Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz chodzi po kolędzie, co sądzimy o tej wizycie
9984
#gover nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 21:54
falco napisał(a): znasz treść?

Znam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14407
#mecenaso nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 21:54
Czy gdzieś w biblii jest napisane ,że Jezus uczył ,uzdrawiał za srebniki??a kolęda to czyste szopki które się u nas odstawia dlaczego tego nie ma w np.Niemczech,Czechach,Francji ,a co mi wiadomo to jest we Włoszech ale tam to ksiadz odwiedza np. pracowników na budowie ,a u nas cały rytuał z dziada pradziada trwa nadal... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14448
#sadwaters nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 21:55
gover napisał(a):
sadwaters napisał(a): Potrzebował dosłownie.

Doslownie. Ci, ktorzy nie przyjmuja ksiedza po koledzie nie potrzbuja doslownie, ani w przenosni. Ksiadz nie powinien sie znacac nad nimi po smierci. Rodzina powinna uszanowac decyzje zmarlego i nie prosic ksiedza na pogrzeb.


YYY, ale ja miałam na myśli to, że on był PEDOFILEM i HOMOSEKSUALISTĄ.
Dlatego potrzebował dosłownie.

Ty się tak gover nie rozgrzewaj - ja też jestem ateistką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@1 niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 22:06
~xxx napisał(a):
PanM napisał(a): Ksiądz odwiedza wiernych na zasadzie obopólnego porozumienia.Nikt nikogo do niczego nie zmusza .
Wizyta taka jest najwyraźniej obu stronom potrzebna .
Moim zdaniem jest to jeden z tych najbardziej osobistych aspektów życia wiernych.
Niesmak zatem budzą wszelkiego rodzaju anonimowe komentarze.Szczególnie od tych którzy są na nie.
Za przeproszeniem to tak jak by toś publicznie pisał co się u niego dzieje w alkowie.
Bardzo madry komentarz.Brawo.
Człowiek roztropny na temat seksu,polityki i kościoła publicznie nie rozprawia.Bo i po co,kiedy każdy z nas posiada własne doświadczenia i odczucia nieznane innym.Temat kolędy odświeżany corocznie jest jak wkładanie kija w mrowisko.Każdy post ma "drugie dno".Ja natomiast, kiedy wydaje mi się,że jestem już na dnie, zawsze słyszę pukanie od dołu ;) .Każdy z nas ma pełne prawo postąpić zgodnie z własnymi przekonaniami bez potrzeby usprawiedliwiania się przed kimkolwiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 22:06
sadwaters napisał(a): Ty się tak gover nie rozgrzewaj - ja też jestem ateistką.

Bardzo dobrze, ze jestes ateistka. Ja jestem wierzacy i praktykujacy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 22:41
gover napisał(a):
~ERYK napisał(a): nie wpuszczają księdza po kolędzie, bardzo jestem ciekawy, jak umrą, kto ich pochowa, bo ksiądz na pewno NIE!!!! I tak mówi kapłan. który jest dziekanem! ŻENADA!!!!!!!!

Oczywiscie. Jesli za zycia nie chcial ksiedza, dlaczego po smierci zmuszac go do ksiedza.


"Żenada"? Jakie życie, taki pochówek! To powinno być normą, choć na co dzień od tej normy jest wiele przykładów odstepstw, gdy księża nie odmawiają ( a mogą) pochówku takim odszczepieńcom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 22:47
~ napisał(a):
gover napisał(a):
~ERYK napisał(a): nie wpuszczają księdza po kolędzie, bardzo jestem ciekawy, jak umrą, kto ich pochowa, bo ksiądz na pewno NIE!!!! I tak mówi kapłan. który jest dziekanem! ŻENADA!!!!!!!!

Oczywiscie. Jesli za zycia nie chcial ksiedza, dlaczego po smierci zmuszac go do ksiedza.


"Żenada"? Jakie życie, taki pochówek! To powinno być normą, choć na co dzień od tej normy jest wiele przykładów odstepstw, gdy księża nie odmawiają ( a mogą) pochówku takim odszczepieńcom.



Dopisane 03.01.2016r. o godz. 22:47:

~ napisał(a):
gover napisał(a):
~ERYK napisał(a): nie wpuszczają księdza po kolędzie, bardzo jestem ciekawy, jak umrą, kto ich pochowa, bo ksiądz na pewno NIE!!!! I tak mówi kapłan. który jest dziekanem! ŻENADA!!!!!!!!

Oczywiscie. Jesli za zycia nie chcial ksiedza, dlaczego po smierci zmuszac go do ksiedza.


"Żenada"? Jakie życie, taki pochówek! To powinno być normą, choć na co dzień od tej normy jest wiele przykładów odstepstw, gdy księża nie odmawiają ( a mogą) pochówku takim odszczepieńcom.

To jest wina ksiezy. Powinni odmawiac pochowku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 22:55
gover napisał(a):
falco napisał(a): znasz treść?

Znam.


jakiś "cytacik"? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza