Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~Pan Lasek niezalogowany
12 kwietnia 2017r. o 11:27
- niewiarygodny.
To tak jakbyś przyznał rację Burdence w raporcie o Katyniu.
Jeśli korzystasz ze źródeł jakie podałes, to wiedz, że prawda Cię ominie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 kwietnia 2017r. o 11:32
Lasek?
To ten specjalista od wiropłatowców i kopiowania rosyjskich raportów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
12 kwietnia 2017r. o 11:38
Dyletant , szalony ministrant od brony zaproponował ekspertowi od katastrof lotniczych merytoryczną polemikę.
Polemikę którą ten nieobliczalny człowiek będzie chciał zamienić w schow medialny.
Miejmy nadzieję że ekspert Lasek nie da się wciągnąć w rozmowy z amatorami .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 kwietnia 2017r. o 11:46
Przecież Lasek to jest właśnie 100% laik i amator.
W przeciwieństwie do Berczyńskiego i Nowaczyka!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 kwietnia 2017r. o 11:48
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): rzeczpospolita to ta gazeta która pozwalniała dziennikarzy za trotyl? i ta sama która niedawno zapewniała że Le Pen będzie rozwalić Europę razem z Kaczyńskim?
jesli masz twardą dup* to do kibla się nada


Nieuku z San Escobar - do szkoły, uczyć się języka ojczystego.

"Pisowski betonie, aleś ty głupi."


PiS/da



znowu rzeczpospolita bedzie musiala dementować i przepraszać, ale co tam, pelikany takie ja ty są od tego aby łykać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 kwietnia 2017r. o 13:29
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): rzeczpospolita to ta gazeta która pozwalniała dziennikarzy za trotyl? i ta sama która niedawno zapewniała że Le Pen będzie rozwalić Europę razem z Kaczyńskim?
jesli masz twardą dup* to do kibla się nada


Nieuku z San Escobar - do szkoły, uczyć się języka ojczystego.

"Pisowski betonie, aleś ty głupi."


PiS/da



znowu rzeczpospolita bedzie musiala dementować i przepraszać, ale co tam, pelikany takie ja ty są od tego aby łykać



Mówisz że: "bedzie, musiala". Makumba kochac polskie?

Niedouczony - gimbusie - do szkoły.

"Pisowski betonie, aleś ty głupi."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 kwietnia 2017r. o 13:31
Tak jedyna prawda to tylko w TVPiS, Gazecie Polskiej i tygdniku w Sieci , no więc drogie PiSmaki w sieć was złapali,mydlą wam oczy i streują jak chcę bo inne media tylko kłamią ,a może mówią niewygodną prawdę która do waszych wąskich umysłów nie dociera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 kwietnia 2017r. o 13:40
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): rzeczpospolita to ta gazeta która pozwalniała dziennikarzy za trotyl? i ta sama która niedawno zapewniała że Le Pen będzie rozwalić Europę razem z Kaczyńskim?
jesli masz twardą dup* to do kibla się nada


Nieuku z San Escobar - do szkoły, uczyć się języka ojczystego.

"Pisowski betonie, aleś ty głupi."


PiS/da





znowu rzeczpospolita bedzie musiala dementować i przepraszać, ale co tam, pelikany takie ja ty są od tego aby łykać



Mówisz że: "bedzie, musiala". Makumba kochac polskie?

Niedouczony - gimbusie - do szkoły.

"Pisowski betonie, aleś ty głupi."


a ja ciebie odsyłam do drugiej klasy szkoły podstawowej, w której to dzieci zaczynają uczyć się budowac zdania złożone

spróbuj, POdobno na naukę nigdy nie jest za późno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Orange zaprasza