Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

~małpa z raju niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 13:40
~za,,,na napisał(a):
falco napisał(a):
blues napisał(a):
mecenaso napisał(a): Adam baraa bara z Ewą :D a dzieci z kim robiły bara bara ?? ?? ?? ?? ale Sodoma i Gomora :D
Ale bzdety niedocieczonego



tylko dlaczego do tych "bzdetow" nikt nie potrafi się logicznie odnieść?
może Ty?
może "Nowak"?
taki" W"ierzący !...taki gorący chrześcijanin!
to pismo ma wykute "na blachę" :D

północ wybiła ,godzina duchow ,wampiry wyruszają na łowy więc znikam ... :D
Jak to "nikt nie potrafi'? Wcale nie musiało być i na pewno nie było tak jak ktoś pisze ,że te dzieci między sobą "bara-bara",poza ogrodem Eden byli inni ludzie,przecież jak Bóg wypędził Kaina z tegoż Edenu to go naznaczył widomym znakiem jako zabójcę za co tamten miał zal do Najwyższego mówiąc "teraz każdy kto mnie spotka będzie mógł mnie zabić poznawszy po znaku kim jestem"-wniosek nasuwa sie sam ,byli inni ludzie,ksiądz katolicki mi to wytłumaczył ,że ludzie inni byli ale najczęściej o sobie nie wiedzieli ,gdyż byli rozrzuceni na ogromnych obszarach a to co zostało opisane w Piśmie obejmuje tylko pewne miejsce,ograniczone miejsce,ale ludzie jako nomadzi wędrowali wciąż ze swoimi rodzinami ,bydłem itd już to w poszukiwaniu paszy dla inwentarza juz to dla własnie znalezienia partnera czy partnerki życiowej,jest o tym w Piśmie,Laban,Rebeka Lea,Jakub,czy Izaak ,tak się mieszali ,nie musieli się między sobą "kazirodczyć".


Czy to znaczy że stworzenie człowieka przez Boga / Adam i Ewa oraz raj /
to absolutna bzdura ?
Skoro stworzył tych dwoje jako początek to kto stworzył pozostałych ?
Czy doszło do mezaliansu tych od Boga z tymi od małpy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~małpa z raju niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 13:40
~za,,,na napisał(a):
falco napisał(a):
blues napisał(a):
mecenaso napisał(a): Adam baraa bara z Ewą :D a dzieci z kim robiły bara bara ?? ?? ?? ?? ale Sodoma i Gomora :D
Ale bzdety niedocieczonego



tylko dlaczego do tych "bzdetow" nikt nie potrafi się logicznie odnieść?
może Ty?
może "Nowak"?
taki" W"ierzący !...taki gorący chrześcijanin!
to pismo ma wykute "na blachę" :D

północ wybiła ,godzina duchow ,wampiry wyruszają na łowy więc znikam ... :D
Jak to "nikt nie potrafi'? Wcale nie musiało być i na pewno nie było tak jak ktoś pisze ,że te dzieci między sobą "bara-bara",poza ogrodem Eden byli inni ludzie,przecież jak Bóg wypędził Kaina z tegoż Edenu to go naznaczył widomym znakiem jako zabójcę za co tamten miał zal do Najwyższego mówiąc "teraz każdy kto mnie spotka będzie mógł mnie zabić poznawszy po znaku kim jestem"-wniosek nasuwa sie sam ,byli inni ludzie,ksiądz katolicki mi to wytłumaczył ,że ludzie inni byli ale najczęściej o sobie nie wiedzieli ,gdyż byli rozrzuceni na ogromnych obszarach a to co zostało opisane w Piśmie obejmuje tylko pewne miejsce,ograniczone miejsce,ale ludzie jako nomadzi wędrowali wciąż ze swoimi rodzinami ,bydłem itd już to w poszukiwaniu paszy dla inwentarza juz to dla własnie znalezienia partnera czy partnerki życiowej,jest o tym w Piśmie,Laban,Rebeka Lea,Jakub,czy Izaak ,tak się mieszali ,nie musieli się między sobą "kazirodczyć".


Czy to znaczy że stworzenie człowieka przez Boga / Adam i Ewa oraz raj /
to absolutna bzdura ?
Skoro stworzył tych dwoje jako początek to kto stworzył pozostałych ?
Czy doszło do mezaliansu tych od Boga z tymi od małpy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14407
#mecenaso nieaktywny
31 stycznia 2016r. o 14:48
falco napisał(a):
blues napisał(a):
mecenaso napisał(a): Adam baraa bara z Ewą :D a dzieci z kim robiły bara bara ?? ?? ?? ?? ale Sodoma i Gomora :D
Ale bzdety niedocieczonego



tylko dlaczego do tych "bzdetow" nikt nie potrafi się logicznie odnieść?

w tej materii trzeba myśleć tak jak się ludzkości nakazuje od wieków ,,,a tak szczerze to skoro wszyscy myślą o raju to de fakto tam musi tam być cholerna monotonnia -wyobrażacie sobie wszystkich spacerujących z liliami i uśmiechających do siebie,,, :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 14:50
:) myślisz, że człowiek wierzy dla nagrody ..raju ? dziwny człowiek oświecony jesteś :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 14:55
~małpa z raju napisał(a):
Skoro stworzył tych dwoje jako początek to kto stworzył pozostałych ?


Jeżeli Bóg stworzył Adama i Ewe, to co za problem dla wszechmocnego Boga stworzyć całe plemię kilka plemion, kilka ras na każdym z kontynentów? Tylko niedowiarki doszukują się i bredzą. Albo wierzysz, albo nie i tyle w tym temacie. Ateuszom bałwochwalcom radzę zająć się sobą, a nie życiem innych :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 stycznia 2016r. o 14:56
a nie?
dla idei ?...przestań:)
nie każdy niewierzący jest bydlakiem jak i nie każdy wierzący jest prawym człowiekiem...
i nie o żadne "nagrody" tu chodzi a o dobrze pojmowane człowieczeństwo.

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
31 stycznia 2016r. o 15:12
~ napisał(a):
~małpa z raju napisał(a):
Skoro stworzył tych dwoje jako początek to kto stworzył pozostałych ?


Jeżeli Bóg stworzył Adama i Ewe, to co za problem dla wszechmocnego Boga stworzyć całe plemię kilka plemion, kilka ras na każdym z kontynentów? Tylko niedowiarki doszukują się i bredzą. Albo wierzysz, albo nie i tyle w tym temacie. Ateuszom bałwochwalcom radzę zająć się sobą, a nie życiem innych :|


A skąd anonimie masz te informacje ? W świętej księdze pisze zupełnie inaczej.
Na jakiej podstawie nazywasz innych bałwochwalcami ? Kto to bałwochwalca ?
Skoro przekazujesz nową wersję podaj jej źródła.Sam to wygłówkowałeś ?
Coś tu mataczysz , nic nie jest spójne.A może to Ty bredzisz , i trudno Ci dać w to wiarę ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 15:20
PanM napisał(a): A skąd anonimie masz te informacje ? W świętej księdze pisze zupełnie inaczej.


To jak ateuszu pisze? Wydaje ci się, że jesteś w stanie pojąć zamysły Boga? Albo wierzysz, albo nie! Jak nie, to zajmij się sobą, a nie tu bredzisz :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza