Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

3004
#masi nieaktywny
1 marca 2016r. o 20:59
Muszę do klopa bo narobię w gacie :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
1 marca 2016r. o 21:19
Pannazdzieckiem napisał(a): No cóż , nad rozważaniami o wolności spędziłem nieco czasu , dochodząc do takiego wniosku , każdy ma swoją iluzję wolności. Co nie zmienia istoty iluzji . Świetny wywód Fobiczny , mądrych zawsze warto poczytać :)

Miłego wieczoru Wam życzę :)


Złudzenie (iluzja) – zniekształcona interpretacja istniejących bodźców zewnętrznych; występują one również u ludzi zdrowych i nie jest objawem psychopatologicznym. W przypadku ludzi zdrowych, osoba doświadczająca złudzenia jest w stanie skorygować je z rzeczywistością

To właśnie postrzeganie rzeczywistości skłoniło mnie do korekty :)
By iluzja przestała nią być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
1 marca 2016r. o 21:29
DP napisał(a):
DP napisał(a):
fobiak napisał(a):
DP napisał(a):


ale cóż to za ''wybór''
wolność to możliwość nie dokonywania wyborów
bo właśnie do tego jesteśmy zmuszani


jezeli ktos cie zmusza do czegos to jest niewola

wyboru musisz dokonac ty bo chodzi o twoja wolnosc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
1 marca 2016r. o 21:40
fobiak napisał(a):
DP napisał(a):
DP napisał(a):
fobiak napisał(a):
DP napisał(a):


ale cóż to za ''wybór''
wolność to możliwość nie dokonywania wyborów
bo właśnie do tego jesteśmy zmuszani


jezeli ktos cie zmusza do czegos to jest niewola

wyboru musisz dokonac ty bo chodzi o twoja wolnosc


Tak masz rację :)
żyję w zawieszszeniu :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 marca 2016r. o 21:46
masi napisał(a): Muszę do klopa bo narobię w gacie :)


Nie ma potrzeby , abyś informował nas o Swych problemach gastrycznych , ale skoro już to zrobiłeś , to podaj adres . Zaraz przywiozę Ci trochę węgla , albo sok z jagód . To najlepsze na biegunkę. Jak widzisz nic się nie zmienia ... wyciągam rękę do drugiego człowieka , bo tu jest Bóg :)

Zniekształcona interpretacja rzeczywistości , Droga Kaczuszko , to standard kreowany przez ścierwomedia. Trzeba mieć sporo oleju w głowie , aby nie poddać się dezinformacji :)

No to na dobranoc sztandarowy kawałek :



Szkoda , że jej nie ma ;(

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
1 marca 2016r. o 21:56
Pannazdzieckiem napisał(a):
masi napisał(a): Muszę do klopa bo narobię w gacie :)


Nie ma potrzeby , abyś informował nas o Swych problemach gastrycznych , ale skoro już to zrobiłeś , to podaj adres . Zaraz przywiozę Ci trochę węgla , albo sok z jagód . To najlepsze na biegunkę. Jak widzisz nic się nie zmienia ... wyciągam rękę do drugiego człowieka , bo tu jest Bóg :)

Zniekształcona interpretacja rzeczywistości , Droga Kaczuszko , to standard kreowany przez ścierwomedia. Trzeba mieć sporo oleju w głowie , aby nie poddać się dezinformacji :)

No to na dobranoc sztandarowy kawałek :



Szkoda , że jej nie ma ;(

Dobranoc :)


tak, dla tego nie będę więcej czytać książek o psychologii
które wmawiają nam różne dziwne rzeczy :)
wolę trwać w mojej skorygowanej ''iluzji''
Dobranoc


Dopisane 01.03.2016r. o godz. 21:56:

to jest właśnie moja W.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 marca 2016r. o 22:29
DP.
miałem Cię za " dziecko"
myliłem się...

:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 marca 2016r. o 22:39
falco napisał(a): DP.
miałem Cię za " dziecko"
myliłem się...

:)


Swoje dziecko Pitusiu ty mój swoje dziecko buziooole Januszku :* :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.