Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~I nikt nie wspomniał niezalogowany
16 lutego 2017r. o 11:37
http://niewygodne.info.pl/artykul7/03595-Wojskowy-helikopter-na-prywatne-polowania.htm

A teraz spróbujcie sobie wyobrazić wzmożenie obecnych mediów salonowych, gdyby okazało się, że któryś z najbliższych współpracowników Macierewicza wynajął dla siebie wojskową maszynę, aby go dowiozła na prywatne polowanie, a następnie jest ona niszczona w dziwnym wypadku z udziałem kolegi tego współpracownika... Temat ten nie znikałby z czołówek serwisów informacyjnych co najmniej przez tydzień...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 lutego 2017r. o 11:51
... i rozszedł by się po całym ścierwomedialnym świecie , jak tsunami na Filipinach :D

Panie świeć nad duszami tam pomordowanych ....

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anty karakan niezalogowany
16 lutego 2017r. o 12:47
Morawiecki człowiek bez planu i pomysłu na gospodarkę.
Plan jest taki: brać kasę i nie robić niczego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Robili,robią nas w konia! niezalogowany
16 lutego 2017r. o 13:08
Opozycja nie mają żadnego interesu patriotycznego, mają własne łajdackie interesy.
Kto broni nas przed PiSem ?
Przebierańcy, oszuści i prowokatorzy wyciągają ludzi na ulice!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~CHF niezalogowany
16 lutego 2017r. o 13:19
http://opinie.wp.pl/wkur-ia-mnie-obecne-traktowanie-frankowiczow-list-wkurzonego-polaka-6091597756736641a
Ja miałem 80.000 PLN gotówki i dobrałem kredyt mieszkaniowy w 2008 roku
100.000 PLN = 47.268 CHF (CHF kosztował 2,11 zł)

Rata miesięczna 437 CHF i to kosztowało 1.200 zł, później 1.500-1.600 zł
teraz 437 CHF wynosi już 1.800 zł (taki stan jest od około 2,5-3 lat)

Pozostało mi do spłaty niecałe 9.000 CHF które po 8 latach spłaty jest warte prawie
40.000 zł (więc do spłaty mam dalej prawie 50% kredytu)
(a 9.000 CHF powinno być warte niecałe 19.000 PLN po 2,11 zł)

całość kredytu wyjdzie mnie ponad 200.000 tyś
więc 100% nadpłaciłem. Współczuję jeśli ktoś wziął większą kwotę kredytu w CHF.

Przy załatwianiu kredytu pobierana była jeszcze marża 1% całości, oraz comiesięczne ubezpieczenie 15 zł

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~DoNar niezalogowany
16 lutego 2017r. o 13:35
A ja kibicuje PIS i oby rzadzili jak najdluzej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiek niezalogowany
16 lutego 2017r. o 13:36
Gdyby teraz takie polowanie z udziałem obecnego Prezydenta miało miejsce i uszkodzono by helikopter. To cała ta banda z pedałENU zrobiła by konferencje prasową, specjalne programy na ten temat, zqproszono by specjalistów od 7 boleści! PO złożyło by doniesienie do Brukseli, białego domu oraz na kreml. Pan M założył by 150 bezsonsownych(jak zwykle)tematów o tym. Sprawa została by rozdmuchana na cały świat a nawet wszechświat!! Ale ze to było za czasów popaprańców to jest gicio!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~CHF niezalogowany
16 lutego 2017r. o 13:36
a i co jeszcze. Mieszkanie kosztowało 80.000 PLN moje + 100.000 PLN kredyt +
100.000 PLN odsetki = 280.000 PLN + remont którego nie liczę
Teraz jak bym chciał je sprzedać to warte jest 180.000 zł

A napisałem to nie po to żeby się ze mnie pośmiać czy współczuć tylko
po to aby wyjaśnić sytuację tym którzy nie wiedzą o cho chodzi w kredytach CHF

Gdybym wziął kredyt 200.000 zł wyszło by do spłaty 400.000 zł itd
a nieruchomości przybyło i ceny jeszcze spadły w porównaniu do 2008 roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza