Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niech żyje KOD! Niech żyje demokracja!
4743
#MANSON nieaktywny
17 marca 2016r. o 21:09
[img=1458245342_mtlcr9o.jpg]



:D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2016r. o 21:16
Pannazdzieckiem napisał(a):
~lechita - kiedyś bylismy nimi wszyscy napisał(a): ... Jesteśmy jak jednoroczna kukurydza na polu ...


... hamerykańskiej firmy Monsanto , co to ma patent na biotechnologię o wdzięcznej nazwie "Terminator". Wszystko we Wszechświecie się kręci , każda roślina , zwierzę i człowiek wydaje następne pokolenia. Hamerykański produkt jest bezpłodny i opatentowany. Wiwat nałukowcy !! :D

Ja też kocham Polskę , jako miejsce do życia dla moich i Waszych dzieci. Różne magistry tłuką mi już od dłuższego czasu , że jeśli moja prawie osiemnastoletnia córa będzie chciała zapi.erdalać na zmywaku w Londynie , to ma do tego prawo. Bo kasa się liczy. Od lat magistrom powtarzam , że kasę to możemy se wyprodukować , nie koniecznie pożyczać od hinduskiego właściciela londyńskiego zmywaka. Nie mówiąc o czarnej robocie dla nawiedzonego cymbała z kropką na czole , symbolizującą szyszynkę.

Niech żyje KOD ! Jak najkrócej. Nie chcę mordować , chciałbym żeby struktury się rozleciały i skończyło finansowanie z Fundacji Batorego. Tylko tyle ... wysłuchaj nas Panie :D

Większego I....ę to trudno znaleźć na tym portalu.Kup sobie kolorowe ksero i drukuj te swoje pieniądze bez końca.Natomiast od KOD się odpieprz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 marca 2016r. o 21:43
:D :D :D


Ks. Małkowski: przynależności do KOD-u nie da się pogodzić z praktyką wiary katolickiej

- Przynależności do KOD-u nie da się pogodzić z praktyką wiary katolickiej, z przyjmowaniem komunii świętej. KOD związany z obecną opozycją, a poprzednią władzą, popiera to, do czego poprzednia władza dążyła i dąży nadal, jako opozycja. Czyli do osłabienia państwa polskiego na rzecz "mafii", oligarchów, służb specjalnych i budowania na gruzach Polski pewnego rodzaju kondominium rosyjsko-niemiecko-izraelskiego - mówi w wywiadzie opublikowanym w serwisie fronda.pl ks. Stanisław Małkowski.

to jest dopiero ''sort'' :D

''pierwyj'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 marca 2016r. o 21:56
~ napisał(a):
Większego I....ę to trudno znaleźć na tym portalu.Kup sobie kolorowe ksero i drukuj te swoje pieniądze bez końca.Natomiast od KOD się odpieprz.


Te ... zaKODowany przygłupie , wolontariuszu przegranej sprawy , mówi Ci coś stwierdzenie faktu : Twój idol swego czasu nie informował Cię o szkodliwości frankowych kredytów i na takich jełopach jak Ty, buduje kapitał polityczny. Popierać można " dobre zmiany " , o ile są dobre , ale podskakiwać jak ping-pong , to upadek człowieczeństwa. Człowieczeństwo ni jak się ma do takiego poziomu łynteligencji , jaki Kolega prezentuje. Hamerykański FED robi dziennie 85 mld dolarów , zechce Kolega odpowiedzieć dlaczego NBP nie może tak robić ze złotówkami ? A jak Kolega odpowiedzi na to proste pytanie nie zna , to niech se Kolega pójdzie poskakać z Giertychem , jak ping-pong.

Jeszcze jakieś merytoryczne argumenty , bo spać zamierzam :) ZaKODowany przygłupie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
17 marca 2016r. o 22:01
falco napisał(a): :D :D :D


Ks. Małkowski: przynależności do KOD-u nie da się pogodzić z praktyką wiary katolickiej

- Przynależności do KOD-u nie da się pogodzić z praktyką wiary katolickiej, z przyjmowaniem komunii świętej. KOD związany z obecną opozycją, a poprzednią władzą, popiera to, do czego poprzednia władza dążyła i dąży nadal, jako opozycja. Czyli do osłabienia państwa polskiego na rzecz "mafii", oligarchów, służb specjalnych i budowania na gruzach Polski pewnego rodzaju kondominium rosyjsko-niemiecko-izraelskiego - mówi w wywiadzie opublikowanym w serwisie fronda.pl ks. Stanisław Małkowski.

to jest dopiero ''sort'' :D

''pierwyj'' :D

No to teraz narobiłem chyba popełniłem świętokradztwo ,wczoraj byłem u spowiedzi i komunii a popieram KOD ,tylko że ksiądz nie pytał się mnie czy jestem za PISem czy KODem . :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
17 marca 2016r. o 22:09
~xyz napisał(a):
No to teraz narobiłem chyba popełniłem świętokradztwo ,wczoraj byłem u spowiedzi i komunii a popieram KOD ,tylko że ksiądz nie pytał się mnie czy jestem za PISem czy KODem . :P


To i tak spowiedź jest nieważna, bo nie jesteś dobrym katolikiem, kiedy kłamiesz, że broniąc szmotruchów z TK, który są w opozycji do rządu a powinni być niezależni, mówisz że bronisz demokracji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 marca 2016r. o 22:29
a ty koral kogo bronisz?
tego kolejnego klechy który zamiast łączyć ,dzieli ?

słuchasz tego ględzenia to słuchaj...chcesz wierzyć temu czy innemu ''gebelsikowi'' to wierz...
nawet jestem za tym byś o tym pisał ...tylko co zrobisz kiedy kościół zmieni partię którą tak teraz popiera?
a zmieni kiedy to będzie dla niego wygodniejsze a tym bardziej kiedy to będzie bardziej opłacalne...

we Wrocławiu nie brzydził się ''prezentem'' od PO :D
obecny ''kościół'' sprzeda się każdemu kto da więcej a kto się ''sprzedaje''za kasę?

prost...a odpowiedz... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~perła niezalogowany
17 marca 2016r. o 22:30
~Koral napisał(a):
~xyz napisał(a):
No to teraz narobiłem chyba popełniłem świętokradztwo ,wczoraj byłem u spowiedzi i komunii a popieram KOD ,tylko że ksiądz nie pytał się mnie czy jestem za PISem czy KODem . :P


To i tak spowiedź jest nieważna, bo nie jesteś dobrym katolikiem, kiedy kłamiesz, że broniąc szmotruchów z TK, który są w opozycji do rządu a powinni być niezależni, mówisz że bronisz demokracji.



TK jest w opozycji do rządu bo ten rząd jest w opozycji do prawa !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza