Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niech żyje KOD! Niech żyje demokracja!
~olek niezalogowany
15 marca 2016r. o 9:37
Pani z Nowoczesnej :) KOD to nie ruch społeczny, to stan umysłu :D


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olek niezalogowany
15 marca 2016r. o 9:43
Trzymajcie mnie :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2016r. o 10:24
Co to za dziewczę niespełna rozumu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
15 marca 2016r. o 10:28
Dokładnie kod to stan umysłu.
Dało się dziewczę omamić przez TVN.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2016r. o 11:02
Sami się zagłodzą :)

"Jeden z założycieli KOD-u zapowiada rozpoczęcie głodówki "w intencji publikacji wyroku TK"

http://telewizjarepublika.pl/jeden-z-zalozycieli-kod-u-zapowiada-rozpoczecie-glodowki-quotw-intencji-publikacji-wyroku-tkquot,30798.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2016r. o 11:33
Niech się głodzą w ramach protestu. I tak nażarli się za dużo przez te lata więc trochę diety się przyda. KOD to już powoli kabaret przypomina. Towarzystwo wzajemnej adoracji lemingów i świń oderwanych od koryta.
Mimo iż nie głosowałem na PIS bo wyznaje poglądy wolnorynkowe to przyznam, że miło jest patrzeć na lewacki ból d..py komitetu obrony kolesiów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14677
#Orion nieaktywny
15 marca 2016r. o 12:11
~olek napisał(a): Trzymajcie mnie :)



Żenada, przesłuchałem do 60 sekund, dalej się nie dało.
Katastrofa z tym kwikiem ludzi, którzy pozbyli się władzy.
Za grosz honoru ci POyebusy nie mają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucjan Złotkowski niezalogowany
15 marca 2016r. o 12:23
Cofnę się do 1980 r. Strajk w stoczni w obronie zwolnionej z pracy Anny Walentynowicz , oraz postulaty ekonomiczne . Do strajkujących tak jak obecnie do KOD-u dołączają politycy ich włączono do strajku jako doradców . Doradcy zwący się Komitetem Obrony Robotników ( KOR ) . Liczba postulatów wzrosła do 21, większość polityczne . Powstała NSZZ Solidarność a w jej szeregach olbrzymia ilość polityków .Rok 1988 to początek podziałów na NSZZ Solidarność i KOR Solidarność , to rządni władzy KOR-owcy Michnik , Geremek ,Mazowiecki ,Stelmachowski i spółka oraz niby Związkowcy Wałęsa ,Bujak i Frasyniuk w Magdalence zdradzili robotników i działaczy przeciwnych układom z S.B .To żądza władzy KOR-owców i nierozliczenie tamtego systemu doprowadziło do tego że dziś dla mnie >Niech żyje KOD znaczy tyle co >Niech żyje układ KOR-SB . Demokracja ma wyglądać tak jak ją widzi PO i Nowoczesna , przystąpią do rozmów z obecną władzą i zawrą kompromis jak Prezydent zaprzysięgnie ich trzech sędziów, Rząd opublikuje ostatnie orzeczenie Trybunału ,bardzo sprytne >kompromis jednostronny . Jeszcze jedno - co to za TK , obecnie wszystko co robi PiS - niekonstytucyjne a jakby w TK było 10 Sędziów z nadania PiS a 2 z PO jestem przekonany że orzeczenie byłoby odwrotne , tu ukłon w stronę Kukiz15 i PiS > trzeba w Sejmie a nie ulicy wreszcie skończyć z tą fikcją z TK .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza