Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

2900
#falco nieaktywny
27 lutego 2016r. o 22:03
wrocą :)
oni zawsze wracają ...haha
to takie forumowe " zombie":)

ojej !!!! kolejny "paragraf" na mnie?

to już chyba czeka mnie " dożywocie":)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 lutego 2016r. o 22:21
wracając do " tolerancji"


(.…)"





Wszelkie prześladowania religijne /począwszy od nietolerancji/, brały się /i biorą nadal/ z absolutnego przekonania, iż ten ktoś pobłądził i należy go nawrócić za wszelką cenę /często dotyczy to wielu osób naraz, a czasem i całe narody/, bo prze­świadczenie o ważności właściwej — czyli prawdziwej - wiary, było zawsze /i jest nadal/ tak silnie umotywowane, że nie cofano się nigdy przed żadną zbrodnią, byle tylko „uratować" nieprawomyślnych od ognia piekielnego /jak to trafnie ujął Bertrand Russel: „Największe i najstraszniejsze zło, jakie człowiek wyrządza człowiekowi, bierze się z niezłomnej wiary w słuszność fałszywych przekonań”/.
Z tym, że zawsze nawraca się kogoś, nigdy siebie /poza bardzo nielicznymi przypadkami — jak to się określa potocznie — przejrzenia na oczy/. Właściwa wiara we właściwego Boga, czyli prawdziwa wiara w prawdziwego Boga /wg jego wyznawców/, jest najważniejszą sprawą we wszystkich religiach, które notabene wszystkie uważają się za prawdziwe i jedynie słuszne /cmentarz wymarłych, ale także prawdziwych religii jest ogromny i bardzo interesujący...(..), "

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2016r. o 6:57
DP napisał(a): …Człowiek
jako indywidualny Byt
niepowtarzalny.........

Jaki indywidualny i niepowtarzalny? ;)
Przypadkowa mutacja przypadkiem powielająca się dalej, dostosowująca się przypadkiem do warunków środowiska, aby przez przypadek zwiększyć szansę na przeżycie i rozmnażanie się. :D

W tym przypadku geny osobników homoseksualnych są naturalnie eliminowane z puli genowej populacji … co przypadkiem nie jest :D

falco napisał(a):
…Wszelkie prześladowania religijne /począwszy od nietolerancji/, brały się /i biorą nadal/ z absolutnego przekonania, iż ten ktoś pobłądził i należy go nawrócić za wszelką cenę …"


A prześladowania ateistyczne skąd się biorą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 lutego 2016r. o 7:05
falco napisał(a): wrocą :)
oni zawsze wracają ...haha
to takie forumowe " zombie":)

ojej !!!! kolejny "paragraf" na mnie?

to już chyba czeka mnie " dożywocie":)


Wciąż błaznujesz? Pisałem, że gdyby nie temat kościoła, wiary i wierzących, to byś tu nie istniał :)

Nie masz nic w sobie co mógłbyś dać tutaj innym, nic po za kłótniami.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lutego 2016r. o 7:06
dzień dobry wszystkim tolerancyjnym i tym którzy ową tolerancję traktują jak ich "wodzireje"czyli mało poważnie...
przykładów owej " tolerancji" jest od cholery tylko o tym wymownie się milczy a przecież to również " słowo Boże"

przemiłego dnia przepełnionego tolerancją i wolnego od straszenia " prokuratorami"

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lutego 2016r. o 7:07
dzień dobry wszystkim tolerancyjnym i tym którzy ową tolerancję traktują jak ich "wodzireje"czyli mało poważnie...
przykładów owej " tolerancji" jest od cholery tylko o tym wymownie się milczy a przecież to również " słowo Boże"

przemiłego dnia przepełnionego tolerancją i wolnego od straszenia " prokuratorami"

:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lutego 2016r. o 7:17
gdyby nie temat " kościoła" ?

pozostaje mi jeszcze "muzyka":)

dlaczego piszesz że " blaznuje"?
czy to że wielu spraw nie biorę na poważnie to blaznowanie?
wiele spraw tutaj nie zasługuje no poważne traktowanie a nawet takie po kilku postach zazwyczaj kończy się awanturniczą pyskowką...

czy to że podkpiwanie sobie z wielu tematów to

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lutego 2016r. o 7:22
gdyby nie temat " kościoła" ?

pozostaje mi jeszcze "muzyka":)

dlaczego piszesz że " blaznuje"?
czy to że wielu spraw nie biorę na poważnie to blaznowanie?
wiele spraw tutaj nie zasługuje no poważne traktowanie a nawet takie po kilku postach zazwyczaj kończy się awanturniczą pyskowką...

czy to że podkpiwam sobie z wielu tematów to chęć wywołania kłótni?
bzdura!...
to tylko pokazanie jak bardzo "poważnie" je traktuje :)

więcej luzu ,dystansu a życie stanie się prostsze i nie tylko "szaro- bure"
a bardziej "kolorowe"
takie sobie je tworze bo to mój "świat" i niewielupozwalam

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza