Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niech żyje KOD! Niech żyje demokracja!
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 marca 2016r. o 22:52
~perła napisał(a):
TK jest w opozycji do rządu bo ten rząd jest w opozycji do prawa !

Prawda. Ale razem wzięci Perełko :) To tylko aktorzy. Pytanie brzmi ... , jak słusznie Junior zauważa , czy prawa najeźcy są naszym prawem ? Przypomnę zapis biblijny : Izraelici namówili Kananejczyków na obrzezanie ... stosując propagandę , a Michnik , alias Szechter kontynuatorem. Ciecie dali się oszwabić i nie byli w stanie dobyć miecza. Nie byłem obrzezany , ale potrafię sobie wyobrazić ból z tym związany , więc współczuję Kananejczykom. Agresorzy , żydzi , bez skrupułów szlachtowali niemocnych , jak dzisiaj Palestyńczyków . Trzy tysiące lat psu w dupę , w ewolucyjnym rozwoju . Bydlaki dalej pozostają bydlakami , zmienia się tylko ... propaganda :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
18 marca 2016r. o 0:19
zmienia, się zmienia...
PIS wszystko już prawie zmienił z wyjątkiem opon w BMW...i pech chciał, że licho akurat nie spało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 marca 2016r. o 6:56
jak to nie zmienił ?
zmienił i to dwukrotnie :D
pierwszy raz kiedy je zdjęto jako nadające się tylko do utylizacji a drugi raz, kiedy zaszła potrzeba ''pilnego wyjazdu'' i ponownie je założono bo ...
no właśnie -co?

widzicie pewną analogię ?

bo ja widzę to tak
''nie wiem jak to zrobicie ale musicie wylądować'' -efekt?
sto osób ''poszło do piachu'' a nie musiało ;)
a teraz ''pilny wyjazd'' NA NARTY!!! :D efekt?

pękam ze śmiechu nad ''profesjonalizmem '' resortu Błaszczaka... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
18 marca 2016r. o 7:25
że te ciecie własnej d..upy by nie upilnowali to jedna rzecz, ale samoloty z prezydentami nie spadają przypadkiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 marca 2016r. o 7:40
napisze Ci tak jr.
oglądam bardzo często cykl ''katastrofy w przestworzach''
pewien brytyjski samolot rozbił się a przyczyna był brak jednej śruby o wartości 22 pensów...
zawsze jest jakaś ''przyczyna''
tu były błędy pilotów,błędy procedur, błędy kontroli lotów ...
która to ''komisja'' już szuka przyczyn?
myślę że jak ta nie wyjaśni to powoła się kolejną...i kolejną ...

już Anton ''brzoza'' o to zadba
;)

a o wraku w Polsce to może pomarzyć :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
18 marca 2016r. o 7:45
ja by raczej spytał o PRAprzyczynę wszystkich innych przyczyn
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 marca 2016r. o 7:51
na to tymczasem nie mam czasu :D
ale może tak...w skrócie
głupota tych co dokonują niewłaściwych ''wyborów'' ale są właściwie zmanipulowani
a teraz obowiązki bo ktoś ten kraj musi podnosić z ''ruin'' chociaż mnie akurat o coś innego chodzi...a kraj?
jaki ''kraj''?
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
18 marca 2016r. o 10:16
papugo,
kto to jest ks. Stanisław Małkowski ?
Nie znam, nie czytałem, nie słyszałem.
Mam nadzieję, że nie jest podobną "LITERÓWKĄ" jak Maciej Stuhr dla Juniora ;)
Pozdrawiam


Dopisane 18.03.2016r. o godz. 10:16:

Zapomniałem o dopisku :D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza