Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Rudy Perukowiec niezalogowany
3 listopada 2022r. o 12:05
DP napisał(a):
To nie jest Wiedza. To legendy , przypowiednie i bajki.

Nie ma słowa przypowiednie. Są przypowieści lub przepowiednie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
3 listopada 2022r. o 12:08
~~Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Ślepcem? Głupcem? Pyszałkiem?

I idiotą takim jak Ty :) który wierzy w te bajki :) Indianie mieli więcej rozumu modląc się do słońca bo je widzieli :) a Ty wielebny co? wierny Tomasz? nie widział a uwierzył? :)

Skoro już idziemy w przykłady i dobre rady. To może nie módl się do Słońca, bo może to tylko omam wzrokowy. Módl się do taboretu, bo nie tylko go widzisz, ale i dotknąć możesz :-P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
3 listopada 2022r. o 13:57
~~Rudy Perukowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Ślepcem? Głupcem? Pyszałkiem?

I idiotą takim jak Ty :) który wierzy w te bajki :) Indianie mieli więcej rozumu modląc się do słońca bo je widzieli :) a Ty wielebny co? wierny Tomasz? nie widział a uwierzył? :)

Jestem w tym nieszczęśliwym położeniu, że widziałem. Skoro błogosławieni są ci, którzy nie widzieli a uwierzyli, to kim byliby ci którzy widzieli, a nie uwierzyli? Nie za bardzo uśmiecha mi się rola potępionego. Ale powiem ci coś co cię być może ucieszy. Nie wierzę w Boga. Ale żebyś się za bardzo nie cieszył. Nie wierzę, tylko po prostu wiem że On jest.

Jak już kiedyś napisałam widzisz to co chcesz zobaczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
3 listopada 2022r. o 14:58
DP napisał(a):
Jak już kiedyś napisałam widzisz to co chcesz zobaczyć.

Jak mogłem chcieć zobaczyć coś, o istnieniu czegoś nie maiłem bladego pojęcia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
3 listopada 2022r. o 17:46
był tu już taki jeden co to pisał o tym że robi tu za ''mesjasza''
teraz to ciebie można o to posądzić ...;D

chociaż ja ciebie tu widzę bardziej jako ''fałszywego proroka''


Dopisane 03.11.2022r. o godz. 17:11:

''Niespodziewany zwrot. PiS wycofuje się z kontrowersyjnego pomysłu
Lex Czarnek" powraca.

Przeciwko "Lex Czarnek" opowiedział się również Artur Dziambor z Konfederacji. - Wprowadzacie dyktaturę w szkołach - ocenił.''

gość wie co mówi...


Dopisane 03.11.2022r. o godz. 17:46:



''W październiku odbyło się liczenie wiernych w kościołach w całej Polsce. Biskupi poznali już cząstkowe dane, które zdecydowanie mogą być dla nich sygnałem alarmowym. W diecezji bydgoskiej na msze chodzi jedynie 20 proc. parafian. To gorsze wyniki niż w 2019 roku.

Biskupi w Polsce nie mają powodów do optymizmu. Z cząstkowych wyników tzw. liczenia wiernych w kościołach wynika, że systematycznie spada liczba parafian uczestniczących w nabożeństwach. "Gazeta Wyborcza" dotarła do danych z diecezji bydgoskiej. Okazuje się, że po pandemii nawet wielu ministrantów nie wróciło na msze.''

chłopaki wiedzą ''co w trawie piszczy''? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~co za debile niezalogowany
3 listopada 2022r. o 17:53
— Wszyscy mówili, że będzie drogo od Rydzyka, ale aż tak?— łapią się za głowę mieszkańcy Torunia. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Rubinkowo" właśnie poinformowała swoich lokatorów o podwyżce opłat za ciepło. W liście do mieszkańców podano, że opłata stała za ciepło z Geotermii Toruń jest aż o 500 proc. wyższa niż w PGE Toruń!


Hahahahaha dobrze wam idioci , malutkich chłopców ma podeślijcie . Myśleliście że ksiądz was nie oszuka , jpdl co za ciemnota .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
3 listopada 2022r. o 18:04
~~Rudy Perukowiec napisał(a):
Ktoś napisał: DP napisał(a):
Jak już kiedyś napisałam widzisz to co chcesz zobaczyć.

Jak mogłem chcieć zobaczyć coś, o istnieniu czegoś nie maiłem bladego pojęcia?


Wilebny.
Mylałem ,że ty pisujesz z kruchty ale teraz widze ,że na 1000 lecia udostepnili wam neta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Walduś_Kiepski niezalogowany
3 listopada 2022r. o 19:14
Tłumy ludzi zgromadzone na nabożeństwach są biernymi słuchaczami i obserwatorami — nie znają źródeł i podstaw własnej religii zawartych w Piśmie Świętym, a raczej znają takie źródła i podstawy, które stworzył Kościół. Jeśli ktoś chciałby pogłębić swoją wiedzę na ten temat - np. dowiedzieć się: kim jest Jezus Chrystus? Dlaczego ten ich Pan Bóg pozwala, aby człowiek cierpiał na ziemi i... ewentualnie w piekle? Jaki sens ma ludzkie życie? Dlaczego moja religia jest prawdziwa a inne nie? — nie znajdzie zadowalającej odpowiedzi z ust księży, którzy nie potrafią uzasadnić ani Objawionych Prawd, ani nawet kościelnych „mądrości” na podstawie Biblii. Księża katoliccy zresztą przeważnie bardzo słabo ją znają, gdyż tak zostali wykształceni. Muszą znać treść najnowszej encykliki papieża; zarządzenia biskupa na temat - kogo popieramy w wyborach albo jak zorganizować w parafii komórkę „Akcji katolickiej”; wytyczne dziekana dotyczące stawki za wypominki „od duszy” na dany rok, itp. Wiedzą że kiedy przyjdzie do parafii list Episkopatu, to choćby na tę niedzielę przypadała najpiękniejsza Ewangelia, będąca wspaniałym materiałem na kazanie - trzeba czytać list, bo jest ważniejszy niż tak zwane Słowo Boże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza