Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~ niezalogowany
16 lutego 2017r. o 17:01
powinieneś nie tylko za to
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 lutego 2017r. o 17:06

dzisiaj 15:29
Obrońca kierowcy seicento o badaniach podejrzanego i pomocy adwokata

,,Mój klient nie został zbadany pod kątem obrażeń po wypadku, a także zmanipulowano jego matkę w sprawie dostępu do adwokata – powiedział dziś obrońca kierowcy seicento Sebastiana K., podejrzanego o nieumyślne spowodowanie wypadku z udziałem kolumny rządowej. Te informacje potwierdziła Wirtualna Polska. – Kierowca seicento po wypadku formalnie nie był badany przez lekarza – przyznał w rozmowie z portalem prokurator Włodzimierz Krzywicki."

Ot prawda PISa,jeszcze trochę i dowiemy się jak było.Mimo zeznań 12 BORowców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 lutego 2017r. o 17:10
~~ napisał(a): powinieneś nie tylko za to


Wstydzę się również za to , że takich k.retynów mam za rodaków.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 lutego 2017r. o 17:14
parę miesięcy temu też miałem stłuczkę, podobnie jak seicento zderzak do wymiany... ale co tam zderzak i mandat, uświadomiłem sobie że nie zbadał mnie lekarz! gdzie mam się zgłosić po pomoc? bezpośrednio do Budki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 lutego 2017r. o 17:16
~~ napisał(a): parę miesięcy temu też miałem stłuczkę, podobnie jak seicento zderzak do wymiany... ale co tam zderzak i mandat, uświadomiłem sobie że nie zbadał mnie lekarz! gdzie mam się zgłosić po pomoc? bezpośrednio do Budki?


A list od straSzydło dostałeś??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 lutego 2017r. o 17:21
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Dp Pannazdzieckiem napisał(a): Co Ty? SKOKI to też skok na kasę, ale trochę w innym wydaniu. Poza tym przypomnij sobie, że za największe zbrodnie odpowiedzialni są ci, którzy mówili, że chcą dobra dla innych. Ja nie wierzę żadnym obietnicom żadnych polityków. Jedynym rozwiązaniem jest danie większej wolności każdemu. A teraz wszyscy dochodzący do władzy zabierają nam wolność - oczywiście w imię naszego dobra ;( . PO czy PiS tak samo w tym zakresie działają. Jeszcze Kukiz trochę rozsądku wykazuje, ale im nie dadzą dojść do władzy.


Gdyby Kukiz miał jaja , pomimo spłodzonych córek , to z Trybuny Ludowej zwanej Mównicą , jak Lepper ... powiedział by tak ...

Szanowni Posłowie i Posłanki zwracam się dzisiaj do Was z prośbą o przestudiowanie Konstytucji . Proszę Was o odpowiedz na pytanie , jak to się stało , że nie możemy drukować pieniędzy , tylko musimy pożyczać ?

Pajac Kukiz tego nie powie . Wstydzę się , że na gnoja głosowałem.


Nie masz się czego wstydzić. Może Kukiz nie spełnia Twoich oczekiwań, ale jedyny jeszcze nieuwikłany w układy z banksterami. PiS siedzi w kieszeni międzynarodowej finansjery. PO siedziało w jednej, PiS w drugiej. Ot, cała zmiana.
BTW - znasz może miesięcznik "Kurier WNET"? Bardzo ciekawe artykuły o międzynarodowej finansjerze. Podobały by się Tobie z pewnością.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 lutego 2017r. o 17:42
szukaj dalej za co powinieneś :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 lutego 2017r. o 17:47
Polecam część trzecią o CETA:
http://www.radiownet.pl/#/publikacje/poranek-wnet-16-lutego-2017-roku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza