Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obalić Jarka?
~~Protest niezalogowany
17 grudnia 2016r. o 10:18
Nie ma komu rządzić i to jest najgorsze. Ale wszystko to co robi PiS to jest absolutnie niedopuszczalne i nie mieści się w głowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 grudnia 2016r. o 10:27
~~Protest napisał(a): Badanie łby to ludzie broniący PiS tzw. fanatycy. Macie swoją władzę i to co się dzieje. Wstyd na cały świat za was!

Obraziłbym każde zwierze porównując jego łeb z Pańską pustą główką fanatyku mieszanki liberałów ,ubeków i wspierających ich postkomunistów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2016r. o 10:34
M21W2 napisał(a): Obraziłbym każde zwierze porównując jego łeb z Pańską pustą główką fanatyku mieszanki liberałów ,ubeków i wspierających ich postkomunistów .

Zastanawiam się, czy Twoja konstrukcja myślowa przypomina bardziej cep czy też młot?!:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 grudnia 2016r. o 10:47
~ napisał(a):
M21W2 napisał(a): Obraziłbym każde zwierze porównując jego łeb z Pańską pustą główką fanatyku mieszanki liberałów ,ubeków i wspierających ich postkomunistów .

Zastanawiam się, czy Twoja konstrukcja myślowa przypomina bardziej cep czy też młot?!:)
Ja myślę że Twoja to sierp i młot . Wiem że się ośmieszam reagując na zaczepki takiego prostaczka i zniżam się do jego poziomu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2016r. o 10:53
M21W2 napisał(a): Ja myślę ..

Do myślenia potrzeba odrobiny oleju we łbie!!:)
Jaro rozkazuje , puste łby wykonują! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obalić rząd pis niezalogowany
17 grudnia 2016r. o 11:38
Wszyscy fanatycy pis są malutcy. Rządy pis to straszna katastrofa dla Polski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Komentator niezalogowany
17 grudnia 2016r. o 11:45
Dlaczego rządy PIS mają być obalane? przecież ci ludzie zostali wybrani w demokratycznych wyborach, jakim prawem KOD i spółka przegranej opozycji próbuje zdelegalizować leganie wybrany rząd?

To próba zamachu stanu, mają szczęście ci ludzie że nie mieszkają w Syrii albo Turcji, odechciałoby im się takich chorych akcji, bo tam za takie wybryki przewidziane są surowe kary.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Protest niezalogowany
17 grudnia 2016r. o 12:00
Dlatego że dziennikarze muszą być w sejmie i patrzeć politykom na ręce wolność zgromadzeń nie może być zakazana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza