Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

~co to niezalogowany
28 lutego 2016r. o 12:13
alter napisał(a):
falco napisał(a): coś czuje że w stało się "lewą nożką"
:)

luzik powtarzam... bo znaczne myśleć że jesteś " nie tolerancyjny" :)

ps . nie wiem co ty " muskasz" i sorki ale nie bardzo mnie to obchodzi :)
przecież masz wolną wole


Twój luzik jest jakiś nieszczery. Za często o nim wspominasz.

Dobrze, że cię nie obchodzi. Jednak powtórzę bo nie zrozumiałeś. Zastanawiaj się nad tym co nie tylko muskasz i kiedy. Żebyś nie musiał się potem tutaj tłumaczyć.

Sorry, ale rozmowa z tobą jest taka pusta :) Więc EOT :)


alter co znaczy ten EOT ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lutego 2016r. o 12:20
że ponownie " definitywnie żegna się z forum"

to taka " alterowska" forma " mam was w d..."
musisz się przyzwyczaić do tego że kiedy zaczyna mu brakować argumentów,odpowiednich słów wtedy ucieczką jest EOT...
:)
ale on wróci:)
100% :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lutego 2016r. o 12:29
ogladam sobie film o Majach - nie alter,nie o tych majach co to pochody i przemówienia:)
to tacy ludzie którzy przed wiekami też mieli swojego boga ...
mieli do czasu aż najechali ich ludzie mający w sercach innego " boga"

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 lutego 2016r. o 12:32
falco napisał(a): że ponownie " definitywnie żegna się z forum"

to taka " alterowska" forma " mam was w d..."
musisz się przyzwyczaić do tego że kiedy zaczyna mu brakować argumentów,odpowiednich słów wtedy ucieczką jest EOT...
:)
ale on wróci:)
100% :)


Falco, znów wyłazi ta twoja mentalność. Nie wiesz o czym piszesz, tylko paplesz jak przekupa.

EOT, jeden ze skrótów używanych od początku istnienia sieci, najpierw w tzw. Usenecie. Co oznacza koniec dyskusji w danym temacie, wątku, bądź też z danym rozmówcą.

Wszelkie interpretacje na niskim poziomie falco, proszę nie brać pod uwagę.

Falco biedny plotkarzu, żal mi cię :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
28 lutego 2016r. o 12:45
EOT -- End of topic / koniec rozmowy /

Panie Alter , na jakiej podstawie Pan uważa że ma Pan prawo zamykać poszczególne tematy ? Dyskusja to wymiana poglądów.Wymiana merytorycznych argumentów lub zadeklarowane obstawanie przy dogmatach.
Ujawnianie emocji , antypatii zabija polemiki.
Ja należę do pokolenia nękanego cenzurą i inwigilacją .Już naiwnie myślałem że mamy to za sobą .
Jak się jednak myliłem.
Przykład ustawa o " obrazie uczuć religijnych "
Przypomina ustawę " o ochronie życia poczętego "
Obie mają początek i pozbawione są logicznego ciągu.

Ustawa o ochronie życia poczętego nie chroni życia po narodzeniu / rodzice z chorymi dziećmi pozostawieni są sami sobie .Tak wyglśda sprawiedliwość według nowej wolnej Polski ?

Ustawa o obrazie uczuć religijnych nic nie mówi o uczuciach ludzi nie wierzących lub o wyznawcach innych religii -- ile tu swobody do nabijania się z islamu .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 lutego 2016r. o 12:53
PanM no ogarnij się. Już się trzęsiesz bo ci ktoś temat zamknie.

EOT oznacza koniec rozmowy, wątku, bieżącego dialogu z danym rozmówcą.

Tak to jest, kiedy do dyskusji biorą się ludzie tak mało obyci w netykiecie, jak ty czy falco.

Pewnie nawet nie macie pojęcia co to jest Usenet? Teraz goglujecie skróty i definicje.

O art.196 kk nie będę się powtarzał. Niczego się nie nauczyłeś. Bredzisz w dalszym ciągu. Szkoda mi na takich, jak ty czasu.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
28 lutego 2016r. o 13:02
alter napisał(a): PanM no ogarnij się. Już się trzęsiesz bo ci ktoś temat zamknie.

EOT oznacza koniec rozmowy, wątku, bieżącego dialogu z danym rozmówcą.

Tak to jest, kiedy do dyskusji biorą się ludzie tak mało obyci w netykiecie, jak ty czy falco.

Pewnie nawet nie macie pojęcia co to jest Usenet? Teraz goglujecie skróty i definicje.

O art.196 kk nie będę się powtarzał. Niczego się nie nauczyłeś. Bredzisz w dalszym ciągu. Szkoda mi na takich, jak ty czasu.


Ok , rozumie Pana .Ma Pan tendencje do wynoszenia się ponad innych .Pana prawo.
Ja jednak nie mogę wyjść z podziwu dla Pana skrajnej niekonsekwencji.

Wbija się Pan we wszystkie wątki które zakładam.Bierze Pan tam bardzo aktywny udział.Nigdy nie pisze Pan na temat i zawsze deklaruje że szkoda Pana czasu na polemiki ? Wpisuje się Pan nawet kosztem śmieszności we wszystko co jest przeciw mnie .
Proszę to jakoś sensownie wytłumaczyć. Proszę jednoznacznie opisać o co Panu chodzi .Kogo Pan tu reprezentuje i kogo lub czego broni ?

P S -- spodziewam się następnej pokrętnej nie na temat odpowiedzi.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2016r. o 13:03
taki był spokój dopóki altera nie było. :] niektórzy to działają jak płachta na ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.