Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz chodzi po kolędzie, co sądzimy o tej wizycie
9984
#gover nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 22:58
falco napisał(a):
gover napisał(a):
falco napisał(a): znasz treść?

Znam.


jakiś "cytacik"? :D

Zacytuj, gdzie byl Twoj Ojciec, po ktorej stronie koksiaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jezierskiego niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 23:00
Godzina 2215 dzisiaj niedziela rozlega się głośne pukanie do drzwi. Myślimy kto to może być. Ignorujemy ze względu na porę. Potem drugi i trzeci raz po sobie bardzo głośno budzi nam małe dziecko które zaczyna płakać. Sprawdzam i otwieram drzwi aby przestali pokaż a tam dwaj ministranci. Szeptem powiedziałem ze mamy małe dziecko bo nie chciałem rozbudzić całkowicie dziecka.
To jest według mnie sporo za późno na jakiekolwiek wizyty, nawet duszpasterskie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 23:01
~Jezierskiego napisał(a): Godzina 2215 dzisiaj niedziela rozlega się głośne pukanie do drzwi. Myślimy kto to może być. Ignorujemy ze względu na porę. Potem drugi i trzeci raz po sobie bardzo głośno budzi nam małe dziecko które zaczyna płakać. Sprawdzam i otwieram drzwi aby przestali pokaż a tam dwaj ministranci. Szeptem powiedziałem ze mamy małe dziecko bo nie chciałem rozbudzić całkowicie dziecka.
To jest według mnie sporo za późno na jakiekolwiek wizyty, nawet duszpasterskie!

Masz absolutnie racje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 23:02
~ napisał(a): Panie autorze tekstu. Jest pan hipokrytą zapraszając, jak co roku, do niby niewinnej dyskusji w założonym temacie a faktycznie rozmyślnie prowokując do niewybrednych hejtów wobec kościoła katolickiego i wizyt duszpasterskich do których zobowiązuje proboszczów Kodeks Prawa kanonicznego ( -kan. 529 §1).
Używa pan podpuchy rodem z PRL-u goniąc za niedoścignionym autorytetem szelmostwa - J.Urbanem.

Nie ma się co się tak bulwersować. Można się było spodziewać takiego tekstu po PO-wskim sługusie. Tacy to tylko ferment sieją. Skłócić naród to ich główny cel. Bo naród skłócony jest słaby i łatwiej go będzie sprzedać za judaszowe srebrniki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 23:03
~Jezierskiego napisał(a): Godzina 2215 dzisiaj niedziela rozlega się głośne pukanie do drzwi. Myślimy kto to może być. Ignorujemy ze względu na porę. Potem drugi i trzeci raz po sobie bardzo głośno budzi nam małe dziecko które zaczyna płakać. Sprawdzam i otwieram drzwi aby przestali pokaż a tam dwaj ministranci. Szeptem powiedziałem ze mamy małe dziecko bo nie chciałem rozbudzić całkowicie dziecka.
To jest według mnie sporo za późno na jakiekolwiek wizyty, nawet duszpasterskie!


żalisz się nam, czy miałeś cojones i powiedziałeś to dobrodziejowi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 23:03
gover napisał(a):
falco napisał(a):
gover napisał(a):
falco napisał(a): znasz treść?

Znam.


jakiś "cytacik"? :D

Zacytuj, gdzie byl Twoj Ojciec, po ktorej stronie koksiaka.



hehehe...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 23:06
~ napisał(a):
~Jezierskiego napisał(a): Godzina 2215 dzisiaj niedziela rozlega się głośne pukanie do drzwi. Myślimy kto to może być. Ignorujemy ze względu na porę. Potem drugi i trzeci raz po sobie bardzo głośno budzi nam małe dziecko które zaczyna płakać. Sprawdzam i otwieram drzwi aby przestali pokaż a tam dwaj ministranci. Szeptem powiedziałem ze mamy małe dziecko bo nie chciałem rozbudzić całkowicie dziecka.
To jest według mnie sporo za późno na jakiekolwiek wizyty, nawet duszpasterskie!


żalisz się nam, czy miałeś cojones i powiedziałeś to dobrodziejowi?

Oczywicie, ze sie zali.


Dopisane 03.01.2016r. o godz. 23:06:

falco napisał(a): hehehe...

Odpowiedz jest wyczerpujaca i adekwatna do pytania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 23:09
falco napisał(a):
gover napisał(a):
falco napisał(a): znasz treść?

Znam.


jakiś "cytacik"? :D


widzisz gościu, tak to już jest z tym KK, ze nawet największy sqlwiel ma szanse w ostatniej chwili się nawrócić. Nie wiesz jak było z panem W. Tak samo z p. mł. szer. Jaruzelskim. Po ludzku możemy go sobie wte i we wte osądzać. Ale jest tez ta druga płaszczyzna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.