Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

11445
PanM
16 lutego 2017r. o 13:49
~~Tedd napisał(a): Tak panie m to nie wywiad tylko niemiecki wywód. Przedstaw pan lepiej wywiad pana króla palikota..


Skoro Pan tak szczerze i uczciwie popiera politykę PiS to dlaczego ukrywa się jako tylda ?
Ze strachu przed kompromitacją ?
Palikot był szefem małej opozycyjnej partii która nie miała żadnego wpływu na rządzenie.
Potępiała ją katolicka PiS owska opozycja oraz olewała PO wsko PSL owska koalicja.
Ale dzięki Palikotowi dosyć spory procent ludzi odważa się otwarcie protestować przeciwko klerykalnej indoktrynacji państwa.


Dopisane 16.02.2017r. o godz. 13:49:

~~Rysiek napisał(a): Pan M założył by 150 bezsonsownych(jak zwykle)tematów o tym. Sprawa została by rozdmuchana na cały świat a nawet wszechświat!! Ale ze to było za czasów popaprańców to jest gicio!


Bezsensem jest komentowanie tematów które sa i uważamy za bezsensowne .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oj Ryhu niezalogowany
16 lutego 2017r. o 14:22
~~Rysiek napisał(a): Gdyby teraz takie polowanie z udziałem obecnego Prezydenta miało miejsce i uszkodzono by helikopter. To cała ta banda z pedałENU zrobiła by konferencje prasową, specjalne programy na ten temat, zqproszono by specjalistów od 7 boleści! PO złożyło by doniesienie do Brukseli, białego domu oraz na kreml. Pan M założył by 150 bezsonsownych(jak zwykle)tematów o tym. Sprawa została by rozdmuchana na cały świat a nawet wszechświat!! Ale ze to było za czasów popaprańców to jest gicio!


Ryhu,poproś o elektrowstrząsy.czasami po czymś takim w łepetynie się poukłada.Nie na długo ale jednak poczujesz ulgę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zen niezalogowany
16 lutego 2017r. o 14:23
palikot chciał ściągać krzyże z sejmu i skończył poza sejmem ,jak to jest powiedziane jak pan BÓG chce kogoś ukarać to mu najpierw rozum odbiera !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
16 lutego 2017r. o 14:36
~~zen napisał(a): palikot chciał ściągać krzyże z sejmu i skończył poza sejmem ,jak to jest powiedziane jak pan BÓG chce kogoś ukarać to mu najpierw rozum odbiera !!


Sejm Senat i urzędy państwowe służą do rozwiązywania problemów obywateli i do występowania w imieniu i interesie obywateli.
To miejsca które powinno być neutralne światopoglądowo gdyż społeczeństwo Polskie składa się z ludzi świeckich , ateistów , wyznawców różnych religii oraz różnych kultur.
To nie są miejsca do demonstrowania czci dla jednej tylko wybranej religii.
Ma Pan swego Boga , czci go Pan i bardzo dobrze.
Niedobrze że chciał by Pan wymusić to na innych.
Zen -- wstydzi się Pan swego Boga i partii którą popiera ?
Czy wstydzi się Pn tego co głosi publicznie ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czyż niezalogowany
16 lutego 2017r. o 14:57
~~zen napisał(a): palikot chciał ściągać krzyże z sejmu i skończył poza sejmem ,jak to jest powiedziane jak pan BÓG chce kogoś ukarać to mu najpierw rozum odbiera !!


Pan Bóg rozum zabrał tym którzy bez względu na wszystko i tak popierają pis
i nie umieją ocenić trzeźwo i racjonalnie rzeczywistości.
Zobaczymy co przyniesie przyszłość czy może zmienicie zdanie nt. pisu
i czy dany nam będzie czas na naprawę Państwa bo wg. mnie jest już za późno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 lutego 2017r. o 15:21
~~Czyż napisał(a):

Pan Bóg rozum zabrał tym którzy bez względu na wszystko i tak popierają pis
i nie umieją ocenić trzeźwo i racjonalnie rzeczywistości.
Zobaczymy co przyniesie przyszłość czy może zmienicie zdanie nt. pisu
i czy dany nam będzie czas na naprawę Państwa bo wg. mnie jest już za późno.


Ja bym nie histeryzował ;) Profesor Kieżun w " Patologii transformacji " opisuje w jaki sposób " prywatyzowano " polską gospodarkę . To są fakty z którymi sprzeczać się nie można . Ostatnie osiem lat Ryżego Olsena i Popaprańców , to kreatywna księgowość i ostateczna likwidacja polskiego przemysłu w imię ekologii i " zachodnich " inwestycji. Stanęło na tym , że cały polski przemysł to montownie dla taniej siły roboczej na śmieciówkach do 67 roku życia . Z hasłem przewodnim " wesprzyj Państwo czynem , umrzyj przed terminem !! " ... zanim Zus zacznie płacić Ci emeryturę :D

To , co się teraz dzieje normalnością nazwać jeszcze nie można . Dla przykładu montownia Mercedesa w Jaworze , czym chwali się Morawiecki i słynne nowoczesne obozy koncentracyjne zwane dla niepoznaki Wolnymi strefami ekonomicznymi.

Ale nie mogę powiedzieć , że jest już za późno . Twoja teza , Czyż jest błędna.
Poczekajmy , może coś drgnie. Osobiście liczę na "zamach" na sztolcmanową konstytucje. Jeśli Ludzie zrozumieją na czym polega przekręt , to jest szansa na dobre zmiany całą parą , że się tak wyrażę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 lutego 2017r. o 15:31
~~Rysiek napisał(a): Gdyby teraz takie polowanie z udziałem obecnego Prezydenta miało miejsce i uszkodzono by helikopter. To cała ta banda z pedałENU zrobiła by konferencje prasową, specjalne programy na ten temat, zqproszono by specjalistów od 7 boleści! PO złożyło by doniesienie do Brukseli, białego domu oraz na kreml. Pan M założył by 150 bezsonsownych(jak zwykle)tematów o tym. Sprawa została by rozdmuchana na cały świat a nawet wszechświat!! Ale ze to było za czasów popaprańców to jest gicio!


bardzo trafnie, co ważne jednak - większość ludzi zdaje sobie sprawę że to tylko załgany spektakl, i tak jak w przypadku okupacji sejmu zwolenników im nie przybędzie, wręcz odwrotnie - najnowszy sondaż pokazuje wzrost poparcia dla Szydło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czyż niezalogowany
16 lutego 2017r. o 15:32
Nie macie pewnej wiedzy którą mam ja, ale na obecną chwilę jej zdradzić nie mogę
lecz wiem że "dobra zmiana nie nastąpi i wszystko wskazuje że będzie wręcz dokładnie przeciwnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.