Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niech żyje KOD! Niech żyje demokracja!
14677
#Orion nieaktywny
15 marca 2016r. o 19:37
falco napisał(a): wieś jest piękna to fakt :)
swoją partię?
nigdy nie należałem do żadnej partii a teraz miał bym mieć ''swoją'' ?
i miałbym jeszcze może być jej ...tfuuu-''prezesem'' :|

nie i jeszcze raz nie !!!!
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 marca 2016r. o 19:37
a co mnie kurna obchodzi jakiś ''makaroniarz''
czy ja żyję we Włoszech?
włosi mają w du.p.ie Berluskoniego tak jak ja mam gdzieś naszego ...
jak żyja Włosi a jak żyja Polacy ...
wg. tych kryteriów spoglądaj zanim zaczniesz porównywać ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
15 marca 2016r. o 19:50
no właśnie, wieloletni premier, który pogubił się ile ma domów i mld euro na koncie.

a jak żyje włoch a jak polak ?


Dopisane 15.03.2016r. o godz. 19:50:

i jeszcze zmniejszył bezrobocie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 marca 2016r. o 19:57
gdzieś czytałem o majątkach polskich naszych (p)osłów ,naszych ''celebrytów''.... mają po trzydzieści kilka lat i setki tysięcy na kontach,po kilka samochodów ,po kilka domów czy mieszkań a do tego ...ja piernicze !...darmowe przejazdy,przeloty,limuzyny ...
a kraj ''w ruinie'' :D
a przeciętny ''nowak'' jesli ma pracę to ile zarabia?

przelicz to szybciutko na euro i napisz ile zarabia Włoch :D
a ceny mamy cholernie podobne...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
15 marca 2016r. o 20:22
To ja ci chce uzmyslowic ze panstwo gdzie jest najwieksza korupcja w ue ma przynajmniej 2 razy bogatszych obywateli a posłów 5 krotnie. Zastanow sie czemu. Nie pisz jak cos o inteligencji proszę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
16 marca 2016r. o 1:14
posłuchajcie, jakie głupoty mówią KODziarze



Dopisane 16.03.2016r. o godz. 01:14:

https://youtu.be/XYtWHzE7FJY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 marca 2016r. o 7:09
mir.ko napisał(a): To ja ci chce uzmyslowic ze panstwo gdzie jest najwieksza korupcja w ue ma przynajmniej 2 razy bogatszych obywateli a posłów 5 krotnie. Zastanow sie czemu. Nie pisz jak cos o inteligencji proszę


ok .
nie napiszę ;)
bo wychodzi na to że aby byśmy byli bogatsi i szczęśliwsi (jak Włosi) musimy wręcz popierać korupcję (Włosi zapewne tak robią :D )i kiedy polscy posłowie będą już nieprzyzwoicie bogaci ,wszyscy w Polsce będą od razu szczęśliwsi
(jak Włosi) :D
czy to chciałeś mi ''uzmysłowić''?
jak coś to pisz o inteligencji ;)
policzyłeś ile to więcej zarabia ''makaroniarz'' od przeciętnego polskiego ''smakosza kartofli''?
kiedy zacznę w tym kraju zarabiać tyle i wydawać tyle co mieszkaniec Italii zacznę wręcz popierać korupcję (jak Włosi zapewne :D )


Dopisane 16.03.2016r. o godz. 07:09:

zgodzisz sie co do kwot?
1400 euro zarabia niezadowolony z korupcji Włoch wydający dziennie na ''życie'' około 40 euro
a szczęśliwy Polak ( w kraju nieskalanym korupcją :D ) zarabia około 400 euro ...
czy wydaje na ''życie'' 40 euro dziennie jak Włoch?
chyba mniej dlatego ma prawo czuć sie ''szczęśliwym'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~prawda niezalogowany
16 marca 2016r. o 11:51
Zgadzam sie z Tobą w 100 % autorze tego artykułu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza