Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~Anty pisior niezalogowany
16 lutego 2017r. o 15:49
http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/tabletka-dzien-po-tylko-na-recepte,715826.html

szybka zmiana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 lutego 2017r. o 15:50
~~Czyż napisał(a): Nie macie pewnej wiedzy którą mam ja, ale na obecną chwilę jej zdradzić nie mogę
lecz wiem że "dobra zmiana nie nastąpi i wszystko wskazuje że będzie wręcz dokładnie przeciwnie.


Jestem fanatykiem wiedzy ;) Zdradź tajemnicę :) Ludzie , których sobie cenię podpisują się własnym nazwiskiem , książki piszą i walą kawę na ławę , pomimo zagrożenia życia ze strony Systemu. Ci rozumieją , że życie Innych ważniejsze jest niż ich własne .

Jeśli pozwolisz Czyż , wymienię tylko kilka nazwisk ...

Kieżun , Michalkiewicz , Jaśkowski , Sumliński , Izabela Litwin , Zięba , Taratajcio , Anna Walentynowicz i państwo Gwiazdowie.

Mówi Ci to coś ? ;)

No to zdradzaj te tajemnice , pokaż , że jaja masz :)

Szukam wiedzy :) I nie jestem trollem .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty pisior niezalogowany
16 lutego 2017r. o 15:52
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19883559,duda-krytykowal-komorowskiego-i-mowil-o-ojczyznie-dojnej.html

ojczyznę dojną racz nam dać Panie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 lutego 2017r. o 16:02
A ostatnio dołączył do tej plejady Kolega Minister Jaki :) Lubię gościa . To jest najlepsza zmiana :D Trybun Ludowy , jak Ikonowicz :)


Dopisane 16.02.2017r. o godz. 16:02:

Qurcze zapomniałem wspomnieć o Szewczaku , to ten od parabanków i skoków Stewczyka .

Mądry facet ... wybaczcie zanik starczej pamięci :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dp Pannazdzieckiem niezalogowany
16 lutego 2017r. o 16:12
Co Ty? SKOKI to też skok na kasę, ale trochę w innym wydaniu. Poza tym przypomnij sobie, że za największe zbrodnie odpowiedzialni są ci, którzy mówili, że chcą dobra dla innych. Ja nie wierzę żadnym obietnicom żadnych polityków. Jedynym rozwiązaniem jest danie większej wolności każdemu. A teraz wszyscy dochodzący do władzy zabierają nam wolność - oczywiście w imię naszego dobra ;( . PO czy PiS tak samo w tym zakresie działają. Jeszcze Kukiz trochę rozsądku wykazuje, ale im nie dadzą dojść do władzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 lutego 2017r. o 16:15
~~Anty ... napisał(a): http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/tabletka-dzien-po-tylko-na-recepte,715826.html

szybka zmiana


Dla mnie to o co najmniej rok za późno.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zen niezalogowany
16 lutego 2017r. o 16:50
jak znam życie to czyż ma informacje z tvn lub nessvika !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 lutego 2017r. o 16:55
~~Dp Pannazdzieckiem napisał(a): Co Ty? SKOKI to też skok na kasę, ale trochę w innym wydaniu. Poza tym przypomnij sobie, że za największe zbrodnie odpowiedzialni są ci, którzy mówili, że chcą dobra dla innych. Ja nie wierzę żadnym obietnicom żadnych polityków. Jedynym rozwiązaniem jest danie większej wolności każdemu. A teraz wszyscy dochodzący do władzy zabierają nam wolność - oczywiście w imię naszego dobra ;( . PO czy PiS tak samo w tym zakresie działają. Jeszcze Kukiz trochę rozsądku wykazuje, ale im nie dadzą dojść do władzy.


Gdyby Kukiz miał jaja , pomimo spłodzonych córek , to z Trybuny Ludowej zwanej Mównicą , jak Lepper ... powiedział by tak ...

Szanowni Posłowie i Posłanki zwracam się dzisiaj do Was z prośbą o przestudiowanie Konstytucji . Proszę Was o odpowiedz na pytanie , jak to się stało , że nie możemy drukować pieniędzy , tylko musimy pożyczać ?

Pajac Kukiz tego nie powie . Wstydzę się , że na gnoja głosowałem.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza