Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

315
#mir.ko nieaktywny
11 grudnia 2015r. o 13:37
Podobnie jaj z afera rok temu tak i teraz bicie piany działa na korzysc wladzy. Po nie przegrala przez podsluchy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 grudnia 2015r. o 14:06
chyba masz rację że historia się zaczyna powtarzać ...
ale jest dla mnie pewne że istnienie w tym składzie TK to kwestia dni...

nie jestem w żaden sposób powiązany z żadna partia ale słowa Petru są bardzo na miejscu...to chyba jedyny gość w tym towarzystwie pokazujący ze ''ma jaja''
zapewne walczy jak inni o ''korytko'' ale to co dzieje sie obecnie ,nazywa przynajmniej ''po imieniu'' ;)

Petru: to jest łamanie konstytucji

- Mamy kraj, w którym publikowane są tylko te wyroki, które się podobają rządzącym. Mamy do czynienia z łamaniem konstytucji, bo wyroki Trybunału powinny być publikowane niezwłocznie. Rząd jest do drukowania, a nie do decydowania, czy dany wyrok opublikują, czy nie - powiedział Ryszard Petru w TVN24.

Według szefa Nowoczesnej, dziś konstytucja łamana jest przez prezydenta Andrzeja Dudę i cały rząd. - Ktoś słusznie powiedział: skończyła się skala. Prawo nas już nie chroni, Beata Kempa może publikować tylko to, co jej się podoba. Będą pewnie wstrzymywali publikacje przez wiele lat. Mamy do czynienia z bezprawiem - stwierdził.

- Moim zdaniem rząd chce chronić prezydenta Duda przed Trybunałem Stanu. Oni wiedzą, że mu to grozi. A po drugie: trwa próba ośmieszenia i poturbowania TK - uważa Petru. - Jedyne rozwiązanie to zmiana tego rządu - dodał.

oczywiście tvn kłamie więc to co powiedział Petru to też kłamstwo
prawda ''...y''?

może zaapelujcie do swojego ''dudusia'' by skład TK stworzył tylko z biskupów... :D


Dopisane 11.12.2015r. o godz. 14:06:

''...to kolejna miesięcznica ,ostatnia w tym roku...''
:D
z jakim bólem ''kłamczyński'' to powiedział...
napisz sobie ustawę że od tego roku ,''polski rok '' ma 15 miesięcy...a co tam 20!!!! :D przecież ten jak mu tam ....podpisze :D

aha ...i każda kolejna ''miesiączka'' okraszona będzie defiladą ...też z ustawy -najlepiej nocą pisanej...

urraaaaaa,urraaaaa,urraaaaaa... ;)

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
11 grudnia 2015r. o 14:06
Jestem za
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2015r. o 14:12
falco napisał(a): a powiedz mi ty


elementarz to twoja jedyna przeczytana lektura półgłówku zacznij czytać a nie tylko obrazki oglądasz :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 grudnia 2015r. o 14:14
za defiladą czy za wydłużeniem roku o kilka dodatkowych miesięcy ?

ja jestem przeciw...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2015r. o 14:14
falco napisał(a): nie jestem w żaden sposób powiązany z żadna partia


głupi żyjesz i głupi umrzesz hipokryto twoje zdanie jest tyle warte co twoja hipokryzja :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2015r. o 14:16
mir.ko napisał(a): Jestem za


to przeczytaj jeszcze to :)

http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-konwalidacja-profesora-zolla,nId,1937034
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 grudnia 2015r. o 14:41
urraaaaaa....urraaaaaa...urraaaaaa


Dopisane 11.12.2015r. o godz. 14:23:

~ napisał(a):
falco napisał(a): nie jestem w żaden sposób powiązany z żadna partia


głupi żyjesz i głupi umrzesz hipokryto twoje zdanie jest tyle warte co twoja hipokryzja :/


(...)...oczyszczając je ze swych politycznych wrogów. W ten sposób 1925 roku wprowadzono w kraju dyktaturę partii faszystowskiej, zaś rok później w 1926 zakaz działalności jakichkolwiek partii politycznych oraz związków zawodowych. Wprowadzona nowa władza posługiwała się także swymi bojówkami nazywanymi "czarne koszule", które miały na celu zastraszanie społeczeństwa. Ich działalność polegała też na rozbijaniu wszelkich organizacji, które mogłyby zagrozić Narodowej Partii Faszystowskiej (NPF) w posiadaniu monopolu na władzę. ''(...)


wczoraj w przekazach telewizyjnych widziałem coś co przypominało mi Monachium ;)


Dopisane 11.12.2015r. o godz. 14:33:

no popatrz mirko
zanim przeczytałem -a zrobiłem to przed chwilą -naszła mnie myśl o Monachium ;)
co do wypowiedzi obu publicystów ,mam mieszane uczucia bo i jeden i drugi ma wiele racji a ta jak wiesz jest po stronie wygranych ...
przynajmniej na razie ;)
ja obserwując to co sie dzieje cieszę się że żyję własnym życiem ... ;)


Dopisane 11.12.2015r. o godz. 14:37:

~ napisał(a):
falco napisał(a): a powiedz mi ty


elementarz to twoja jedyna przeczytana lektura półgłówku zacznij czytać a nie tylko obrazki oglądasz :/


jak tam ''polaczku''? :D [img=1449841047_y6b048g.gif]



Dopisane 11.12.2015r. o godz. 14:39:

[img=1449841198_snz3w4j.gif]



Dopisane 11.12.2015r. o godz. 14:41:

no dobra ...masz :D [img=1449841284_svkqq5i.jpg]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza