Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~zen niezalogowany
8 lutego 2017r. o 20:53
lewaki przestańcie jęczeć bo spać nie można ,myśli że jak wierszyk ułoży to nobla dostanie jak lechu :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
8 lutego 2017r. o 21:41
~~zen napisał(a): lewaki przestańcie jęczeć bo spać nie można :P



Pan się tak udziela tak wspiera a jednocześnie tak na wszelki wypadek pozostaje anonimowy .Wstyd się przyznać ?

Pozwolę sobie przypomnieć że lewactwo jest domeną PiS.
Lewactwo katolickie.
&feature=youtu.be

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 lutego 2017r. o 22:31
"Lewactwo katolickie" Idź no Przemuś już położyć się, bo widzę że już p... bez sensu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 lutego 2017r. o 23:12
już? on p.... bez sensu, no ale jesli jednak posłuchał i poszedł spać to należy go pochwalić :)

mi podobała się wczorajsza wizyta Merkel, normalna wizyta gdzie toczy się dialog, gdzie przedstawiane są swoje stanowiska, a nie tak jak było w przeszlości, gdy POstepowcy przescigali się w przytakiwaniu cesarzowej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 lutego 2017r. o 6:56
~~zen napisał(a): lewaki przestańcie jęczeć bo spać nie można ,myśli że jak wierszyk ułoży to nobla dostanie jak lechu :P


gDZIE NASZ NADWORNY PUTLEREK ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pannazdzieckiem niezalogowany
9 lutego 2017r. o 10:15
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Nawet nie wiesz, że nic nie wiesz! napisał(a): ...
Za PiS wszystko wraca do normalności.
...


Nie to żebym wyrywał z kontekstu , ale powiedz mi proszę co to jest ta normalność ?

Bo wiem , że wciąż następne pokolenia Polaków są zadłużane i szczepione . Wiem , że nadal chemitrale wiszą nad naszymi głowami , a żarcie z Biedronki , kauflandów i lidli ma wartość ... pominę milczeniem , bo coś trzeba jeść.

Czyli jest normalnie , jak za POpaprańców , jedyna zmiana to hamerykańce zamiast ruskich

Qurwa fajnie. Jest normalnie.


Co to ja jeszcze chciałem dodać Lachy i Laski ?
A chyba nic bo zimno i nara .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obalić rząd pis niezalogowany
9 lutego 2017r. o 12:39
Głosujesz na pis - twoje dzieci obalą się z głodu.
Nie pisz do mnie leszczu bo sam nim jesteś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do obalonego niezalogowany
9 lutego 2017r. o 12:51
puknij sie w sie w ten barani łeb leszczu..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza