Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~arek niezalogowany
12 września 2022r. o 14:56
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~arek napisał(a): Wszelkie religie, a katolicyzm szczególnie to zwykłe "opium"dla ludu.
Działa tylko do czasu kiedy średni iloraz inteligencji społeczeństwa nie wyrzuci tego opium na śmietnik historii.

Człowiek z założenie jest istotą wierzącą. ......
Wiara w Boga jest zgodna z prawdą obiektywną.....



Co to za brednie !
Na jakiej podstawie można tak twierdzić ?!
Tylko ktoś kompletnie pozbawiony rozsądku może pisać takie farmazony na kilometr śmierdzące dewocją i fanatyzmem religijnym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawy Hiacynt niezalogowany
12 września 2022r. o 15:00
Horus napisał(a):
a co do hydraulika z MZGM...
jeśli uszkodzi rury i zaleje mi mieszkanie to skarżę MZGM a nie hydraulika...
to MZGM płaci odszkodowanie a dopiero później może ściągać koszty ze swojego pracownika...
tak to działa...

Bo rury są w zakresie działań MZGM i za to MZGM ponosi pełną odpowiedzialność. MZGM nie może natomiast brać odpowiedzialności za wszystkie poczynania swojego pracownika. A już szczególnie na pewno nie za te, które są w regulaminie zakładowym wyraźnie zapisane jako zabronione.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawy Hiacynt niezalogowany
12 września 2022r. o 15:07
~~arek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~arek napisał(a): Wszelkie religie, a katolicyzm szczególnie to zwykłe "opium"dla ludu.
Działa tylko do czasu kiedy średni iloraz inteligencji społeczeństwa nie wyrzuci tego opium na śmietnik historii.

Człowiek z założenie jest istotą wierzącą. ......
Wiara w Boga jest zgodna z prawdą obiektywną.....


Co to za brednie !
Na jakiej podstawie można tak twierdzić ?!
Tylko ktoś kompletnie pozbawiony rozsądku może pisać takie farmazony na kilometr śmierdzące dewocją i fanatyzmem religijnym.

Rozumiem że znasz człowieka, który w nic nie wierzy :-DDDDD
Ja takiego do tej pory nie spotkałem. A trochę już chodzę po tym świecie.
Jeśli jesteś mi w stanie wskazać jakiś bardziej spójny system wierzeń, który równie dobrze dbałby o interes każdego pojedynczego człowieka, to chętnie poczytam. Rzucanie epitetami świadczy tylko o płytkości twojego myślenia. Poza pustymi frazesami i epitetami nie masz niczego. Pustak. Odmóżdżony produkt błękitnego ekranu. No chyba że się mylę. To chętnie przeproszę. Ale najpierw proszę o jakieś rzeczowe argumenty zamiast epitetów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawy Hiacynt niezalogowany
12 września 2022r. o 15:08
To ja Tytoń
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 września 2022r. o 15:24
~~Czerwonawy Hiacynt napisał(a): ~~arek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~arek napisał(a): Wszelkie religie, a katolicyzm szczególnie to zwykłe "opium"dla ludu.
Działa tylko do czasu kiedy średni iloraz inteligencji społeczeństwa nie wyrzuci tego opium na śmietnik historii.

Człowiek z założenie jest istotą wierzącą. ......
Wiara w Boga jest zgodna z prawdą obiektywną.....


Co to za brednie !
Na jakiej podstawie można tak twierdzić ?!
Tylko ktoś kompletnie pozbawiony rozsądku może pisać takie farmazony na kilometr śmierdzące dewocją i fanatyzmem religijnym.

Poza pustymi frazesami i epitetami nie masz niczego. Pustak. Odmóżdżony produkt ...
Ale najpierw proszę o jakieś rzeczowe argumenty zamiast epitetów.

;D

puste frazesy to coś co nie jest ci obce...;D
epitety? :D
no tak... ty ich nie używasz ...
''pustak''
''odmóżdżony produkt''

powinieneś napisać kolejny ''podręcznik'' z grupy S-hit...
tam byś się odnalazł ...;D

''Człowiek z założenie jest istotą wierzącą. ''
to na kiego ''wuja'' pieprzycie o chrzcie? ...ten kościółkowy wynalazek jaki ma cel?
jakie pojęcie o ''wierze'' ma kilkudniowy czy kilkutygodniowy człowiek?
a może jak zwykle chodzi tylko o wyrwanie kasy od rodziców? ;D

ile teraz księciunie biorą za tą ''celebrę''?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~arek niezalogowany
12 września 2022r. o 15:58
~~Czerwonawy Hiacynt napisał(a):
Ktoś napisał: ~~arek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~arek napisał(a): Wszelkie religie, a katolicyzm szczególnie to zwykłe "opium"dla ludu.
Działa tylko do czasu kiedy średni iloraz inteligencji społeczeństwa nie wyrzuci tego opium na śmietnik historii.

Człowiek z założenie jest istotą wierzącą. ......
Wiara w Boga jest zgodna z prawdą obiektywną.....


Co to za brednie !
Na jakiej podstawie można tak twierdzić ?!
Tylko ktoś kompletnie pozbawiony rozsądku może pisać takie farmazony na kilometr śmierdzące dewocją i fanatyzmem religijnym.

Rozumiem że znasz człowieka, który w nic nie wierzy :-DDDDD
Ja takiego do tej pory nie spotkałem. A trochę już chodzę po tym świecie.
Jeśli jesteś mi w stanie wskazać jakiś bardziej spójny system wierzeń, który równie dobrze dbałby o interes każdego pojedynczego człowieka, to chętnie poczytam. Rzucanie epitetami świadczy tylko o płytkości twojego myślenia. Poza pustymi frazesami i epitetami nie masz niczego. Pustak. Odmóżdżony produkt błękitnego ekranu. No chyba że się mylę. To chętnie przeproszę. Ale najpierw proszę o jakieś rzeczowe argumenty zamiast epitetów.



To prawda, że każdy w "coś " wierzy. Ja na przykład wierzę że ziemia okrągła, że 2x2 jest 4, że PiS kiedyś straci władzę itp. wiele innych prawd oczywistych.
Ale nie wierzę w sensowność jakiekolwiek religii i wiem że myśli rak coraz więcej ludzi na świecie.
To zjawisko nazywa się "laicyzacja społeczeństw" choć trafniejszy określeniem byłoby "rosnąca rola rozsądku".
I trend ten ogarnia cały cywilizowany świat.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 września 2022r. o 17:01
dobrze myślisz a tymczasem ...

Abp Marek Jędraszewski mówił do zgromadzonych na mszy, że "Izraelici, choć zobowiązali się do posłuszeństwa Bogu, odwrócili się od niego, postępując, jak ludzie pozbawieni zdrowego rozsądku".

- Zdawali sobie sprawę z tego, kto wyprowadził ich z Egiptu, a mimo to stworzyli posąg cielca i oddawali mu hołd - kontynuował.

, jako kobietę i mężczyznę, i tworzy sobie zupełnie nowe definicje tego, czym jest małżeństwo i rodzina, propagując związki jednopłciowe, zalecając swoisty "przemysł", produkujący dzieci, opowiadający się za ideologią gender, propagujący wszelkie ruchy związane z LGBT+? - mówił duchowny.''

jak to się ma do księciuni w purpurach i złotowgłowiach za ''wuja '' nie wiem...;D

za chrzest kasa,za ślub kasa,za pogrzeb kasa,za jakieś durnowate ''odpusty'' kasa...

współczesna wersja ''złotego cielca''?...nic innego...;D

''- Jak to możliwe, że człowiek odwraca się od zamysłu Boga-Stwórcy, który powołał do istnienia człowieka na swój obraz i podobieństwo...''

na swój obraz i podobieństwo?...czy to odnosi się też do braciszków w sukienkach którzy łamią ''przykazania'' na wszystkie możliwe sposoby łącznie z tymi najohydniejszymi jakim jest pedofilia?
jak to się ma do ''obrazu i podobieństwa'' za ''wuja '' nie wiem...;D

"przemysł", produkujący dzieci,''

tutaj czytając takie słowa , przypominają mi się słowa wielebnego ''tytonia'' który pisał wcześniej o ''odmóżdżonych produktach''
czy miał na myśli takich dupków jak jędraszewski?...być może...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~arek niezalogowany
12 września 2022r. o 17:24
Jeszcze kilku takich Jędraszewskich i nie trzeba będzie nikogo przekonywać że religia to "opium dla ludu" a kler to egoistyczna i pazerna kasta w niemal każdej religii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza