Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

~ niezalogowany
30 stycznia 2016r. o 21:39
~Qwax napisał(a): Dzisiaj w szkole panie mnie wyróżniła

Powiedziała że wszystkie dzieci to ...e.

a ja największy


Zawsze to coś. Dla niektórych to marzenie - duży c.złonek.
W domu "pani" ma pana z małym to i na tym tle jej obsesje.
Zobacz taką Pawłowicz - do czego może doprowadzić kobietę chroniczny brak or.ga.zmów. Jak or.gaz.mów nie było tak nie ma a lata lecą - teraz jeszcze to klimakterium.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Człowiek a nie członek niezalogowany
30 stycznia 2016r. o 22:11
Znowu z człowieka przeszli na po lityke
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2016r. o 23:47
PanM napisał(a): Gdybym ja otwarcie napisał o Pani/Panu " głupek " przypuszczam że rozpętała by się histeria .


cały czas tutaj innym ubliżasz :]

PanM napisał(a):
Panie Qwax , niestety jest Pan ograniczony umysłowo.



Czyje to słowa? a znalazłem je w jedną minutę :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 stycznia 2016r. o 0:08
blues napisał(a):
mecenaso napisał(a): Adam baraa bara z Ewą :D a dzieci z kim robiły bara bara ?? ?? ?? ?? ale Sodoma i Gomora :D
Ale bzdety niedocieczonego



tylko dlaczego do tych "bzdetow" nikt nie potrafi się logicznie odnieść?
może Ty?
może "Nowak"?
taki" W"ierzący !...taki gorący chrześcijanin!
to pismo ma wykute "na blachę" :D

północ wybiła ,godzina duchow ,wampiry wyruszają na łowy więc znikam ... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
31 stycznia 2016r. o 9:43
misiekELF napisał(a):
~ napisał(a): Ja np. bardzo szczerze zawołałem, że "Bożej, jeżeli Ty naprawdę jesteś to chcę się z Tobą pojednać". ...


Mało konkretne, ale trudno.
Poznałam kiedyś zielonoświątkowca, który nawrócił się bo, jak twierdził, Bóg uratował mu życie. ...


No jeśli już mamy do czynienia zes publiczną spowiedzią , to ja powiem tak :D :

Stwórco , nie ma we mnie żadnej wiary , o czym doskonale wiesz . Ja wiem , że fotony Twej świadomości przenikają wszystko , a osobliwości zawarte w jądrach każdego atomu dostarczają Ci informacji , jak rozwija się Twoje dziecko Wszechświat , wraz z tymi mikrobami w ludzkich skórach . W prawdzie nie do końca potrafię zrozumieć sens Twoich poczynań , ale i tak jestem zachwycony. Gdybyś nie powołał mnie do życia , te pięćdziesiąt lat temu , to nie mógł bym odczuwać szczęścia :)

Ale , parę tat temu poznałem pewnego narkomana , Misiek - Elf :* ( Kobietom należą się pocałunki :) ) , który przez dwie godziny klęczał w śniegu , po latarnią , gdzieś na Osiedlu Kwiatowym , bo mu się wydawało , że Jezus na krzyżu postanowił go zbawić , we właśnie tym momencie :D

A wracając do dyskusji . To może byśmy jaką sondę przeprowadzili ?

Dla przykładu : Człowiek , to ;

A - wytwór kosmitów,
B - naturalny produkt doskonalących się gatunków :D :D :D
C - fragment boskiej Świadomości Stwórcy

Maniek , czy mógłbyś nadać właściwą szatę graficzną dla tego quizu? :D

Miłej niedzieli Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tatuś niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 10:40
Aja to co ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~za,,,na niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 11:28
falco napisał(a):
blues napisał(a):
mecenaso napisał(a): Adam baraa bara z Ewą :D a dzieci z kim robiły bara bara ?? ?? ?? ?? ale Sodoma i Gomora :D
Ale bzdety niedocieczonego



tylko dlaczego do tych "bzdetow" nikt nie potrafi się logicznie odnieść?
może Ty?
może "Nowak"?
taki" W"ierzący !...taki gorący chrześcijanin!
to pismo ma wykute "na blachę" :D

północ wybiła ,godzina duchow ,wampiry wyruszają na łowy więc znikam ... :D
Jak to "nikt nie potrafi'? Wcale nie musiało być i na pewno nie było tak jak ktoś pisze ,że te dzieci między sobą "bara-bara",poza ogrodem Eden byli inni ludzie,przecież jak Bóg wypędził Kaina z tegoż Edenu to go naznaczył widomym znakiem jako zabójcę za co tamten miał zal do Najwyższego mówiąc "teraz każdy kto mnie spotka będzie mógł mnie zabić poznawszy po znaku kim jestem"-wniosek nasuwa sie sam ,byli inni ludzie,ksiądz katolicki mi to wytłumaczył ,że ludzie inni byli ale najczęściej o sobie nie wiedzieli ,gdyż byli rozrzuceni na ogromnych obszarach a to co zostało opisane w Piśmie obejmuje tylko pewne miejsce,ograniczone miejsce,ale ludzie jako nomadzi wędrowali wciąż ze swoimi rodzinami ,bydłem itd już to w poszukiwaniu paszy dla inwentarza juz to dla własnie znalezienia partnera czy partnerki życiowej,jest o tym w Piśmie,Laban,Rebeka Lea,Jakub,czy Izaak ,tak się mieszali ,nie musieli się między sobą "kazirodczyć".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 stycznia 2016r. o 13:33
zaraz,zaraz...
w piątym czy szóstym stworzył zwierzaki i człowieka...
a Ty mi tu piszesz że jak Kain dziabnoł brachola i za karę poszedł w świat , to ten już był zaludniony?
i te ludziska mieli już gotowe bydełko i trzodke inną?

wytłumacz mi to i napisz co jeszcze PAN "ksiondz" Ci powiedział...
to takie "słowo na niedzielę" bedzie ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.