Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niech żyje KOD! Niech żyje demokracja!
315
#mir.ko nieaktywny
15 marca 2016r. o 17:10
to samo chciałem pokazać co Ty pisząc, że chcesz PiS wsadzać za kraty. jakie macie dowody ? pare ostrych zdań prawdy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2016r. o 17:20
mir.ko napisał(a): Jak sie czyta czy oglada KODerow to naprawde człowiek sie zastanawia czy sort istnieje w narodzie



To samo jest jak się czyta twoje teksty :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 marca 2016r. o 17:55
jeśli politykom pozwolimy budować nasza przyszłość ,nigdy jako społeczeństwo jej nie osiągniemy w takim stopniu byśmy byli zadowoleni...

jesteśmy dla nich jak kury składające ''złote jaja '' a w odpowiedzi na to właśnie ''jaja'' on z nas sobie robią...
dzisiaj słyszałem zarzuty ...ów o jakiejś prowokacji ''kodziarzy '' specjalnie zwiezionych chyba do Suwałk ...
piszę chyba bo w tym czasie byłem czymś innym zajęty...
zaraz po tym usłyszałem że będzie organizowany ''marsz miliona''więc pytam ...
oni sami zjadą sami?
a więc kolejne ''jaja'' ktoś sobie z was robi :D
ilością ''zwolenników'' kupczy się Polską i Polakami ...
''gra'' się wami a wy jak durnie pozwalacie na to broniąc racji tych którzy mają was szanowni internauci głęboko w du...e :D
dlatego nie dziwi mnie fakt jak wielu z was dzisiaj nie przyznaje się do głosowania za pisem ,za prezydentem , bo co byście zrobili za jakiś czas kiedy to wszystko pier...d...knie :D
i wtedy nie będzie dla mnie różnicy kto kogo tu wy..d.mał bo pozwalacie na to sami
zarówno ...y jak i kodziarze...

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14677
#Orion nieaktywny
15 marca 2016r. o 18:29
falco napisał(a):
dlatego nie dziwi mnie fakt jak wielu z was dzisiaj nie przyznaje się do głosowania za pisem ,za prezydentem , bo co byście zrobili za jakiś czas kiedy to wszystko pier...d...knie :D
i wtedy nie będzie dla mnie różnicy kto kogo tu wy..d.mał bo pozwalacie na to sami
zarówno ...y jak i kodziarze...


Falco, nie wiem czy byłeś na ostatnich wyborach, czy nie, ale to nie ma znaczenia dzisiaj na kogo glosowałeś. Dlaczego? Bo nigdy nie jesteśmy pewni, czy zagłosowaliśmy dobrze. W danej chwili uważasz, że dobrze i tak robisz.
Ja glosowałem na Dudę i wcale tego nie żałuję. Kiedyś głosowałem na Komorowskiego i niestety, ale mnie negatywnie rozczarował. Podobnie było z PO i PSL, dlatego chciałem zmian i jestem z ostatnich wyborów w miarę zadowolony. Do sejmu glosowałem na Nowoczesną Pl. ale dzisiaj zagłosowałbym na PiS.
Zmiany są wskazane a nawet były potrzebne.
Pis nic jak na razie mnie nie zawiódł, prezydent i pani premier również.
To co się dzisiaj dzieje, to zwykły skowyt tych co przegrali. ;)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 marca 2016r. o 18:56
na wyborach nie byłem o czym juz nie raz ,nie dwa pisałem ,ostatni mój ''wybór'' to Kwaśniewski na pierwszą kadencję bo na drugą już nie głosowałem ...
od tego czasu przestały bawić mnie te ''szopki''
dzisiaj chyba odrobinę żałuję że nie byłem przy ostatnich ''wyborach'' głosując na kogokolwiek oprócz ...ów...
zaznaczam że ''odrobinę ' bo kurna na kogo mogłem głosować jeśli nie widzę tu żadnej partii która nie łże i oszukuje...
dlatego jestem za delegalizacją tego wszystkiego co odpowiednio-ulica Wiejska -jak najbardziej nazwa na miejscu bo pachnie tam ''wiochą'' a i kształt budynku odpowiedni do tego co utożsamiamy z cyrkiem ...

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14677
#Orion nieaktywny
15 marca 2016r. o 19:02
falco napisał(a):
zaznaczam że ''odrobinę ' bo kurna na kogo mogłem głosować jeśli nie widzę tu żadnej partii która nie łże i oszukuje...
dlatego jestem za delegalizacją tego wszystkiego co odpowiednio-ulica Wiejska -jak najbardziej nazwa na miejscu bo pachnie tam ''wiochą'' a i kształt budynku odpowiedni do tego co utożsamiamy z cyrkiem ...


Wieś jest piękna ;) , a co do partii, to powinieneś założyć swoją.
Np." Partia Budowniczych :D Nowej Polski :D"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 marca 2016r. o 19:10
wieś jest piękna to fakt :)
swoją partię?
nigdy nie należałem do żadnej partii a teraz miał bym mieć ''swoją'' ?
i miałbym jeszcze może być jej ...tfuuu-''prezesem'' :|

nie i jeszcze raz nie !!!!
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
15 marca 2016r. o 19:35
falco napisał(a):
dzisiaj chyba odrobinę żałuję że nie byłem przy ostatnich ''wyborach'' głosując na kogokolwiek oprócz ...ów...
zaznaczam że ''odrobinę ' bo kurna na kogo mogłem głosować jeśli nie widzę tu żadnej partii która nie łże i oszukuje...


na jakiej podstawie twierdzisz że PiS jest najgorszy ? bo w szeregach ma Kaczynskiego ? Macierewicza? Poczytaj o Berlusconim i jego sukcesach i poparciu


Dopisane 15.03.2016r. o godz. 19:31:

gdyby tak odjąć od głosów na opozycje tych co nie głosowali za PiS tylko przez pojęcie "Kaczyński" dopiero by rząd miał poparcie.


Dopisane 15.03.2016r. o godz. 19:35:

falco napisał(a):
dlatego nie dziwi mnie fakt jak wielu z was dzisiaj nie przyznaje się do głosowania za pisem ,za prezydentem , bo co byście zrobili za jakiś czas kiedy to wszystko pier...d...knie :D
i wtedy nie będzie dla mnie różnicy kto kogo tu wy..d.mał bo pozwalacie na to sami
zarówno ...y jak i kodziarze...


to że będziesz stał nadal z boku nie znaczy że nie bedziesz tak samo wydymany jak reszta. w razie gdy odniesie sie drobne sukcesy jak chocby 500 + nie bedziesz miec zadnej satysfakcji. przynajmniej nie szkodzisz. to na plus

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza