Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

2161
#fobiak nieaktywny
2 marca 2016r. o 17:16
DP napisał(a): fobiak
odpowiedz mi proszę na dwa pytania.
Jeśli rama nie pasuje do obrazu, co należy zrobić?
Po co obrazom ramy?

mam kilka obrazow ale zaden nie ma ramy
ostatnio malowalem dusze komunisty
gdybym malowal obraz z rama
to bym siedzial tydzien i wyciagal drzazgi







































bo maluje choojem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
2 marca 2016r. o 17:28
skoro masz obrazy bez ram, to znaczy że nie ograniczasz tematu
drzazgi pominę do to nie jest odpowiedż na moje pytanie nr.2 :)


Dopisane 02.03.2016r. o godz. 17:28:

DP napisał(a): skoro masz obrazy bez ram, to znaczy że nie ograniczasz tematu
drzazgi pominę do to nie jest odpowiedż na moje pytanie nr.2 :)


musisz mieć spory talent, w Tajlandii dziewczyny malują trzymając pędzel w p.....e, nadajesz się , nie złą kasę za to dostają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 marca 2016r. o 17:34
DP napisał(a): skoro masz obrazy bez ram, to znaczy że nie ograniczasz tematu
drzazgi pominę do to nie jest odpowiedż na moje pytanie nr.2 :) Dopisane 02.03.2016r. o godz. 17:28:
DP napisał(a): skoro masz obrazy bez ram, to znaczy że nie ograniczasz tematu
drzazgi pominę do to nie jest odpowiedż na moje pytanie nr.2 :)


musisz mieć spory talent, w Tajlandii dziewczyny malują trzymając pędzel w p.....e, nadajesz się , nie złą kasę za to dostają


nie wiem
przeciez nie jestem alfa i omega
nigdy ram nie kupowalem

prawdziwy artysta nie maluje dla kasy
i wcale nie jest tak latwo
nigdy nie wiesz czy to nie jest juz ostatni obraz a spieszyc musisz sie z dwoch powodow
bo mozesz nie skonczyc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 marca 2016r. o 17:39
fobiak napisał(a):
DP napisał(a): skoro masz obrazy bez ram, to znaczy że nie ograniczasz tematu
drzazgi pominę do to nie jest odpowiedż na moje pytanie nr.2 :) Dopisane 02.03.2016r. o godz. 17:28:
DP napisał(a): skoro masz obrazy bez ram, to znaczy że nie ograniczasz tematu
drzazgi pominę do to nie jest odpowiedż na moje pytanie nr.2 :)


musisz mieć spory talent, w Tajlandii dziewczyny malują trzymając pędzel w p.....e, nadajesz się , nie złą kasę za to dostają


nie wiem
przeciez nie jestem alfa i omega
nigdy ram nie kupowalem

prawdziwy artysta nie maluje dla kasy
i wcale nie jest tak latwo
nigdy nie wiesz czy to nie jest juz ostatni obraz a spieszyc musisz sie z dwoch powodow
bo mozesz nie skonczyc


Taka umiejętność u człowieka mającego ręce to niezbity dowód na istnienie ewolucji.Nie ma co prawda naukowych dowodów jaka jest skala tego zjawiska wśród ch oo j owych artystów .Ale początek został zrobiony.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
2 marca 2016r. o 17:44
hahaha
Ramy to przenośnia , ograniczenia które sami sobie narzucamy lub inni to robią, pozbyć się ram, pozwolić by nic i nikt nas nie ograniczał, to wolność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 marca 2016r. o 17:48
DP napisał(a): hahaha
Ramy to przenośnia , ograniczenia które sami sobie narzucamy lub inni to robią, pozbyć się ram, pozwolić by nic i nikt nas nie ograniczał, to wolność.


Oczywiście , nawet uczciwość i moralność jest ograniczeniem.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 marca 2016r. o 17:56
mam calkie inna technike i nie maluje publicznie, no i olejnych uzywam an tutaj ma jakies kremy
http://www.cda.pl/video/35737b3
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 marca 2016r. o 17:58
Jaki temat, takie posty. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza