Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA HENRYKI 2024! Zapraszamy!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poseł Winnicki w Nowogrodźcu
~~AAA niezalogowany
25 lutego 2017r. o 20:06
CCC słyszałam że Relich zaczyna namaszczać swoich kandydatów na przyszłe stanowisko burmistrza i jednym z kandydatów za 1,5 roku ma być PRLowski Celnik a w razie słabego poparcia drugim kandydatem jest radny Kosior ,tylko z tym drugim to musicie wysłać go do wieczorówki ,bo ponoć nie ma nawet matury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 lutego 2017r. o 21:54
no i ve-to się zaorało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ccc niezalogowany
25 lutego 2017r. o 21:56
Pan Jancelewicz jest naturalnym następcą Pana Relicha. Czy jest na tyle asertywny aby rządzić gminą nie wiem. Na pewno jest zaznajomiomy w niuanse i nie będzie musiał na nowo odkrywać kart a to duży plus.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:) niezalogowany
25 lutego 2017r. o 22:00
Zaorało się? Rozwiązali się już:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 lutego 2017r. o 22:39
~~:) napisał(a): Zaorało się? Rozwiązali się już:)

Wręcz przeciwnie zapisało się kilkunastu nowych członków. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 lutego 2017r. o 22:46
~~ccc napisał(a): Pan Jancelewicz jest naturalnym następcą Pana Relicha. Czy jest na tyle asertywny aby rządzić gminą nie wiem. Na pewno jest zaznajomiomy w niuanse i nie będzie musiał na nowo odkrywać kart a to duży plus.

Chyba już wszystkie intrantne działki w koło rynku wykupił za bezcen a jak go wybierzesz na burmistrza to wtedy gmina odkupi te działki za wielokrotność. ?? ?? ?? Nawiasem mówiąc to jesteś sprzedajnym Żulem dla którego liczy się tylko koryto.Osobiście wolał bym już Kosiora bez matury jak podrzutka z Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 lutego 2017r. o 23:52
~~AAA napisał(a): CCC słyszałam że Relich zaczyna namaszczać swoich kandydatów na przyszłe stanowisko burmistrza i jednym z kandydatów za 1,5 roku ma być PRLowski Celnik a w razie słabego poparcia drugim kandydatem jest radny Kosior ,tylko z tym drugim to musicie wysłać go do wieczorówki ,bo ponoć nie ma nawet matury.


Faktycznie obydwaj godni zaufania. Jeden już na wywijał z działkami a drugi bankier jak obecny zdrenuje nam kieszenie.
Trochę samodzielności Nowogrodzianie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 lutego 2017r. o 23:55
~~ccc napisał(a): Pan Jancelewicz jest naturalnym następcą Pana Relicha. Czy jest na tyle asertywny aby rządzić gminą nie wiem. Na pewno jest zaznajomiomy w niuanse i nie będzie musiał na nowo odkrywać kart a to duży plus.


Oj zna niuanse oj zna i to dla tego niech Bóg broni aby on został.
Myślę ,że bez namaszczania gmina Nowogrodziec da sobie radę. Aby nikt powiązany z tą ekipą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima