Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

670
ramaj
28 listopada 2022r. o 10:15
~~Rudy Perukowiec napisał(a):
Weź pod uwagę że spora część kleru to konie trojańskie wpuszczone do Kościoła, by rozwalić go od środka. Wtedy wszystko ładnie się składa. Poza tym Zły działa na wiele sposobów. A ksiądz to też człowiek który, jak już wiele razy pisałem, ma grzeszną ludzką naturę.

O to,to Wielebny.Coś mi się widzi,ze ty to taka lewacka 5 ta kolumna na "łonie kościoła".Celowo pie...rzysz jak pobity aby kompromitować Kościół .Przecież z twoją gadką to nawet pleban na najciemniejszej wiosce by wyjechał na taczkach,a Rydzyk to liberał.
Przez takich i ich pseudoreligijny bełkot ludzie masowo odchodzą od Kościoła - i wygląda,że o to ci chodzi.

Druga wersja to ciężka choroba,ale to już poza naszym pojmowaniem do tego potrzebni specjaliści od wiadomych dolegliwości- tu nie pomoże już zalecenie poluzowania ucisku beretu,a mówiąc po ludzku zwykłe fixum dyrdum.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
28 listopada 2022r. o 12:37
ramaj napisał(a):
Przez takich i ich pseudoreligijny bełkot ludzie masowo odchodzą od Kościoła - i wygląda,że o to ci chodzi.


Mówię rzeczy które były oczywistością dla naszych babć i dziadków. A że w międzyczasie świat zwariował, to już niestety nie moja wina. Tak, księża coraz częściej boją się mówić prawdę z ambony. Na szczęście ja nie ksiądz i mogę pleść tu te swoje "głupoty". Każdy rozstrzyga w swoim sercu czy się nimi przejmować, czy też nie. Ale na pewno nie będzie mógł się tłumaczyć na Sadzie Ostatecznym - "ja nie wiedziałem". Nawet jak jeden z drugim nie do końca bierzesz poważnie to, co piszę, to sam możesz sobie to wszystko sprawdzić. Katolik powinien zgłębiać swoją wiarę, a nie ograniczać się do niedzielnej Mszy i przyjęcia księdza po kolędzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
28 listopada 2022r. o 12:40
~~jadzia napisał(a):
Ale Tytoniu dlaczego nie bierzecie się za swoje dupy , tylko gwałcicie małe dzieci ?

To pytanie to raczej nie do mnie. Jestem szarym parafianinem, dlaczego akurat mnie pytasz o takie rzeczy? Nie znam nawet księdza, któremu mógłbym zadać twoje pytanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółty Wilec niezalogowany
28 listopada 2022r. o 23:41
tytuń nie ośmieszaj się
trener od sportu ,też się nie przyznaje (ma duże wsparcie)
tak ,wiem to są pomówienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
29 listopada 2022r. o 7:26
Jak nisko trzeba upaść by ze spokojem i w ciemno rzucać ot tak komuś oskarżenia. I to takie :-|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 listopada 2022r. o 16:46
jak sam nisko upadłeś uznając wszystkich oponentów za lewaków?...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Und niezalogowany
29 listopada 2022r. o 19:30
Z wyobraźnią na ministranta, plemniki ustaw dewianta.

Te krzyże szpitalnej sali i medycy tak mali!

Przy nadziei może w domu.
W szpitalach uratują.
Nie przyjdzie do głowy nikomu.
Że modlitewni główkują.

Modlitewny natchniony.
Nachapie się z nieszczęścia.
Feudalnie ułożony.
Z pogrzebów i poczęcia.

Rodzić, pochować z księdzem.
Oddać zboczonej ochronce.
Życie zmaluje pędzlem.
Pod sutanną stojące.

Obłuda wsparta posadą.
Na państwowym, budżecie.
Z nienawiści ogładą.
Macie co wybierzecie.

Na wiedzę - wykształciuchy.
Prawo, to boża wola.
Lemingi i komuchy.
Religia od przedszkola.

Prokuratura partyjna.
Jak u hitlerowców.
Przypomina Stalina.
Krzyże na naukowców.

Sędziów jeszcze ostańce.
Co nie ulegli doktrynie.
Zdrowaśki dają różańce.
Przy żłóbku obłudy świnie.

Dlatego ciężarna ginie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
29 listopada 2022r. o 22:33
Horus napisał(a): jak sam nisko upadłeś uznając wszystkich oponentów za lewaków?...;D

A jak inaczej nazwać lewaka? Skoro się wstydzisz być lewakiem to nie wyglaszaj lewackich "prawd".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.