi i ich nie podejmuje a koncentruje się na żywopłotach i która miernota którą miernotę popiera to nie jest dziennikarzem.

Panie Czarku wojewódzki i Darku powiatowy - Co z tymi muzułmanami w województwie i powiecie?
Decyzja już o przyjęciu jest więc dlaczego milczycie (czemu Bolec nie pyta)?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2015r. o 15:39
~Zajc napisał(a): Ci rzekomo biedni uchodźcy w markowych ciuchach i ajfonami w ręce oni potrzebują pomocy ? ha nie rozśmieszajcie mnie. Zostawili swoje żony i dzieci w miastach tam jak pisze emem gdzie bomby spadają a sami uciekli. Jak uciekają przed wojna to czemu nie zatrzymują się w pierwszym państwie gdzie wojny niema jest pokój ?. Gdzie mogą spokojnie żyć. Ale po co jedyny kierunek Niemcy,Dania,Szwecja a czemu bo jest socjal i nie trzeba pracować. Tyle w temacie.

Podczas II wś nasi dziadkowie walczyli i oddawali życie za nasz ojczyznę a nie uciekali jak tchórze. Bo jak by tak zrobili to teraz byśmy po niemiecku gadali. A ci imigranci to są tchórze i nieroby.



Wiesz czego najbardziej brakuje mi w życiu -znajomości języka niemieckiego. Bo gdybym umiał szwargolić to dużo lepiej szedł by mi biznes , te s...iałe Niemcy nie chcą rozmawiać po Polsku.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2015r. o 16:29
Widziałem to na żywo. Była przy tym boleslawiecka policja. Zero, żadnej reakcji. Nawet policja nie zareagowala jak obrzucili petardę kobietę z pieskiem. Pies tak piszczał, że szok. WSTYD BOLESŁAWIECKIEJ POLICJI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
11 października 2015r. o 16:49
Kazimierz Marczewski napisał(a): Byłem w Jordanii,byłem w Syrii, byłem w Izraelu, byłem na Wzgórzach Golan, byłem w Autonomii Palestyńskiej czułem się wszędzie znakomicie,ludzie byli życzliwi i bardzo wyrozumiali. Mają wojnę, uciekają bo nie chcą zginąć, trzeba im pomóc. A ksenofobia jest u nas jest od dawna i dotyczy wielu.


Panie Kazimierzu ,też mam masę znajomych z jednostki wojskowej ,którzy byli parę lat temu na misji w Syrii i generalnie były to półroczne wakacje- spokojnie,bezpiecznie.
Teraz wygląda to inaczej.

Wiadomo,że osoby totalnie tolerancyjne bedą widziec tylko bijace dobro od tych biednych muzułmanów ,i nawet nie będą sie starali dostrzec niebezpieczeństwa.
tak jak p.szczuka,która wypaliła,że jak wśród muzułmanów będą terroryści to będziemy wtedy reagować.Będzie za późno.

Czy wielcy obrońcy muzułmanów wiedzą choćby o tym,że jak muzułmanin zgwałci kobietę ,to jedyna osoba winna jest kobieta ,bo uprawiała seks poza małzeński?
Wine gwałciciel poniesie tylko wtedy jak sie przyzna?
Takiego chcemy prawa??

Dla muzułmanina drugi człowiek jeśli nie jest tej samej wiary to jest tzw.niewiernym i religia zabrania mu podporządkowac sie niewiernemu.A tym niewiernym może byc np.policjant ,którego rozkazom/nakazom muzułmanin nie będzie musiał się podporządkować.

Przyjeżdżają tutaj ,bo tu sa pieniądze Allacha i im się należą,nie przyjeżdżają tu aby zarobić,aby sie jakoś dostosować ,przyjeżdżaja na gotowe ,bo myslą,że im się wszystko automatycznie należy i europa wcale ich z błedu nie wyprowadza :(
Nie muszą pracować,nie muszą uczyć się języka - a i tak kasę z socjalu dostaną :(

Mamy przyjąć kilka tysięcy - ok, pytanie gdzie ich umieścić? Specjalnie mieszkań sie im nie wybuduje tylko dostaną np.te ,na które ktoś latami czeka :(
Polak bedzie w dupe kopany ,a taki muzułmanin dostanie wszystko jak na tacy i tak będzie miał na wszystko i wszystkich wywalone, mało tego będzie sie domagał dodatkowych przywilejów.
Może jak będzie mała grupka ,to się wychylać nie będą ,ale większa grupa już zrobi dym i tyle !!
Grupka ponad prawem dodajmy - jakis policjant wjedzie do np.takiego muzułmańskiego osiedla? Nie !! Wywalą radiowóz kołami do góry i to będzie tyle wprowadzania porządku przez policję..


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tomasz niezalogowany
11 października 2015r. o 16:54
BIAŁA DUMNA POLSKA!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 października 2015r. o 16:57
To nie uchodźcy tylko w znakomitej większości emigracja socjalna. Niech idą do tych państw, które są bogate i które stać na rozdawanie pieniędzy. Polska do nich nie należy. Z resztą oni to wiedzą.

Jak jest wojna, to uciekają wszyscy, nie tylko mężczyźni. Polecam obejrzeć zdjęcia z września 1939 r., gdy polska ludność ucieka na wschód przed Niemcami. Za to bardzo pasuje to do emigracji zarobkowej, gdzie baby z dzieciakami zostają w domu i czekają, albo na kase albo aż ich mężowie ściągną je do niemieckiego raju. Proste.

A na frazesy emema lepiej przyknąć oko ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
11 października 2015r. o 17:00
:D
[img=1444575653_5p87fwb.jpg]

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dks niezalogowany
11 października 2015r. o 17:13
W roku 1939 młodzi dzielni Polacy w czasie wojny nie zostawili swoich kobiet i dzieci . Walczyli o wolność pomimo ,że wróg to była ogromna potęga wiedzieli również ,że od wschodu nie dostaną pomocy a wręcz przeciwnie . Imigranci to głównie młodzi ludzie którzy nie mieli prześladowań bo większość z nich to islamiści. Dlaczego nie walczą o swoją wolność w swoim kraju ? . 90% to ludzie którzy liczą na socjal bez pracy dlatego omijają wszystkie państwa europejskie i idą do naszych sąsiadów którzy dali ,,zielone ''światło . Doświadczenie pokazuje ,że ci ludzie nie przychodzą w pokoju ale narzucić swoje prawa i zasady oczywiście krok po kroku . Pomagać tak ale Polakom na Ukrainie . Coraz głośniej mówi się ,że UE chce wywołać dzięki tysiącom uchodźców zamieszki aby przejąć kontrolę nad nami pod płaszczykiem pomocy . Bo jest to co najmniej dziwne kręcić sobie bata na własne plecy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza