Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

14505
DP
1 marca 2017r. o 20:09
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Kłamcy się nie poddają! napisał(a): Jeśli fakty przeczą opiniom, to tym gorzej dla faktów? ;)


I to się zgadza Wikary. Lubię słuchać opinii . Tyś corpus delicti . Fakty idą w cień watykańskiej historii ... ale , ale wracając do naszej porannej dyskusji ... gdzie pozostałe odpowiedzi ? :)Dopisane 01.03.2017r. o godz. 19:40:ps. wybacz DP , że nie uwzględniłem . Młódka jesteś ;)


''smarki'' mam jeszcze pod nosem :D jak miło :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 marca 2017r. o 20:27
tak sobie siedzę ,siorbię co nie co , czytam to i owo i zastanawiam się czym mnie mogą zaskoczyć ''wierni''
na żadne zadane pytanie nie są skorzy odpowiadać i ciekawe jest z jakiej przyczyny ?
z niewiedzy czy też kierowane jest to tym że musieli by mi przyznać rację :D

panowie -szukanie wiedzy ,chłonięcie jej , to nie wstyd ..
zaprawdę powiadam wam -wiedza was uwolni :D
wiem co piszę bo właśnie na mnie macie przykład ...

ja bez pukania wejdę w ''bramy Piotrowe '' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sam nie szuka,innych namawia niezalogowany
1 marca 2017r. o 21:23
falco napisał(a): na żadne zadane pytanie nie są skorzy odpowiadać i ciekawe jest z jakiej przyczyny ?
z niewiedzy czy też kierowane jest to tym że musieli by mi przyznać rację :D

panowie -szukanie wiedzy ,chłonięcie jej , to nie wstyd ..
zaprawdę powiadam wam -wiedza was uwolni :D
wiem co piszę bo właśnie na mnie macie przykład ...
ja bez pukania wejdę w ''bramy Piotrowe '' :D


Jak na razie, to raczej wręcz przeciwnie. Ale Pan Bóg jest nieskończenie miłosierny i za życia daje każdemu szansę na nawrócenie (bo po śmierci pozostaje już tyko surowa sprawiedliwość).

Z pewnością Ty nie szukasz wiedzy i na najmnijeszy pozytywny przykład się nie nadajesz. Tu pełnisz świadomie rolę (no offence!) apostoła zaczynającego sie na "J".
A co do braku odpowiedzi - tak każe Pismo Święte ( Mat. 7,6).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 marca 2017r. o 21:27
a na jakiej to podstawie tak sądzisz?
nie należę do obrażalskich ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 marca 2017r. o 21:29
Pannazdzieckiem napisał(a): wracając do naszej porannej dyskusji ... gdzie pozostałe odpowiedzi ?


Wyjaśnienie dostałeś jasne i wyraźne - wróć i przeczytaj.
Kiedy sam zaczniesz odpowiadać na pytania i odnosić się do tez (a nie do własnych imaginacji), będziesz dostawał odpowiedzi!
BTW
Tak naprawdę wcale nie chcesz słuchać, wolisz snuć swoje autystyczne refleksje "życia wewnętrznego" oderwanego od rzeczywistości!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
1 marca 2017r. o 21:45
falco napisał(a): tak sobie siedzę ,siorbię co nie co , czytam to i owo i zastanawiam się czym mnie mogą zaskoczyć ''wierni''
na żadne zadane pytanie nie są skorzy odpowiadać i ciekawe jest z jakiej przyczyny ?
:D

panowie -szukanie wiedzy ,chłonięcie jej , to nie wstyd ..
zaprawdę powiadam wam -wiedza was uwolni :D
wiem co piszę bo właśnie na mnie macie przykład ...

:D

I co zrobią z tą wolnością?
Spuść z łańcucha psa, który zapięty był przez dziesięć lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 marca 2017r. o 21:59
hmmm..masz racje ...przypomina mi to scenę z filmu ''Skazani na Shawshank''

wyszedł po iluś tam latach i się powiesił bo nie potrafił żyć w innym świecie

może tego właśnie się boją ? ;)

do jutra ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biedni pogubieni niezalogowany
1 marca 2017r. o 22:01
~~ed napisał(a):
I co zrobią z tą wolnością?
Spuść z łańcucha psa, który zapięty był przez dziesięć lat.


Ciekawe! Ludzie zawsze przypisują SWOJE probleblemy innym. Zaprogramowany niewolnik innych bierze za niewolników, gość kóry niczego nie próbuje się dowiedzieć "pożywiając się" wyłącznie śmieciami z wysypiska nachalnej prymitywnej propagandy innym stawia się za przykład otwarcia na wiedzę i jej poszukiwania, głupek stawia się za wzór mądrości :(
LUDZIE! KUPCIE SOBIE LUSTRO!
To bardzo pożyteczny sprzęt!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.