Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
16 października 2022r. o 8:06
Polski papież słyszał płacz zarodków, a nie słyszał wołania dzieci gwałconych przez księży .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
17 października 2022r. o 7:24
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Polski papież słyszał płacz zarodków, a nie słyszał wołania dzieci gwałconych przez księży .

Co ty wiesz o zabijaniu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
17 października 2022r. o 12:34
~~Rudy Perukowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Polski papież słyszał płacz zarodków, a nie słyszał wołania dzieci gwałconych przez księży .

Co ty wiesz o zabijaniu...

,,ty,, do księdza. Tak. cię rodzice wychowali.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopny Powojnik niezalogowany
17 października 2022r. o 15:39
~~Lucjan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudy Perukowiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Polski papież słyszał płacz zarodków, a nie słyszał wołania dzieci gwałconych przez księży .

Co ty wiesz o zabijaniu...

,,ty,, do księdza. Tak. cię rodzice wychowali.?


Można by do niego jeszcze inaczej alemoderacja zablokuje.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
18 października 2022r. o 7:54
Po pierwsze to nie tytoń, tylko moja podróba. A po drugie nie jestem księdzem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 października 2022r. o 8:08
ale niedużo ci do tego brakuje...
oglądałeś wczoraj ''czarno na białym'' ? ...czy zabrakło ci odwagi? ;D

padły tam słowa pewnego księdza o tym że Stachu i Lolek o wszystkim wiedział i nic nie zrobili ...
powiedział też że w sprawie kościelnej pedofilii nic w Kościele się nie zmieni...

czyżby ksiądz ''lewak''? ...marksista? ...leninista? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
18 października 2022r. o 10:47
A dlaczego to niby miałoby mi braknąć odwagi? Co wyimaginowane grzechy "Lolka" maja do mojej wiary. Nie wierze w kapłanów, a w Boga. Jeśli ci sprzeniewierzają się wierze to przede wszystkim ich problem. A jaka była tu prawda, pewnie nigdy się nie dowiemy. Świadkowie staja się coraz mniej wiarygodni, szczególnie kiedy za oskarżeniami idą żądania finansowe. A kto wie czy pieniądze nie idą już przed rzucaniem oskarżeń. I choćby dlatego temat ten mnie raczej mało interesuje.
Ty się tym jarasz z wiadomych względów. Obaj wiemy jakich, choć ty cały czas się tego zapierasz :-P
A czy ksiądz jest lewakiem? Nie wiem. Nie słuchałem. Ale całkiem możliwe, bo i w szeregach sług Bożych lewactwo pleni się coraz bardziej.
A co do JPII, nigdy nie byłem jakimś szczególnym Jego fanem. Nasze pojmowanie wiary nie do końca się ze sobą pokrywają. Ale każdy ma prawo szukać swojej ścieżki do Boga. I w cale nie jestem pewien czy moja jest lepsza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
18 października 2022r. o 13:06
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): A dlaczego to niby miałoby mi braknąć odwagi? Co wyimaginowane grzechy "Lolka" maja do mojej wiary. Nie wierze w kapłanów, a w Boga. Jeśli ci sprzeniewierzają się wierze to przede wszystkim ich problem. A jaka była tu prawda, pewnie nigdy się nie dowiemy. Świadkowie staja się coraz mniej wiarygodni, szczególnie kiedy za oskarżeniami idą żądania finansowe. A kto wie czy pieniądze nie idą już przed rzucaniem oskarżeń. I choćby dlatego temat ten mnie raczej mało interesuje.
Ty się tym jarasz z wiadomych względów. Obaj wiemy jakich, choć ty cały czas się tego zapierasz :-P
A czy ksiądz jest lewakiem? Nie wiem. Nie słuchałem. Ale całkiem możliwe, bo i w szeregach sług Bożych lewactwo pleni się coraz bardziej.
A co do JPII, nigdy nie byłem jakimś szczególnym Jego fanem. Nasze pojmowanie wiary nie do końca się ze sobą pokrywają. Ale każdy ma prawo szukać swojej ścieżki do Boga. I w cale nie jestem pewien czy moja jest lepsza.

Wielebny.
Już kiedyś pisałem ,że jesteś bardziej papieski od papieża.
A swoją drogą to kawął padalca z ciebie : ....."Jeśli ci sprzeniewierzają się wierze to przede wszystkim ich problem".....
bo w/g tego co piszesz nie obchodzi cię los skrzywdzonych - zostawiasz to sumieniu np. pedofila.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza