Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~ niezalogowany
19 lutego 2017r. o 16:43
~~San Escobar napisał(a): Gdyby nie opozycja pis zrobił by Polską Koreę.
np. Zamknęli by chłopaka z sejczento. A Macierewicz i BOR sprawcy są bezkarni ?


o sympatyk opozycji odezwał się.... gdybysmy mieli normalną opozycje to nie pierdo***łaby o nim 24h przez kilka dni, bo w kraju zdarzają się codziennie powazniejsze wypadki, ale zajęta by się rzeczami naprawdę istotnymi dla kraju, ale masz opozycja to dno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 lutego 2017r. o 16:56
~~Ja napisał(a):


Sie uśmiałem . :D Dzięks :)

Ale fakty są takie , że Duda nie jest prezydentem Polaków , bo Polki każe uszkodzić . Głupek.

Gdzie się tylko da , mówcie ... Nie szczepić !!

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 lutego 2017r. o 17:23
Czy się różni PiS od PO? Kolejny dowód, że niczym:

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/co-za-hipokryzja-pis-i-po-stworzy%C5%82y-koalicj%C4%99-razem-broni%C4%85-sto%C5%82k%C3%B3w/ar-AAn6Nic?li=AAaGjkQ&ocid=spartanntp

"Dobra zmiana" :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty pisior niezalogowany
19 lutego 2017r. o 17:23
Niech żyje OPOZYCJA niech żyje KOD! CHWAŁA BOHATEROM !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 lutego 2017r. o 17:31
~~Anty ... napisał(a): Niech żyje OPOZYCJA niech żyje KOD! CHWAŁA BOHATEROM !

Bardzo nie lubię PiSu, ale przegiąłeś. Trochę się zachowujesz jak wyznawcy PiSu. Będą go bronić , nawet jak jest oczywiste, że robią głupoty. Podobnie Ty, chwalisz KOD jak to naprawdę jest żenada! Przecież oni nie mają pomysłu na nic. Całe nieszczęście w Polsce polegam na tym, że nie ma żadnej opozycji. Trzeba zachowywać zdrowy rozsądek. I jak się nie popiera to trzeba wiedzieć dla czego.
Może lepiej pomodlić się o odrobinę rozumu i mądrości dla naszych polityków, bo na razie to w tym towarzystwie towar wysoce deficytowy.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 lutego 2017r. o 17:44
odróżnij że inteligentna blondi wyznawców pisu, od ludzi racjonalnych wybierających pis jako najlepszą opcję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 lutego 2017r. o 17:51
~~ napisał(a): odróżnij że inteligentna blondi wyznawców pisu, od ludzi racjonalnych wybierających pis jako najlepszą opcję

Z przyjemnością zapoznam się z racjonalnymi argumentami za PiS. Emocje zwolenników KODu, PO i Rycha Petru mnie nie interesują.
Emocje zwolenników PiSu też mnie nie interesują. A racjonalna analiza działań PiS prowadzi mnie do wniosku, że nie jest to żaden wybór. Już tu kiedyś pisałem - wybór między PO a PIS to wybór między dżumą a cholerą. I jedni i drudzy to socjaliści. A socjalizm jeszcze się nigdzie na świecie nie sprawdził.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty pis niezalogowany
19 lutego 2017r. o 17:53
Zachowuję się tak samo jak popierający PiS bez względu na to jak bardzo zła to zmiana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.