Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Weto dla lokalnej biurokracji
~ccc niezalogowany
30 lipca 2016r. o 22:43
Blackjack napisał(a):
~podatnik napisał(a): Podajcie wreszcie do Sądu tego chama CCC bo prostak obraża publicznie Panią Przewodniczącą weto, która jest osobą prywatną w przeciwieństwie do jego dygnitarza ,który jest osobą publiczną i dostaje wypłaty z naszych podatków.

Z ciebie prawnik jak z koziej d...... tylko sama zainteresowana może go podać, i na pewno by wygrała :D


Jak ktos chce moze mnie pozywac jezeli czerpie z tego przyjemnosc lub uwaza ze naruszylem czyjes dobre imie.

Moim zdaniem felietony z tekstami typu "opasle kocury" sa niesmaczne, sam nigdy nie uzylbym tych slow i to jest moja ocena o ktora veto prosi na swoich stronach.

Ewentualny spor o kierunek rozwoju gminy moze byc prowadzony bardziej wywazonym jezykiem........ a ten mnie razi (po prostu ten typ tak ma)

PS jak juz osoba/instytucja rzekomo pomowiona przeze mnie zechce isc do sadu to proponuje w pierwszej kolejnosci wystosowac bezposrednio oczekiwania ... sady powinny zajmowac sie powazniejszymi sprawami.

Milej nocy, dobranoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zniesmaczony niezalogowany
30 lipca 2016r. o 23:05
~ccc napisał(a):
Blackjack napisał(a):
~podatnik napisał(a): Podajcie wreszcie do Sądu tego chama CCC bo prostak obraża publicznie Panią Przewodniczącą weto, która jest osobą prywatną w przeciwieństwie do jego dygnitarza ,który jest osobą publiczną i dostaje wypłaty z naszych podatków.

Z ciebie prawnik jak z koziej d...... tylko sama zainteresowana może go podać, i na pewno by wygrała :D


Jak ktos chce moze mnie pozywac jezeli czerpie z tego przyjemnosc lub uwaza ze naruszylem czyjes dobre imie.

Moim zdaniem felietony z tekstami typu "opasle kocury" sa niesmaczne, sam nigdy nie uzylbym tych slow i to jest moja ocena o ktora veto prosi na swoich stronach.

Ewentualny spor o kierunek rozwoju gminy moze byc prowadzony bardziej wywazonym jezykiem........ a ten mnie razi (po prostu ten typ tak ma)

PS jak juz osoba/instytucja rzekomo pomowiona przeze mnie zechce isc do sadu to proponuje w pierwszej kolejnosci wystosowac bezposrednio oczekiwania ... sady powinny zajmowac sie powazniejszymi sprawami.

Milej nocy, dobranoc[/c
Dla przykładu powinna Pani Przewodnicząca założyć ci sprawę bo inaczej będziesz szkalował bezkarnie porządnych ludzi ,tylko publiczne przeprosiny mogą nauczyć cię szacunku do innych ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 lipca 2016r. o 23:34
~zniesmaczony napisał(a):
Dla przykładu powinna Pani Przewodnicząca założyć ci sprawę bo inaczej będziesz szkalował bezkarnie porządnych ludzi ,tylko publiczne przeprosiny mogą nauczyć cię szacunku do innych ludzi.


Przepraszam a za co? Co takiego zlego napisał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 lipca 2016r. o 8:39
~ napisał(a):
~zniesmaczony napisał(a):
Dla przykładu powinna Pani Przewodnicząca założyć ci sprawę bo inaczej będziesz szkalował bezkarnie porządnych ludzi ,tylko publiczne przeprosiny mogą nauczyć cię szacunku do innych ludzi.


Przepraszam a za co? Co takiego zlego napisał?


Bardzo przepraszam tego ccc ,ale dla czego tak się unosi za te "Opasłe Kocury" ??. Jest to odwieczny problem w Szkołach typu "co autor miał na myśli" ?. "Opasłe Kocury" nie odnoszą się w żaden sposób do tuszy Włodarzy jedynie do sposobu podejścia do swoich obowiązków wobec Społeczeństwa. Następnie nie odnosi się do Samorządu naszego tylko do polityków lokalnych w ogóle , ale to miło ,że znalazł się ktoś kto bierze to do siebie to znaczy ,że jednak "felieton" jest po prostu dobry. Takie jest moje zdanie. Tak na marginesie "Opasłe Kocury " to cytat ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 lipca 2016r. o 21:42
Burmistrz na zebraniu wiejskim w Wykrotach steierdził że zamierza startować w kilku następnych wyborach bo żeby doprowadzić gminę do porządku to potrzeba na to minimum dwudziestu lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ccc niezalogowany
31 lipca 2016r. o 22:33
~ napisał(a): Burmistrz na zebraniu wiejskim w Wykrotach steierdził że zamierza startować w kilku następnych wyborach bo żeby doprowadzić gminę do porządku to potrzeba na to minimum dwudziestu lat.

I super
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 lipca 2016r. o 23:11
~ napisał(a): Burmistrz na zebraniu wiejskim w Wykrotach steierdził że zamierza startować w kilku następnych wyborach bo żeby doprowadzić gminę do porządku to potrzeba na to minimum dwudziestu lat.


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 lipca 2016r. o 23:16
Już myślałem, że mnie nic tak zabawnego już dzisiaj nie spotka. A to dobre.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.