Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

2945
Mgosia
19 lutego 2016r. o 10:11
Czekałam na dowód , że Bóg nie istnieje i się nie doczekałam , czyżby go nie było ?
A ja już mam kolejne pytanie i nie wiem czy się dowiem czy nie dowiem , ale zapytam . Jak to jest ze śmiercią kliniczną , czy unosząca się dusza widzi wszystko , czy to tylko mózg lewituje i rejestruje obrazy ?
Byłam przy śmierci klinicznej i mam na ten temat swoje zdanie , ale interesuje mnie wypowiedź PanaM, oczywiście poprzedzona wcześniejszym dowodem , który rzekomo istnieje .
Pozdrawiam .

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ed niezalogowany
19 lutego 2016r. o 10:43
Poproszę o dowód na nieistnienie Elfów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2016r. o 10:45
PanM napisał(a): Jaki szantaż ?
Chodzi mi tylko o uzyskanie odpowiedzi na fakt czy wierni odrzucają teorię ewolucji.
Jak to jaki szantaż? Taki ,że coś za coś,tylko tym się różnimy,że ja niczego nie twierdzę i żadnych dowodów nie mam ,i nie przedstawię ich a pan rzekomo ma dowód,proszę go przedstawić,skoro pan go ma ,sto razy powtarzam ,że ja go nie mam ,czy wyrażam się jasno ??Myślę ,że przedszkolak by pojął proszę o dowód.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
19 lutego 2016r. o 12:46
Mgosia napisał(a): Czekałam na dowód , że Bóg nie istnieje i się nie doczekałam , czyżby go nie było ?
A ja już mam kolejne pytanie i nie wiem czy się dowiem czy nie dowiem , ale zapytam . Jak to jest ze śmiercią kliniczną , czy unosząca się dusza widzi wszystko , czy to tylko mózg lewituje i rejestruje obrazy ?
Byłam przy śmierci klinicznej i mam na ten temat swoje zdanie , ale interesuje mnie wypowiedź PanaM, oczywiście poprzedzona wcześniejszym dowodem , który rzekomo istnieje .
Pozdrawiam .


Temat nie dotyczył Boga a ewolucji i w jej następstwie pochodzenia człowieka .
Ewolucja jest motorem postępu .
Gdyby nie ona nie następował by żaden zauważalny postęp.Tymczasem na przestrzeni nawet ostatnich 200 lat widać efekty rozwoju niespotykane w dziejach.
Co do śmierci klinicznej możemy opierać się jedynie na opowiadaniach ludzi którzy ją przeżyli.Więc nadal pozostajemy na poziomie wiary lub nie.
Najlepszym dowodem jest ewolucja wiary - przystosowuje się ona do postępu wiedzy i nauki.Niestety jak wszędzie nie nadąża za tym tzw zwykły człowiek.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2016r. o 12:55
PanM napisał(a):
Temat nie dotyczył Boga a ewolucji


Sam się zakałapućkałeś => "dzieło Boga, czy ewolucji"?

Bredzisz niezmiennie. No i gdzie ten "dowód"?

Szkoda na trolla czasu.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
19 lutego 2016r. o 13:06
~ napisał(a):
PanM napisał(a):
Temat nie dotyczył Boga a ewolucji


Sam się zakałapućkałeś => "dzieło Boga, czy ewolucji"?

Bredzisz niezmiennie. No i gdzie ten "dowód"?

Szkoda na trolla czasu.



No właśnie -- Człowiek , dzieło Boga czy ewolucji?
Nie rozważam istnienia Boga a fakt stworzenia człowieka .To nie to samo .
Podważam stworzenie człowieka przez Boga .
Teorie / dogmaty / wiary dostosowują się do postępu technicznego.Dlaczego ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2016r. o 13:20
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Klucznick niezalogowany
19 lutego 2016r. o 16:35
~ napisał(a):
PanM napisał(a):
Temat nie dotyczył Boga a ewolucji


Sam się zakałapućkałeś => "dzieło Boga, czy ewolucji"?

Bredzisz niezmiennie. No i gdzie ten "dowód"?

Szkoda na trolla czasu.



Kto ma tu rację ? Kiedy człowieka stworzono ? Kto wie , bez ściemniania .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne