Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kazimierz Gawron zrezygnował z Członka Zarządu i koalicji
~ niezalogowany
12 października 2016r. o 13:14
~Obywatel GC napisał(a): O proszę, jeden dzień człowieka nie ma w mieście a tu takie sensacje... Od dawna szemra się na mieście że w powiecie panuje bałagan (ładnie to ujmując) a teraz mamy dużo więcej konkretów i to z pewnego źródła. Panie Gawron jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć i B. Jeżeli sam Pan nie zgłosi do naszej Bolesławieckiej Prokuratury wniosku o podejrzeniu popełnienia przestepstwa poprzez liczne zaniedbania "zaufanych pracowników" starosty to ja jako obywatel naszej lokalnej społeczności sam taki wniosek złożę i to jeszcze w tym tygodniu, a Pana wezwę na świadka. Wreszcie skończy się bezkarność w marnotrawieniu naszych wspólnych pieniędzy przez niekompetene osoby zatrudnione po koleżeńsku w komórkach powiatu odpowiedzialnych za politykę kadrową i gospodarowanie pieniędzmi oraz powiatowym mieniem.

Anonimie uważaj żeby Gawron ze świadka nie był oskarżonym, bo przecież dwa lata brał pieniądze za bycie w zarządzie więc podejmował szereg różnych decyzji ,są protokoły jak głosował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2016r. o 13:20
~ napisał(a):
~Obywatel GC napisał(a): O proszę, jeden dzień człowieka nie ma w mieście a tu takie sensacje... Od dawna szemra się na mieście że w powiecie panuje bałagan (ładnie to ujmując) a teraz mamy dużo więcej konkretów i to z pewnego źródła. Panie Gawron jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć i B. Jeżeli sam Pan nie zgłosi do naszej Bolesławieckiej Prokuratury wniosku o podejrzeniu popełnienia przestepstwa poprzez liczne zaniedbania "zaufanych pracowników" starosty to ja jako obywatel naszej lokalnej społeczności sam taki wniosek złożę i to jeszcze w tym tygodniu, a Pana wezwę na świadka. Wreszcie skończy się bezkarność w marnotrawieniu naszych wspólnych pieniędzy przez niekompetene osoby zatrudnione po koleżeńsku w komórkach powiatu odpowiedzialnych za politykę kadrową i gospodarowanie pieniędzmi oraz powiatowym mieniem.

Anonimie uważaj żeby Gawron ze świadka nie był oskarżonym, bo przecież dwa lata brał pieniądze za bycie w zarządzie więc podejmował szereg różnych decyzji ,są protokoły jak głosował.


Nie strasz, nie strasz bo się zesr.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zawiedziony niezalogowany
12 października 2016r. o 15:36
Panie Kaziu bardzo się na panu zawiodłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~--- niezalogowany
12 października 2016r. o 17:13
A ja nie. Dziękuję Panie Kazimierzu. Sitwe obnazac i gonić.
Pan z tych co chcą aby było jak było? - boś Pan taki zawiedziony. Wstyd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Xyz niezalogowany
12 października 2016r. o 21:16
Z tego co się dowiedziałem to również w wydziale inwestycji powiatu są liczne machlojki polegające na tym, że w przetargach i zamowieniach ponizej progu ustawy wygrywają "zaufane" firmy, które nie zawsze bywają najtańsze i za wygórowane ceny oferują usługi gorszej jakości. Może to tylko insynuacje, ale mam nadzieję, że Bolesławiecka Prokuratura już niebawem się temu skrupulatnie przyjrzy i w końcu się dowiemy jak wydawane są nasze (podatników) pieniądze, a winni (jeżeli takowi są) zostaną rozliczeni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~17121 niezalogowany
12 października 2016r. o 21:39
moze niech na Wojta wroci? ;p taki zarcik przy wieczorze...
a na powaznie- powiat to od dawna jedna wielka kpina, kpina z ludzi i z samej rady. Dosyc powazne stanowiska a dziela sie jakby to ich prywatny grajdolek byl. Oby za 2 lata wybrac madrzej.. a nie tylko tych co sie na zmiane pismami przerzucaja i pokazuja" ot jaki to ja dobry.." dla mnie to wszystkich do jednego worka..i sru

~krajan napisał(a): Czy pan Gawron szykuje się na starostę? A może złożyć mandat radnego i udać się na zasłużoną emeryturę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~L78 niezalogowany
13 października 2016r. o 6:03
Skończy się tak, że Gawron za pomówienia trafi do sądu :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~--- niezalogowany
13 października 2016r. o 6:50
Mylisz się zapewne.
Prawda musi ujrzeć światło.
A przekretasy na ławę oskarżonych i nich się bronią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.