Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Złocistożółty Pięciornik niezalogowany
26 października 2022r. o 9:06
i Kościół i politycy nic mi nie wmówią ...
po to mam swój własny rozum...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
26 października 2022r. o 9:17
~~Złocistożółty Pięciornik napisał(a): i Kościół i politycy nic mi nie wmówią ...
po to mam swój własny rozum...

No to może powiedz co też takiego ten "twój" rozum ci dyktuje.
Bo mi dyktuje - Jest jeden Bóg, bo Bez Boga nie ma niczego. I z tego wyprowadzam całą resztę. Wychodząc z innego założenia zawsze ląduję na manowcach, a tylko wychodząc od Boga, wszystko ładnie składa mi się w jedną całość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
26 października 2022r. o 9:38
masz rację ...''jest jeden Bóg a Mahomet jest jego prorokiem''...
jednym z kilku w tym twojego ...
historia ludzkości zna niezliczoną ilość ''bóstw ''i ''bogów''

a wszyscy oni to według pewnych teorii to ...kosmici...;D
i chyba coraz bliżej mi w to uwierzyć bo ani kosmitów ani żadnego ''boga'' jeszcze nie widziałem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
26 października 2022r. o 13:11
~~Horus napisał(a): masz rację ...''jest jeden Bóg a Mahomet jest jego prorokiem''...

Może i jest prorokiem. Tyle że nie mojego Boga, stwórczy wszechrzeczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kurwy niezalogowany
27 października 2022r. o 16:59
https://tvn24.pl/poznan/wapno-skazany-za-wybory-kopertowe-wojt-prosi-prezydenta-andrzeja-dude-o-ulaskawienie-6182902

A to nie SS-a-SS-in powinien siedzieć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
27 października 2022r. o 22:26
Ciekawe co wielebny Tytoń powie :) jak już ksiądz broni apostatów to albo koniec Świata nastąpi albo tych krypto geji z ePISkopatu pogonią :)
"Ksiądz chwali apostatów. Mówi, kto jest gorszy
Proboszcz z Piłki pochwalił apostatów. Stwierdził, że są "przynajmniej uczciwi", porównując ich do "pasterzy, którzy nie wierzą w Eucharystię"."
https://www.o2.pl/plotki/podsiadlo-zapowiada-apostazje-ksiadz-nie-wytrzymal-zaskakujace-slowa-6827050975595456a?utm_source=msn&utm_medium=referral
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zawsze dziewica niezalogowany
28 października 2022r. o 4:11
Prawie 19,5 mln zł w sześć lat —, otrzymały podmioty o. Rydzyka — Fundacja Lux Veritatis, Fundacja Nasza Przyszłość, Radio Maryja, Nasz Dzienniki i spółka "Bonum" — od KPRM, ministerstw oraz podległych im spółek Skarbu Państwa. Co tam, że polska Ochrona Zdrowia jest skrajnie niedofinansowana. Dajmy Rydzykowi!
Alleluja i do przodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
28 października 2022r. o 4:50
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocistożółty Pięciornik napisał(a): i Kościół i politycy nic mi nie wmówią ...
po to mam swój własny rozum...

No to może powiedz co też takiego ten "twój" rozum ci dyktuje.
Bo mi dyktuje - Jest jeden Bóg, bo Bez Boga nie ma niczego. I z tego wyprowadzam całą resztę. Wychodząc z innego założenia zawsze ląduję na manowcach, a tylko wychodząc od Boga, wszystko ładnie składa mi się w jedną całość.



Twój pambuk wymordował w Egipcie kilkaset tysięcy dzieci. Zabił te co mają roczek, te co właśnie wypowiedziały słowo mama, te co dopiero zaczęły siadać i te co dopiero się narodziły. Mordował bez litości jak leci. Tylko dlatego że paru pastuchów chciało uciec do Kanaanu mordować żyjących spokojnie tam ludzi. Więc zamknij jadaczkę i idź się módl do swojego "bohaterskiego" pambuka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza