Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Mondry niezalogowany
27 listopada 2022r. o 11:31
Pedofilski kościół katolicki zębami i pazurami będzie bronił dostępu cywilizacji do Polski. Bo ja skończy się w Polsce ciemnota, skończy się rozpustne i rozpasane życie biskupów. Skończy się też bezkarność księży gwałcących dzieci. Kościół to fabryka a nie wiara. Kasa się liczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~starzec z Ocic niezalogowany
28 listopada 2022r. o 7:45
Jacek Kurski jest bardziej święty od Kaczyńskiego. Ma za sobą dwa kościelne śluby a Kaczyński żadnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
28 listopada 2022r. o 7:55
~~Migdałowa Aukuba napisał(a): tytuń ,jesteś nie do ZAORANIA
nawet nie fanatyk
nawiedzony jesteś

Nie przeczę. Tak, jestem nawiedzony. Miałem szczęście już spotkać się z Bogiem. Dlatego więc w Niego nie wierzę. A po prostu wiem ze jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
28 listopada 2022r. o 7:59
~~arek napisał(a):
I ten kler właśnie jest największym wrogiem kościoła.
Dużo większy i groźniejszy niż ateiści, do których oczywiście się zaliczam.

Jakoś mało spójna logicznie jest ta twoja wypowiedź.
Niby bolejesz nad tym że kler rozkłada Kościół. A jako ateistę, powinno Cie to raczej cieszyć, a w najgorszym wypadku powinno to być dla ciebie obojętne :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~arek niezalogowany
28 listopada 2022r. o 8:25
~~Rudy Perukowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~arek napisał(a):
I ten kler właśnie jest największym wrogiem kościoła.
Dużo większy i groźniejszy niż ateiści, do których oczywiście się zaliczam.

Jakoś mało spójna logicznie jest ta twoja wypowiedź.
Niby bolejesz nad tym że kler rozkłada Kościół. A jako ateistę, powinno Cie to raczej cieszyć, a w najgorszym wypadku powinno to być dla ciebie obojętne :-)


Nad niczym nie boleję.
Po prostu opisuję rzeczywistość.
A niespójne jest działanie kleru, który niszczy własną instytucję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
28 listopada 2022r. o 9:53
~~arek napisał(a):
A niespójne jest działanie kleru, który niszczy własną instytucję.

Weź pod uwagę że spora część kleru to konie trojańskie wpuszczone do Kościoła, by rozwalić go od środka. Wtedy wszystko ładnie się składa. Poza tym Zły działa na wiele sposobów. A ksiądz to też człowiek który, jak już wiele razy pisałem, ma grzeszną ludzką naturę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
28 listopada 2022r. o 10:00
Może nawet w księdzu jest więcej świętości niż w normalnym parafianinie. Ale trzeba tez pamiętać, że i Szatanowi szczególnie zależy aby go sprowadzić na złą drogę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jadzia niezalogowany
28 listopada 2022r. o 10:01
~~Rudy Perukowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~arek napisał(a):
A niespójne jest działanie kleru, który niszczy własną instytucję.

Weź pod uwagę że spora część kleru to konie trojańskie wpuszczone do Kościoła, by rozwalić go od środka. Wtedy wszystko ładnie się składa. Poza tym Zły działa na wiele sposobów. A ksiądz to też człowiek który, jak już wiele razy pisałem, ma grzeszną ludzką naturę.

Ale Tytoniu dlaczego nie bierzecie się za swoje dupy , tylko gwałcicie małe dzieci ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo