Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ukradli ze sklepu 12 laptopów - wiesz kto to?
~ niezalogowany
14 listopada 2015r. o 15:51
Pojechałeś po bandzie...... jesteś niedocenionym OZI?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2015r. o 16:30
~Krzysiek napisał(a): Najpierw to policja musi wypier... na zbity pysk dwoje dyzurnych w kpp boleslawiec .
Bo dzwonie do niech wczoraj aby podac dwa nazwiska osob mogacych miec zwiazek z wlamaniem , a dyzurny cwaniakuje , drugie dyzurny nie zna ustawy o policji i blazni cala policje przez telefon , gadajac bzdurny ze nic nie moga zrobic bez nakazu .
buhahaha a wystarczylo pojechac i sprawdzic te dwie osoby czy sa podobne do osob z nagran monitoringu .
a wtedy nawet na legitke moga szukac zakazanych przedmiotów , i sciagaja prokuratora .
Tylko na stolkach dyzurnych prawdopodobnie siedza , ludzie wcisnieci po znajomosci (kolega kolege ) zero profesjonalizmu .



Nie jestem policjantem.
Numer alarmowy jest po to by zgłaszać sprawy pilne, takie które trzeba natychmiast rozpocząć.
To Ty cwaniakujesz bo tylko Ci się wydaje, że znasz tych ludzi. Dyżurny nie jest alfą i omegą, nie zweryfikuje tego telefonicznie. Jeśli jesteś taki poczciwy obywatel to przedzwoń do kogoś kto się zajmuje tą sprawą. A najlepiej pofatyguj się osobiście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do Krzysia pysia niezalogowany
14 listopada 2015r. o 17:59
~Krzysiek napisał(a): jeżeli sprawy nie przejmie kryminalny z KWP Wroclaw , to sprawców wlamania nie złapia , i jest druga strona medalu , na która trzeba patrzec , Bolesławiec to mała miescina , złodzieje moga sie znac z Policjantami , i moze być specjalna opieszalosc ( wiecie kolega koledze pomaga ) .
juz tyle razy w Polsce glosno bylo o korupcji
Krzysiu uważaj z takimi tekstami :> to, że ty dajesz nie znaczy, że tu biorą. I jeszcze jedno: to, że ty masz kumpli kryminalistów, nie znaczy, że mają ich wszyscy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~. niezalogowany
14 listopada 2015r. o 18:16
Ale jesteście buraki, zróbcie nowy temat i tam się powymieniajcie swoimi mądrymi myślami! Temat powstał żeby komuś pomóc, nie po to żeby czytać te pierdoły !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rafii niezalogowany
14 listopada 2015r. o 18:59
Oni mogli mieć swoje ciuchy robocze to nie znaczy że kupili w sklepie jak tak czytam co piszecie to same głupoty nic mądrego oni tylko znają sie na robocie inaczej by sie nie podjęli takiej akcji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wsciekly krzysiu niezalogowany
14 listopada 2015r. o 19:00
~ napisał(a):
~Krzysiek napisał(a): Najpierw to policja musi wypier... na zbity pysk dwoje dyzurnych w kpp boleslawiec .
Bo dzwonie do niech wczoraj aby podac dwa nazwiska osob mogacych miec zwiazek z wlamaniem , a dyzurny cwaniakuje , drugie dyzurny nie zna ustawy o policji i blazni cala policje przez telefon , gadajac bzdurny ze nic nie moga zrobic bez nakazu .
buhahaha a wystarczylo pojechac i sprawdzic te dwie osoby czy sa podobne do osob z nagran monitoringu .
a wtedy nawet na legitke moga szukac zakazanych przedmiotów , i sciagaja prokuratora .
Tylko na stolkach dyzurnych prawdopodobnie siedza , ludzie wcisnieci po znajomosci (kolega kolege ) zero profesjonalizmu .

jednak jestes dziwny czlowiek kiem nie znasz ustawy o policji to zamknij lepiej ryjek.
nie znasz sie a ja wiem ze juz maja postepowanie wewnetrzne .
Druga sprawa jeżeli jest możliwość odzyskania lapkow , dyżurny jest od tego aby skordynowac dzialanie i wyslac policje w celu weryfikacji , a olał sprawę dopiero po interwencji w KGP w sobote wzieli sie do roboty ,



Nie jestem policjantem.
Numer alarmowy jest po to by zgłaszać sprawy pilne, takie które trzeba natychmiast rozpocząć.
To Ty cwaniakujesz bo tylko Ci się wydaje, że znasz tych ludzi. Dyżurny nie jest alfą i omegą, nie zweryfikuje tego telefonicznie. Jeśli jesteś taki poczciwy obywatel to przedzwoń do kogoś kto się zajmuje tą sprawą. A najlepiej pofatyguj się osobiście.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2015r. o 22:37
~krzysiek napisał(a): nie zbronia osiolku jezeli jestes policjantem i to ty tak piszesz jako policjnant czas zrobic rozszade , bo w tej KPP powiatowej mysla ze beda grzac stolki i nic nie robic , jak nie chce im sie robic wypad z policji jest duzo chetnych mlodych co lepiej beda wykonywac swoja prace , i nie beda olewac


Jako Samozwańczy Komendant Wiejskiej Komendy Poszukiwania Skradzionych Laptopów w Bolesławcu oświadczam że zgłoszenia przyjmuję tylko od zdrowych na umyśle.

Od niedouczonych gimbusów też nie przyjmujemy zgłoszeń:
"nie zbronia"
"rozszade"
"policjnant"
"KPP powiatowej" - co to za zwierze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2015r. o 4:35
Wcale mi ich nie żal.Pierwszy tydzień w serwisie,diagnoza i zakup części z allegro,2 tydzień serwisu to oczekiwanie na dostawę,która już,już puka do drzwi serwisu .3 tydzień po moich wielokrotnych wizytach i pytaniach ;..ile jeszcze''.to oddanie sprzętu z adnotacją ..brak części'.' Moje modlitwy ,aby ich nagły szlag trafił, zostały
wysłuchane częściowo.Niech się cieszą że chłopaki przyszły bez butelki z łatwopalnym płynem.
Ja miałbym motyw kurcze, ale nie mam na nic czasu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.