Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Weto dla lokalnej biurokracji
~ niezalogowany
28 lipca 2016r. o 23:00
Jak można tak pie....ić bzdury ,jeśli artykuł nie jest pisany przez stowarzyszenie WETO tylko przez ludzi którzy nie cierpią tej rządzącej ekipy to dla czego przypisujecie to tej organizacji.Nie jestem członkiem WETO i piszę to co myślę ,jeśli taki cham jak Blek Jack pisze że jak się nachleje to nasika do fontanny, jest waszym autorytetem to gratulacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ccc niezalogowany
28 lipca 2016r. o 23:44
~ napisał(a): Jak można tak pie....ić bzdury ,jeśli artykuł nie jest pisany przez stowarzyszenie WETO tylko przez ludzi którzy nie cierpią tej rządzącej ekipy to dla czego przypisujecie to tej organizacji.Nie jestem członkiem WETO i piszę to co myślę ,jeśli taki cham jak Blek Jack pisze że jak się nachleje to nasika do fontanny, jest waszym autorytetem to gratulacje.


A przez kogo sa pisane i publikowane? Przez Gmine Nowogrodziec?

To teraz veto wetuje teksty publikowane na swojej stronie ,,, już sie pogubilem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2016r. o 23:54
A jak bym napisał " O jaki fantastyczny skład Włodarzy w Naszej Gminie , jakie niskie ceny usług komunalnych, jak wspaniale jest rozwiązany ruch drogowy, jakie wspaniałe bankiety z wszystkich okazji, jakie pouczające wycieczki radnych i urzędników", to było by dobrze ?.

Niech Cię razi niech cię złości, Władza każda jest dla ludzi a nie jak nadmuchane Pawie ,organizujecie otwarcia zamknięcia a ludziom fundujecie podwyżki opłat. Obłuda i manipulacja faktami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lipca 2016r. o 0:04
~ccc napisał(a):
~ napisał(a): Jak można tak pie....ić bzdury ,jeśli artykuł nie jest pisany przez stowarzyszenie WETO tylko przez ludzi którzy nie cierpią tej rządzącej ekipy to dla czego przypisujecie to tej organizacji.Nie jestem członkiem WETO i piszę to co myślę ,jeśli taki cham jak Blek Jack pisze że jak się nachleje to nasika do fontanny, jest waszym autorytetem to gratulacje.


A przez kogo sa pisane i publikowane? Przez Gmine Nowogrodziec?

To teraz veto wetuje teksty publikowane na swojej stronie ,,, już sie pogubilem

Mnie nie interesuje co jest napisane na ich stronie czyli stronie Weta,ale te chamskie wpisy i podjudzanie przez IDIOTĘ ccc na Bolcu. Jaka ekipa rządząca tacy jej wielbiciele. Proponuję kandydaturę na burmistrza panią obecną przewodniczącą rady.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lipca 2016r. o 7:45
~cc napisał(a):
~ napisał(a): ccc.Czy niszczycie tej Gminy Nowogrodziec ? ,czy nie przytłumiliście inicjatyw społecznych ?,czy nie liczy się tylko to co tak zwana "władza" sobie życzy?,czy ludzie się boja wyjść z jakąś propozycją czy działaniem ?,czy nie boją się wychylać ?. czy jak ktoś cieszy się zaufaniem społecznym to czy nie jest przedmiotem dziwnych działań ?,czy nie wykorzystuje się instytucji przeciwko niemu ?. Czy nie zasługujecie na miano "Opasłych Kocurów" ?. Czy nie jest tak ,że zadbaliście jedynie o taką część gminy ,która pozwala na wygrywanie wyborów a reszta się nie liczy? . Jest takich pytań więcej.


Przede wszystkim to razi mnie wasz jezyk, styl pseudofelietonów bez autora lub osoby dobrej zmiany podpisujacej sie 'basior". slownictwo typu opasle kocury dyskwalifikuje wg mnie veto w przestrzeni publicznej.
Mozna miec rozne wizje rozwoju gminy lecz rzucanie ogolnikow jak wyzej i w waszych felietonach duzo zastanawia, a zwlaszcza brak elementarnego szacunku dla innych osób, tym bardziej jestem zdziwiony ze na czele stowarzyszenia stoi pani pedagog i jak rozumiem w pelni popiera ten styl.

cc . Odradzam personalne wycieczki do członków "VE-TO" bo to są osoby prywatne i mogą ci ustalić IP . Może się też okazać ,że piszesz w czasie pracy i to z urzędowego komputera. Prowokacją nie ma końca. Krytykuj sobie formę i co tam chcesz ale zbliżysz się do oceny personalnej co już zrobiłeś i ja przejdę się do prokuratury. Członkowie Stowarzyszeń nie są osobami publicznymi i gdzieś pracują jak im będziesz szkodził do staniesz przed Sadem . Ja wiem ,że ustrój demokratyczny Ci nie pasuje.

Kontrola wladzy publicznej jest potrzebna ale nie ta forma, oprócz formy tresci jakie plyna z w felietonach zawieraja wiele sprzecznosci.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lipca 2016r. o 8:35
Dla czego tak ccc krytykuje felietony Stowarzyszenia "VE-TO" ?. Bo jest realną krytyką władzy, bo nie jest jedynym źródłem informacji w porównaniu do wydawanej "gazetki" przez burmistrza. Są jednak różnice : Stowarzyszenie publikuje felietony i inne informacje za WŁASNE PIENIĄDZE z prywatnych kieszeni a burmistrz wydaje te gazetkę również z naszych pieniędzy - widać różnicę ?. Strona "VE_TO" Zwraca uwagę na niepokojące trendy a istotne dla Naszej przyszłości natomiast "gazetka" burmistrza to materiał PROPAGHANDOWY gdzie lansuje się głównie ... "Gazetka" burmistrza jest te facto "ulotką wyborczą" za publiczne pieniądze. Krytykowanie tak zwanych "felietonów" może i słuszne - pod względem warsztatowym, jednakże zwracają uwagę na istotne problemy społecznie uzasadnione. Nie ma co z nimi walczyć tylko się nad nimi zastanowić bo chodzi o przyszłość ludzi tu mieszkających a nie tylko przyjeżdżających do pracy w Urzędzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lipca 2016r. o 9:59
po co się ograniczać
veto dla krajowej i europejskiej biurokracji
światowej tez niech mają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lipca 2016r. o 16:10
Czy to już szczyt twojego talentu humorystycznego? Miało być śmiesznie, sarkastycznie, czy żenująco? Bo wyszło to ostatnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Praca dla Ciebie