Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ustawa o zakazie aborcji przepadła
11100
#Blackjack nieaktywny
6 października 2016r. o 21:03
DP napisał(a): kiedy zrozumiesz że chodzi o możliwość wyboru a nie ''proceder''
może pojmiesz że kobiety to nie potwory

http://hospicjum-dolnyslask.pl/dla-rodzicow/hospicjum-perinatalne/?gclid=CNq94KTsxs8CFcULcwodvU8AIg


DP ja nie mogę zrozumieć jak można usunąć dziecko .... K...swoje własne dziecko rozerwać na strzępy.
Dzieci które mogą żyć, będą w miarę normalnie funkcjonować np. z zespołem Down'a, a tych najwięcej się usuwa.
Jak tak można?

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
6 października 2016r. o 21:11
w każdym stadzie są czarne owce
gdybym była w stanie pojąć ich sposób myślenia pewnie nazwano by mnie hmm
tego nie napiszę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
6 października 2016r. o 21:12
Ta "możliwość"wyboru to kilka tysięcy istnień ... dzieci

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
6 października 2016r. o 21:15
jesteś przekonany że przepisy to zmienią?
bo ja niestety nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 października 2016r. o 21:23
Pozwólcie , że wtrącę . Jeśli umowy z korporacjami z kontynentu hamerykańskiego Pis podpisze , to nie ma się co martwić o aborcję , bo w drugim pokoleniu będzie jak najbardziej popularna , czyli gwarantowana bezpłodność . Sztucznie nadmuchiwany problem sam się rozwiąże . Nie będzie wyboru sumienia , bo nie będzie żadnego wyboru za sprawą g.ówna GMO . Depopulacja Narodu , całą parą ... że się tak brzydko wyrażę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
6 października 2016r. o 21:29
Nie wiem, pewnie kaczuszko masz rację. Myślę jednak, że trzeba walczyć o każde istnienie. Ja nawet staram się owadów nie zabijać, ryby wypuszczam :)
Wiesz byłem ostatnio na urlopie, tak się złożyło, że obok były na wakacjach dzieci niepełnosprawne umysłowo w stopniu umiarkowanym.
Wiecie jak te dzieciaki były szczęśliwe, wiecie, że one kochają mocniej niż normalne dzieci, że są ufne jak nikt inny?
Czułem się na początku dziwnie, skrępowany, pod koniec urlopu pełen luz, udało mi się nawet z nimi długo porozmawiać.
Nie wiem jak można zabić takie dziecko.
Nie rozumiem tego....

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2016r. o 21:37
Przychodzi feministka do lekarza
-Panie doktorze mam raka.
-Twoje ciało, twoja sprawa. NASTĘPNY !!!

To mój komentarz do tego, co się dzieje. Blackjack w sprawach N-ca jesteśmy po dwóch stronach barykady. W sprawie powyższej jak najbardziej po tej samej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
6 października 2016r. o 21:43
~ napisał(a): Przychodzi feministka do lekarza
-Panie doktorze mam raka.
-Twoje ciało, twoja sprawa. NASTĘPNY !!!

To mój komentarz do tego, co się dzieje. Blackjack w sprawach N-ca jesteśmy po dwóch stronach barykady. W sprawie powyższej jak najbardziej po tej samej.


Życie to życie, burmistrz to tylko stanowisko ;)

Panna mol będzie Ci się śnił :D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.